Moneta Money Bank nově představila rekordně nízkou úrokovou sazbu u své rychlé půjčky: 3,99 %. Zjistěte s námi, proč se vyplatí ji sjednat, a na které detaily byste si naopak měli dát pozor. Půjčit si můžete až 800 000 Kč.

Revoluce v bankovních půjčkách Moneta nabízí úrok od 39

Chcete levnou půjčku? Jděte do banky. Chcete extrémně levnou půjčku? Jděte do Monety! V Monetě vědí, že úroková sazba je to hlavní, proto nově začíná od 3,9 %. Není to ale jen úroková sazba, podle které byste se měli orientovat. Důležitá je i roční procentuální sazba nákladů neboli RPSN, ukazatel toho, kolik skutečně zaplatíte. A protože i RPSN činí 4 % v základu, je půjčka opravdu levná.

Splácet můžete hooodně dlouho. Pokud chcete

Jestli je pro vás důležité, abyste měli nízké splátky, rozhodně pro vás bude Moneta osobní expres půjčka zajímavá. Sami si vyberete, jak dlouho chcete splácet, čímž ovlivníte, kolik budete muset každý měsíc zaplatit. Doba splatnosti až 10 let zaručí, že splátky udržíte pěkně při zemi.

Pokud by to na vás ale bylo nakonec přece jen dlouho, můžete úvěr předčasně splatit. Celý najednou, nebo jenom část. Počítejte ale s tím, že Moneta má tuto službu zpoplatněnou. Splacení celé půjčky stojí maximálně 0,5 % z předčasně splacené jistiny, část půjčky až 1 %.

Sjednejte si půjčku online, ušetříte

Zařízení spotřebitelského úvěru je u Monety zdarma. Ovšem jen pokud si ho sjednáte po internetu. Peníze pak dostanete na účet do 5 minut. Budete-li uzavření smlouvy provádět po telefonu nebo na pobočce, naúčtuje si banka poplatek 1 295 Kč.

Nejvýhodnější sjednání mají naopak zákazníci. Pokud je Moneta Money Bank vaše „domovská banka“, stačí vám navštívit webové rozhraní Internet Banka, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Smart Banka. Od půjčky vás pak dělí jen několik kliknutí. Online sjednání je nicméně omezeno výší 500 000 Kč. 

Příklad výhodné půjčky na cokoliv

Peníze z osobní expres půjčky od Monety můžete použít na cokoliv, jde totiž o neúčelový spotřebitelský úvěr. Investujte do vzdělání, vyrazte na zaslouženou dovolenou nebo třeba pořiďte nové auto; půjčky od Monety jsou dostupné rychle a levně.

Když si půjčíte například 200 000 Kč na 9 let, získáte úrokovou sazbu 3,9 % a každý měsíc zaplatíte jen 2 198,8 Kč. Celkem splatíte 237 470,7 Kč, čemuž odpovídá RPSN 4 %.

Hodnocení kategorie 4.5
Revoluce v bankovních půjčkách. Moneta nabízí úrok od 3,9 % hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 27 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 15. 7. 2019. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

1500000
Výše půjčky 5 000 Kč - 1 500 000 Kč
Úrok od 4,87 %
Splatnost 3 – 120 měs.

Doporučujeme

Diskuze