Často kladené otázky Konsolidace půjček MONETA Money Bank

Konsolidace půjček MONETA Money Bank

Recenze konsolidace

 • Snížení splátek až o 50 %
 • Celkově si můžete sloučit úvěrové produkty až do výše 800 000 Kč
 • Splácení konsolidace se dá rozložit až na dobu 10 let

Žádost o konsolidaci

Často kladené otázky Konsolidace půjček MONETA Money Bank

Otázka Odpověď
Do jaké maximální částky je tato konsolidace poskytována? Maximální částka všech úvěrových produktů, které si můžete sloučit, je 800 000 Kč, nad 600 000 Kč už ale potřebujete mít spolužadatele. V případě, že byste měli zájem o konsolidaci nad 800 000 Kč, můžete si požádat o jiný produkt – konsolidaci se zajištěním nemovitostí.
Na jak dlouho se dá rozložit splácení konsolidovaných úvěrů? Splácet konsolidační úvěr u MONETA Money Bank lze nejdéle po dobu 120 měsíců. Na jak dlouhou dobu si splácení rozložíte, záleží na vás, stejně tak i den, ke kterému budete každý měsíc splátku hradit.
Jaké typy půjček se do této konsolidace dají zahrnout? Může se jednat nejen o klasické půjčky, ale také o kontokorentní úvěry a o kreditní karty. V rámci jedné jediné konsolidace tak můžete mít sloučených několik různých úvěrových produktů.
Musím mít účet u Monety nebo stačí, když ho mám u jiné banky? Musíte mít účet u MONETA Money Bank – to je jedna ze základních podmínek. Pokud jej ale ještě nemáte, nijak to nevadí, v bance vám ho založí spolu s žádostí o konsolidaci.
Musím doložit svoje příjmy, aby mi byla žádost schválena? Ano, bez řádného doložení příjmů vám nemůže být žádost o konsolidační úvěr schválena. Minimální výše příjmů je 5 000 Kč měsíčně, samozřejmě ale záleží i na tom, o jak velkou konsolidaci budete mít zájem.
Mám šanci tento produkt získat i se záznamem v registru dlužníků? Bohužel ne, stejně jako u jakékoli jiné bankovní půjčky zde platí, že se kontrolují registry dlužníků. Pokud v některém z nich máte záznam, bankovní konsolidaci získat nemůžete.
Proč bych si měl o konsolidaci požádat zrovna u MONETA Money Bank? Výhod, které sloučení půjček u této banky přináší, je spousta – k těm nejvýznamnějším patří výrazná úspora na měsíčních splátkách, možnost rozkladu splátek až na 120 měsíců, možnost sloučit si do jednoho úvěru i kreditní karty a kontokorenty nebo nabídka další půjčky navíc. Konsolidace o MONETA banky je v současné době jednou z nejvýhodnějších na českém trhu.

Časté překlepy

ge money bank

Konsolidace je určena:

 • Těm, co si chtějí sloučit více půjček do jedné velké
 • Těm, co mají zájem o sloučení úvěrů, kreditních karet nebo kontokorentů
 • Lidem, jejichž celková výše půjček nepřesahuje 800 000 Kč
 • Lidem, kteří chtějí ušetřit na svých měsíčních splátkách za půjčky

Konsolidace není určena:

 • Zájemcům, kteří nemohou doložit svoje aktuální příjmy
 • Těm, kteří nemají a ani nejsou ochotní si založit účet u MONETA Money Bank
 • Žadatelům o konsolidaci nad 600 000 Kč, kteří nemají spolužadatele
 • Zájemcům, jenž mají negativní záznam v registru dlužníků