Často kladené otázky Konsolidace půjček Acema Credit

Konsolidace půjček Acema Credit

Recenze konsolidace

 • Za konsolidaci se ručí nemovitostí
 • Sjednocení půjček až do 8 000 000 Kč
 • Doba splácení až 20 let
 • Nízké úroky, nízké splátky, bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmů

Žádost o konsolidaci

Často kladené otázky Konsolidace půjček Acema Credit

Otázka Odpověď
Jaká je maximální částka úvěrů, které lze zahrnout do konsolidace? Celková maximální částka všech vašich půjček může být až 8 000 000 Kč. Doba splatnosti se pak – v závislosti na výši konsolidace – může pohybovat od jednoho roku až po dvacet let.
Jakým typem nemovitosti mohu za konsolidaci ručit? Za konsolidaci můžete ručit prakticky jakoukoliv nemovitostí, kterou máte v osobním vlastnictví. Vhodné jsou např. rodinné domy, byty, chaty, chalupy, kanceláře, obchodní prostory nebo pozemky. V případě Prahy a jejího okolí je navíc možné ručit i bytem v družstevním vlastnictví.
Jaké doklady budu pro vyřízení úvěru potřebovat? Aby mohla být vaše žádost o konsolidaci půjček schválena, musíte předložit dva platné doklady totožnosti a dokumenty k vaší nemovitosti – výpis z katastru nemovitostí a nabývací titul (např. kupní smlouvu, kolaudační rozhodnutí nebo darovací smlouvu).
Jak je to s poplatky za konsolidaci? Platí se nějaké poplatky nebo zálohy předem? Žádné poplatky předem ani jiné zálohy platit nemusíte. Stejně tak nemusíte mít strach ani z žádných skrytých poplatků a jiných nástrah. Profesionální poradce vám zdarma vše vysvětlí, projde s vámi celou úvěrovou smlouvu a odpoví vám na vaše dotazy a připomínky.
Může být moje žádost schválena i když mám záznam v registru dlužníků? Ano, výhodou konsolidace půjček u společnosti Acema Credit je mimo jiné i to, že úvěr je běžně poskytován i lidem se záznamem v registrech. Pokud tedy v některém z registrů jste a jiné společnosti by vám úvěr neposkytly, u Acema Credit jej dostat můžete.
Je nutné předkládat potvrzení o příjmu nebo se obejdu i bez něho? Není to potřeba. Konsolidace je zajištěna vaší nemovitostí a žádná potvrzení o vašich příjmech nejsou vyžadována. Úvěr tak mohou dostat třeba i maminky na mateřské dovolené, nezaměstnané osoby atd.
Když budu mít problémy se splácením, mohu si požádat o jiný splátkový kalendář? Ano, pokud se z nějakého důvodu (např. když přijdete o práci apod.) dostanete do problémů se splácením, můžete si požádat o změnu splátek. V každém případě pokud nebudete schopni splátku řádně zaplatit, je třeba to společnosti Acema Credit oznámit a domluvit se na vhodném řešení, které pro vás bude přijatelné s ohledem na vaši aktuální finanční situaci.
Jaké jsou hlavní výhody konsolidace od Acema Credit? Konsolidace půjček od Acema Credit má spoustu předností oproti konkurenčním společnostem – výhodou je např. dlouhá doba splatnosti (až 20 let), vysoký limit maximální půjčky (až 50 000 000 Kč), nízké úroky nebo to, že úvěr je poskytován bez nahlížení do registrů a bez nutnosti dokládat příjmy.

Časté překlepy

acema kredit, acena, acemacredit.cz

Konsolidace je určena:

 • Lidem, kteří by si svoje půjčky rádi sloučili do jednoho úvěru
 • Lidem, kteří chtějí ušetřit na svých měsíčních splátkách
 • Lidem, kteří jsou majiteli nemovitosti, jíž mohou ručit
 • Lidem se záznamem v registru dlužníků

Konsolidace není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let
 • Těm, kteří nemají žádnou nemovitost, kterou by mohli ručit
 • Těm, kteří nemohou nijak doložit, že jim nemovitost patří
 • Těm, kteří by neměli z čeho konsolidaci splácet