Často kladené otázky ČSOB Půjčka na cokoliv

ČSOB Půjčka na cokoliv

Recenze ČSOB Půjčka na cokoliv

  • Peníze už do 15 minut
  • Při splacení do 3 měsíců úroky zpět
  • Sazba od 5,31 % p.a.

Žádost o půjčku

Často kladené otázky ČSOB Půjčka na cokoliv

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry ČSOB v rámci Půjčky na cokoliv poskytuje? Půjčky jsou poskytovány od 20 000 Kč až do 1 200 000 Kč.
Jak je to u této půjčky s dobou její splatnosti? Dobu splácení si můžete zvolit sami a to od jednoho roku až po deset let.
Jak si můžu o Půjčku na cokoliv zažádat? O úvěr si můžete požádat přes internetové stránky ČSOB, kde vyplníte formulář se žádostí, případně na nich na sebe můžete zanechat kontakt. Další možností je zajít přímo na některou z poboček ČSOB.
Jaké dokumenty nebo doklady budu k vyřízení půjčky potřebovat? K vyřízení žádosti o půjčku je třeba předložit platný doklad totožnosti a doklady o vašich příjmech. Jestliže máte i spolužadatele nebo ručitele, budete potřebovat i jeho doklady o příjmech.
Jak dlouho bude vyřízení mé žádosti o úvěr trvat? Pokud budete mít všechny požadované doklady, může být vaše žádost vyřízena během necelé půlhodiny. Hned po podepsání smlouvy vám pak budou peníze převedeny na účet a můžete s nimi disponovat ihned.
Nabízí i ČSOB u své půjčky možnost pojištění? Ano, k půjčce si můžete sjednat i pojištění schopnosti splácet a to v jedné ze tří variant pojistného krytí. Vždy je ale maximální možný vstupní věk 63 let.
Dá se Půjčka na cokoliv splatit i předčasně? Ano, půjčku můžete u ČSOB kdykoliv splatit předčasně.
Mám šanci, že půjčku dostanu, i když mám záznam v registru dlužníků? Půjčka od ČSOB je klasickým bankovním úvěrem a tak se při žádostech posuzuje platební schopnost klienta. Nahlíží se tak i do registrů dlužníků, takže pro ty, co mají velké dluhy a v registrech mají negativní záznam, tato půjčka není vhodná.
Musím při žádosti o půjčku dokládat svoje příjmy? Ano, při žádosti o úvěr je třeba doložit vaše současné příjmy. Nicméně pokud už účet u ČSOB máte a alespoň tři měsíce vám na něj chodí výplata, pak potvrzení mít nemusíte.

Časté překlepy

čsob půjčka bez doložení příjmů,csob pujcka

Půjčka je určena:

  • Těm, kteří potřebují půjčit vyšší částku a nechtějí dokládat účel svého úvěru
  • Těm, kteří si chtějí splácení půjčky rozložit na co nejdelší období
  • Těm, kteří mají stálé příjmy a chtějí půjčku od banky, která má nízké úroky

Půjčka není určena:

  • Lidem, kteří mají zájem jen o malou půjčku v řádu několika tisíc
  • Lidem, kteří nemají žádný trvalý příjem