Počet nebankovních půjček, které vám umožní půjčit si bez registru i zástavy roste. Výhodou oproti žádosti v bance je snadnější dostupnost těchto půjček, rychlé vyplacení, navíc lze půjčka bez registru a zástavy poskytnout i osobám s nízkými příjmy.

Půjčka bez registru a zástavy

Rychlá půjčka bez registru a zástavy

Jednotlivé nabídky půjček se mezi sebou liší nejen maximální první půjčkou, ale i výší poplatků, úroků a podmínkami půjčky. Mezi nejoblíbenější patří rychlá půjčka bez registru a zástavy, kterou si sjednáte pomocí SMS zprávy či on-line. Vyplacení této půjčky je poměrně rychlé, protože nemusíte dokládat své příjmy, nejsou kontrolovány registry a nikdo po vás nevyžaduje zástavu nemovitosti. Půjčky jsou navíc natolik diskrétní, že se o nich nemusí vaše nejbližší okolí dozvědět, pokud si to sami nepřejete. Výhodou je rychlé vyřízení bez návštěvy pobočky či absence jakéhokoliv podpisu smlouvy. Nevýhodou naopak je kratší doba splatnosti a také pouze nižší částky do 10 000 Kč. Někteří klienti tyto půjčky vyhledávají především v období před výplatou.

Jak si půjčku bez kontroly registru a zástavy vybrat?

Nejprve si ujasněte, jak velkou částku potřebujete půjčit. Rovněž zvažte za jak dlouho jste peníze schopni vrátit. Konkrétní poskytovatele půjček si pak vyberete nejlépe na internetu. Rychlá a spolehlivá metoda jsou vyhledávače půjček. Získáte skvělý přehled o jednotlivých nabídkách na finančním trhu. Vyzkoušet bez úroku můžete půjčky Zaplo, Ferratum, Japonská půjčka či Via SMS. Stačí splnit podmínky a peníze vrátit v předepsaném termínu a nezaplatíte ani korunu navíc. Půjčku si tak vyzkoušíte za velmi výhodných podmínek. Peníze vám jsou vyplaceny na váš bankovní účet za pár minut.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka bez registru a zástavy hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 6 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní
40000
Výše půjčky 1 000 Kč - 40 000 Kč
Úrok od 40 %
Splatnost 2 – 12 měsíců

Doporučujeme

Diskuze