Rozjíždíte svou kariéru jako živnostník? Pokud nemáte potřebnou hotovost, pak se připravte na poměrně složité papírování, než půjčku v bance získáte. Nejdůležitější je získat kvalitní byznys plán.

Půjčka pro živnostníky

Bankovní půjčka pro živnostníky

Komerční banka nově poskytuje půjčky i pro začínající živnostníky, aniž by museli dokládat svou platební historii. Díky tomu je snadné získat úvěr v případě, že máte zajímavý a reálný podnikatelský plán. Jde o nejvstřícnější banku vůči živnostníkům. Často dostanou půjčku i klienti bez historie. Žádat můžete o kontokorent, peníze na pořízení movitého i nemovitého majetku nebo na provoz firmy.

Půjčka pro živnostníky lze získat i v ČSOB. Je však potřeba doložit dvě daňová přiznání. Tato půjčka je vhodná tedy spíše pro živnostníka, který hledá peníze na investice a rozšíření své firmy.

Česká spořitelna se snaží vyjít vstříc i začínajícím podnikatelům. Půjčka lze získat do 5000 000 Kč. Bonita klienta je posuzována individuálně, navíc můžete získat poradenství a servis. Především je posuzována kvalita a perspektivnost podnikatelského plánu, který žadatel o půjčku předloží.

Žádáte-li o půjčku v bance, pak nezapomeňte nejen na dobré zpracování podnikatelského plánu, ale i na finanční prognózu na celé období, které potřebujete financovat. Jedině tak máte šanci půjčku opravdu získat. Nebankovní půjčka pro živnostníky

V nebankovním sektoru je mnohem více možností, jak si peníze půjčit. Zkusit můžete peer-to-peer půjčky přímo od lidí nebo známé a ověřené firmy jako je Home Credit, Cetelem, Tesco půjčka. Chcete-li peníze skutečně rychle, můžete zkusit půjčku Profi Credit. Půjčky jsou poskytovány i začínajícím podnikatelům bez historie.

Sháníte pouze menší částku na pár dní? Pak zkuste SMS půjčku. Nemusíte dokládat své příjmy, nejsou brány v potaz registry dlužníků a peníze máte na svém bankovním účtu do hodiny. Vyzkoušejte Japonskou půjčku, která vám poskytne za příplatek peníze do 10 minut.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka pro živnostníky hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 4 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

2500000
Výše půjčky 2 000 Kč - 2 500 000 Kč
Úrok od 4,99 %
Splatnost 12 – 120 měs.
1200000
Výše půjčky 20 000 Kč - 1 200 000 Kč
Úrok od 5,31 %
Splatnost 1 – 10 let
1200000
Výše půjčky 10 000 Kč - 1 200 000 Kč
Úrok od 4,99 %
Splatnost 12 – 96 měsíců

Doporučujeme

Diskuze