Často kladené otázky Acema Credit

Acema Credit

Recenze Acema Credit

 • Půjčka ručená nemovitostí nebo novým majetkem
 • Úvěr až 5 000 000 Kč
 • Úvěry pro živnostníky do 30 000 000 Kč

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Acema Credit

Otázka Odpověď
Jakými typy nemovitostí je možné ručit? Ručit můžete téměř jakoukoliv nemovitostí, kterou vlastníte – může se jednat např. o byt, rodinný dům, chatu, chalupu, pozemek, ale třeba i o kancelář nebo obchodní prostory. U Prahy a jejího okolí je navíc možné ručit i bytem, který je v družstevním vlastnictví.
Jak vysokou půjčku mohu dostat? Půjčky jsou poskytovány ve výši od 100 000 až do 5 000 000 Kč, u podnikatelského úvěru pak od 100 000 do 30 000 000 Kč.
Jakým způsobem mohu o půjčku požádat? O půjčku můžete zažádat buď online nebo telefonicky. V případě online žádosti vyplníte krátký formulář na webových stránkách Acema Credit a poté pracovníci firmy posoudí vaši žádost a poskytnou další informace, na jejichž základě dostanete do dvou dnů případný předběžný souhlas s poskytnutím úvěru. Telefonicky můžete o půjčku požádat na lince 800 910 910 a do dvou dnů pak dostanete případný předběžný souhlas s půjčkou.
Jaký je rozdíl mezi půjčkou na cokoliv a půjčkou na rekonstrukci? Rozdíl je nejen v účelu půjčky, ale také ve výši úroků. Zatímco půjčku na cokoliv můžete – jak už vyplývá z jejího názvu – použít na jakýkoliv účel, půjčka na rekonstrukci slouží výhradně na účely výstavby, nákupu nebo rekonstrukce nemovitosti. V obou případech je možné dostat půjčku až 5 000 000 Kč se splatností až 5 let, u půjčky ne rekonstrukci ale platíte mnohem nižší splátky a máte výrazně menší úroky.
Jak je to u půjček Acema Credit s dobou jejich splácení? Dobu splatnosti půjčky si můžete sami zvolit, přesně podle vašich možností a potřeb. Minimální doba splácení je vždy jeden rok, naopak maximální doba splatnosti může být až 20 let, podle toho, jak vysokou půjčku si berete. Přesná čísla najdete na webových stránkách Acema Credit.
Jakým způsobem se půjčka splácí? Půjčka Acema Credit se splácí v pravidelných splátkách a to vždy jednou měsíčně. Úvěr je možné splácet převodem z bankovního účtu a je třeba si nastavit trvalý příkaz k úhradě.
Mohu si půjčit, i když mám zápis v registru dlužníků? Ano, můžete – půjčky jsou vhodné i pro osoby, které nemají šanci získat úvěr od banky, takže nevadí ani záznam v registru dlužníků, ani exekuce, dokonce není požadováno ani potvrzení o příjmech.
Jaké dokumenty budu muset předložit? Aby vám mohla být vyřízena půjčka je třeba předložit několik dokladů. Budete potřebovat dva vaše doklady totožnosti (z toho jeden občanský průkaz), doklady manželky (manžela), případně ručitele. Dále musíte předložit listinu, kterou dokážete, že jste majitelem nemovitosti, kterou chcete ručit (může se jednat např. o kupní smlouvu, darovací smlouvu nebo třeba o kolaudační rozhodnutí). Posledním nezbytným dokladem je ještě aktuální výpis z katastru nemovitostí.
Je možné splatit úvěr předčasně bez dalších sankcí? Půjčku předčasně splatit můžete, ale v některých případech může být účtován poplatek za předčasné splacení.
Mohu dostat půjčku i v případě, že jsem zrovna bez práce? Ano, půjčku mohou dostat i nezaměstnaní – rozhodující je, abyste byl schopen úvěr splácet. Potvrzení o příjmech není třeba dokládat.

Časté překlepy

acema kredit, acena, acemacredit.cz

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří mají nemovitost v osobním vlastnictví
 • Lidem, kteří nemohou dostat půjčku od banky
 • Lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků, exekuci nebo zastavený majetek
 • Lidem, kteří potřebují vysoký úvěr s dlouhou dobou splatnosti

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří nemají nemovitost ani ručitele s nemovitostí
 • Těm, kteří nemohou doložit, že jsou vlastníkem nemovitosti
 • Těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc
 • Těm, kteří nebudou schopni půjčku splácet