Často kladené otázky Konsolidace půjček Acema Credit

Konsolidace půjček Acema Credit

Recenze konsolidace

 • Za konsolidaci se ručí nemovitostí
 • Sjednocení půjček až do 50 000 000 Kč
 • Doba splácení až 20 let
 • Nízké úroky, nízké splátky, bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmů

Žádost o konsolidaci

Často kladené otázky Konsolidace půjček Acema Credit

Otázka Odpověď
Jaká je maximální částka úvěrů, které lze zahrnout do konsolidace? Celková maximální částka všech vašich půjček může být až 50 000 000 Kč. Doba splatnosti se pak – v závislosti na výši konsolidace – může pohybovat od jednoho roku až po dvacet let.
Jakým typem nemovitosti mohu za konsolidaci ručit? Za konsolidaci můžete ručit prakticky jakoukoliv nemovitostí, kterou máte v osobním vlastnictví. Vhodné jsou např. rodinné domy, byty, chaty, chalupy, kanceláře, obchodní prostory nebo pozemky. V případě Prahy a jejího okolí je navíc možné ručit i bytem v družstevním vlastnictví.
Jaké doklady budu pro vyřízení úvěru potřebovat? Aby mohla být Vaše žádost o konsolidaci půjček schválena, musíte předložit dva platné doklady totožnosti a dokumenty k Vaší nemovitosti – výpis z katastru nemovitostí a nabývací titul (např. kupní smlouvu, kolaudační rozhodnutí nebo darovací smlouvu).
Jak je to s poplatky za konsolidaci? Platí se nějaké poplatky nebo zálohy předem? Žádné poplatky předem ani jiné zálohy platit nemusíte. Stejně tak nemusíte mít strach ani z žádných skrytých poplatků a jiných nástrah. Profesionální poradce vám zdarma vše vysvětlí, projde s vámi celou úvěrovou smlouvu a odpoví vám na vaše dotazy a připomínky.
Může být moje žádost schválena i když mám záznam v registru dlužníků? Ano, výhodou konsolidace půjček u společnosti Acema Credit je mimo jiné i to, že úvěr je běžně poskytován i lidem se záznamem v registrech. Pokud tedy v některém z registrů jste a jiné společnosti by vám úvěr neposkytly, u Acema Credit jej dostat můžete.
Je nutné předkládat potvrzení o příjmu nebo se obejdu i bez něho? Není to potřeba. Konsolidace je zajištěna Vaší nemovitostí a žádná potvrzení o Vašich příjmech nejsou vyžadována. Úvěr tak mohou dostat třeba i maminky na mateřské dovolené, nezaměstnané osoby atd.
Když budu mít problémy se splácením, mohu si požádat o jiný splátkový kalendář? Ano, pokud se z nějakého důvodu (např. když přijdete o práci apod.) dostanete do problémů se splácením, můžete si požádat o změnu splátek. V každém případě pokud nebudete schopni splátku řádně zaplatit, je třeba to společnosti Acema Credit oznámit a domluvit se na vhodném řešení, které pro vás bude přijatelné s ohledem na Vaši aktuální finanční situaci.
Jaké jsou hlavní výhody konsolidace od Acema Credit? Konsolidace půjček od Acema Credit má spoustu předností oproti konkurenčním společnostem – výhodou je např. dlouhá doba splatnosti (až 20 let), vysoký limit maximální půjčky (až 50 000 000 Kč), nízké úroky nebo to, že úvěr je poskytován bez nahlížení do registrů a bez nutnosti dokládat příjmy.

Časté překlepy

acema kredit, acena, acemacredit.cz

Konsolidace je určena:

 • Lidem, kteří by si svoje půjčky rádi sloučili do jednoho úvěru
 • Lidem, kteří chtějí ušetřit na svých měsíčních splátkách
 • Lidem, kteří jsou majiteli nemovitosti, jíž mohou ručit
 • Lidem se záznamem v registru dlužníků

Konsolidace není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let
 • Těm, kteří nemají žádnou nemovitost, kterou by mohli ručit
 • Těm, kteří nemohou nijak doložit, že jim nemovitost patří
 • Těm, kteří by neměli z čeho konsolidaci splácet