ČSOB Půjčka na cokoliv zkušenosti a diskuze

ČSOB Půjčka na cokoliv

Recenze ČSOB Půjčka na cokoliv

  • Peníze už do 15 minut
  • Při splacení do 3 měsíců úroky zpět
  • Sazba od 5,9 % p.a.

Žádost o půjčku

ČSOB Půjčka na cokoliv zkušenosti a diskuze

ČSOB Půjčka na cokoliv zkušenosti

Napište nám vaši zkušenost s půjčkou ČSOB Půjčka na cokoliv na info@coolpujcky.cz a my ji anonymně publikujeme do diskuze..


Já jsem si ČSOB Půjčku na cokoliv vybral především proto, protože má s touto bankou jen samé dobré zkušenosti. U této půjčky se mi navíc líbily její podmínky, ať už jde o nízkou úrokovou sazbu, odměny za řádné splácení, možnost předčasného splacení celé půjčky nebo pojištění schopnosti splácet. Myslím si, že ČSOB Půjčka na cokoliv je mezi českými úvěrovými produkty jedna z nejlepších a lidem, kteří nechtějí platit zbytečně vysoké úroky a poplatky, se stoprocentně vyplatí. Já půjčku od ČSOB rozhodně doporučuji. (Karel S., Teplice)
Potřebovala jsem větší úvěr na vybavení mého nového bytu. Protože u nebankovních půjček bývají často příliš vysoké úroky, rozhodla jsem se dát přednost klasické bankovní půjčce. Jako nejlepší se mi od začátku jevila Půjčka na cokoliv od ČSOB a tak jsem si podala online žádost právě zde. Překvapilo mě, jak rychle bylo vše vyřízené a peníze jsem tak měla k dispozici rychleji, než jsem čekala. Už dříve jsem měla u ČSOB nějaké finanční produkty a jak tehdy, tak i nyní jsem byla naprosto spokojená. Pokud hledáte opravdu výhodnou, rychlou a seriózní bankovní půjčku, zkuste Půjčku na cokoliv od ČSOB a nebudete litovat. (Marcela H., Bystřice pod Hostýnem)
ČSOB Půjčka na cokoliv zkušenosti a diskuze

Je ČSOB Půjčka na cokoliv podvod?

Nejedná se o podvod. Dle našeho testování je produkt naprosto v pořádku a nemusíte se obávat že by se jednalo o podvod. Společnost Československá obchodní banka, a.s. opravdu poskytuje uvedené služby.

ČSOB Půjčka na cokoliv diskuze

Půjčka je určena:

  • Těm, kteří potřebují půjčit vyšší částku a nechtějí dokládat účel svého úvěru
  • Těm, kteří si chtějí splácení půjčky rozložit na co nejdelší období
  • Těm, kteří mají stálé příjmy a chtějí půjčku od banky, která má nízké úroky

Půjčka není určena:

  • Lidem, kteří mají zájem jen o malou půjčku v řádu několika tisíc
  • Lidem, kteří nemají žádný trvalý příjem