Často kladené otázky Konsolidace půjček Česká spořitelna

Konsolidace půjček Česká spořitelna

Recenze konsolidace

 • Silná a stabilní společnost s tradicí
 • Maximální úvěr až 700 000 Kč
 • Nízké měsíční splátky, které si navíc můžete dle potřeby snížit či zvýšit
 • Kromě sloučení úvěrů můžete ještě navíc dostat další půjčku

Žádost o konsolidaci

Často kladené otázky Konsolidace půjček Česká spořitelna

Otázka Odpověď
Jaká jsou hranice konsolidačního úvěru České spořitelny? Minimální částka, na kterou lze konsolidaci udělat je 20 000 Kč, maximální hranice je pak stanovena na 700 000 Kč.
Jakým způsobem si mohu o konsolidaci požádat? Žádost o konsolidaci půjček si můžete podat na internetových stránkách České spořitelny, po telefonu nebo přímo na některé z poboček této banky.
Je možné do konsolidace zahrnout i půjčky od nebankovních firem? Ano, do konsolidace lze zahrnout nejen bankovní úvěry, ale i nebankovní půjčky.
Platí se za vyřízení konsolidace nějaký poplatek? Ano, za vyřízení konsolidace si Česká spořitelna účtuje poplatek, který v současné době činí jedno procento z celkové výše poskytnuté půjčky. Maximální výše tohoto poplatku je ale 5 000 Kč.
Jaké jsou u tohoto produktu úrokové sazby? Úroková sazba závisí na konkrétní výši konsolidace, nejnižší úroky ale začínají už na pouhých 4,9% ročně.
Mohu zaplatit konsolidaci předčasně? Bude mi za to účtován nějaký poplatek? Konsolidační úvěr České spořitelny samozřejmě předčasně splatit můžete, bude vám za to ale naúčtován poplatek. Pokud tuto splátku provedete rok nebo delší dobu před plánovaným ukončením smlouvy, je poplatek ve výši jednoho procenta za této mimořádné splátky, pokud se jedná o méně než rok, činí poplatek 0,5 procenta z mimořádné splátky.
Když si to rozmyslím, mohu případně odstoupit od smlouvy? Ano, od úvěrové smlouvy lze bezplatně odstoupit, ale nejpozději do 30 dnů od data podpisu smlouvy.
Je možné během trvání smlouvy odložení splátky? Ano, během konsolidace si můžete zdarma požádat o odklad měsíční splátky a to až dvakrát za rok. Stejně tak si můžete podle vašich potřeb upravit výši měsíční splátky (až o 50 procent) a možná je i změna data, ke kterému měsíční splátku hradíte.
Mohu si ke konsolidaci připlatit za pojištění? Ano, v nabídce jsou dva soubory pojistného krytí, ze kterých si můžete vybrat – cena za pojištění pak závisí na vybraném balíčku a na výši konsolidace.

Časté překlepy

česká spořitelna konsolidace,sloučení půjček česká spořitelna kalkulačka

Konsolidace je určena:

 • Lidem, kteří chtějí ušetřit na splátkách svých současných půjček
 • Lidem, kteří si chtějí všechny své půjčky sloučit do jedné
 • Lidem, kteří požadují konsolidaci, ke které je možné dostat další půjčku
 • Lidem, kteří jsou plnoletí a žijí a pracují na území České republiky

Konsolidace není určena:

 • Žadatelům, kteří chtějí sloučit úvěry ve vyšší částce než 700 000 Kč
 • Žadatelům, kteří nemají dostatečné příjmy, ze kterých by konsolidaci mohli splácet
 • Žadatelům, kteří bydlí nebo pracují v zahraničí
 • Žadatelům, kterým ještě nebylo 18 let