Rychlá nebankovní půjčka Zaplo už delší dobu patří k lídrům na českém trhu s nebankovními úvěry. Není se čemu divit – tato půjčka měla poměrně silnou reklamní kampaň, navíc přišla s velmi zajímavými a výhodnými podmínkami, díky nimž se pro spoustu lidí stala velmi lákavou alternativou vůči konkurenčním nebankovním produktům. V tomto článku si shrneme základní parametry této půjčky, její největší přednosti, ale i negativa a vysvětlíme si také, jakým způsobem si peníze můžete vyzvednout v trafikách společnosti GECO, které se společností Zaplo spolupracují.

Jaká je vlastně půjčka od Zaplo

Základní informace o půjčce:

 • Název úvěru: půjčka Zaplo
 • Druh úvěru: nebankovní, krátkodobý, rychlý
 • Výše úvěru: od 1 000 Kč do 25 000 Kč
 • Doba splatnosti: minimálně 7, maximálně 30 dní
 • Omezení pro nové klienty: ano, napoprvé mohou získat maximálně 8 000 Kč
 • Rychlost vyřízení úvěru: blesková, peníze můžete mít na účtě už do 15 minut
 • Výplata půjčky: buď převodem na váš bankovní účet, nebo v hotovosti na ruku v trafikách GECO
 • Možnost půjčky zdarma: Ano, až do 8 000 Kč, ale jen pro nové klienty
 • Schvalovatelnost: velmi vysoká, šanci má téměř každý

Poplatky za úvěr a doba splatnosti:

S výjimkou první půjčky pro nové klienty, která je poskytována zcela zdarma a není tak u ní účtován žádný poplatek ani žádné úroky, jsou u každé další žádosti o půjčku účtovány poplatky. Ty si můžete snadno zjistit pomocí Zaplo úvěrové kalkulačky

Pokud jde o dobu splatnosti, tak ta je u každé půjčky Zaplo stejná – vždy si můžete splatnost úvěru nastavit na dobu od 7 do maximálně 30 dní. Podle délky splatnosti se pak samozřejmě odvíjí i výše poplatků, takže čím rychleji půjčku splatíte, tím vás vyjde levněji.

Prodloužení půjčky a poplatek za něj:

U malých a krátkodobých nebankovních půjček je běžné, že si je klienti mohou po uhrazení menšího poplatku prodloužit. Nejinak je tomu i u půjčky Zaplo, kde máte možnost posunout si termín splatnosti až o 30 dní. Výhodou je i to, že Zaplo půjčku si lze takto prodlužovat i opakovaně, maximálně tak ale můžete činit do jednoho roku od prvního data splatnosti – pak už ji budete muset splatit. Nicméně časté prodlužování se vám zbytečně prodraží, takže pokud to bude alespoň trochu možné, snažte se úvěr splatit v řádném termínu.

Největší výhody půjčky Zaplo:

U nebankovní půjčky Zaplo jednoznačně převažují její pozitiva nad negativy. Jako výhody oceňujeme zejména:

 • snadnou dostupnost půjčky a pohodlné sjednání přes webové stránky
 • možnost vybrat si peníze i v hotovosti v síti trafik společnosti GECO
 • první půjčku zcela zdarma pro všechny nové klienty
 • možnost prodloužit si v případě potřeby splatnost půjčky až o měsíc
 • klientský účet na webu půjčky Zaplo, kde si můžete půjčku snadno kontrolovat a spravovat
 • rychlé vyřízení žádosti a rychlá výplata finančních prostředků na účet
 • sjednání půjčky bez nutnosti jakéhokoli ručitele, zástavy apod.
 • pevnou úrokovou sazbu, která se v průběhu splácení nijak nemění

Negativa půjčky Zaplo:

Samozřejmě ani půjčka Zaplo není dokonalá a i na ní se dají najít určité nevýhody. Jedná se např. o:

 • vyšší úrokové sazby
 • nutnost odeslání ověřovacího poplatku (0,01 Kč) z bankovního účtu
 • krátkou splatnost úvěru – i u opakovaných půjček je maximem pouhých 30 dní

Komu se půjčka Zaplo nejvíce vyplatí:

Rychlá a krátkodobá půjčka Zaplo je skvělou a výhodnou volbou zejména pro ty, kteří si o ni žádají poprvé – mohou tak tento úvěr získat zcela zdarma a jediné, co musejí udělat, je splatit jej včas – pak jim nebude účtován žádný poplatek ani úrok a za úvěr neutratí ani korunu navíc. Půjčka od společnosti Zaplo je zajímavá i pro ty, jenž preferují výběr peněz v hotovosti – půjčku si totiž můžete vybrat i v síti novinových stánků společnosti GECO. Mezi ty, pro něž je půjčka Zaplo zajímavá, můžeme zařadit i žadatele, kteří potřebují získat peníze co nejrychleji a bez zdlouhavého papírování nebo např. ty, jenž nemohou získat úvěr od banky.

Jak si vybrat půjčku Zaplo v trafice GECO:

Pokud nechcete poslat peníze na bankovní účet, ale z jakéhokoli důvodu je pro vás lepší výběr peněz v hotovosti, můžete si o půjčku Zaplo požádat s výplatou v trafikách GECO. Tato žádost se podává na webových stránkách https://www.geco.cz/zaplo/, kde si zájemce o úvěr vyplní kratší formulář. V něm nejdříve uvedete číslo vašeho mobilního telefonu, na který vám vzápětí přijde SMS zpráva se čtyřmístným ověřovacím kódem. Ten pak zapíšete do připraveného políčka na monitoru a vyplníte i další požadované údaje – nezapomeňte, že jako adresu musíte uvést tu, kterou máte ve vašem občanském průkazu. Pak si jednoduše nastavíte požadovanou výši půjčky a délku její splatnosti, v klidu si zkontrolujete, zda máte vše vyplněno správně a neudělali jste někde chybu a žádost odešlete ke zpracování. Poté vám přijde na mobil textová zpráva s informacemi o dalším postupu. Pak už jen zajdete na pobočku sítě GECO, kde předložíte vaši občanku, podepíšete úvěrovou smlouvu a dostanete peníze vyplaceny na ruku.

Zkušenosti klientů společnosti Zaplo:

Zeptali jsme se bývalých klientů společnosti Zaplo, jak byli s touto půjčkou spokojení. Zde jsou jejich odpovědi:

Tak já jsem byla spokojená na 100 % - doposud jsem ani nevěděla, že je možné získat půjčku úplně zadarmo. Nejdříve jsem si myslela, že v tom bude určitě nějaký háček, ale nebyl – půjčila jsem si 8 000 Kč, do měsíce 8 000 Kč vrátila a nechtěli po mě vůbec žádný poplatek. Takže moje zkušenost se společnosti Zaplo je skvělá, doporučila jsem ji už i svým kamarádkám. (Marie, 52 let, Beroun)

Já už jsem dlouholetým spokojeným klientem této společnosti. Zaplo půjčka je totiž naprosto spolehlivá, rychlá a poplatky nejsou nijak vysoké, alespoň když je srovnám s řadou konkurenčních úvěrových firem. Zatím vždycky všechno proběhlo naprosto hladce a nenapadá mě vůbec nic, co by mi na půjčce Zaplo vadilo. No, možná ty poplatky by mohli trochu snížit, ale nestěžuji si – půjčka mi opravdu vyhovuje. (Zdeněk, 49 let, Olomouc)

Zaplo, to je prostě sázka na jistotu – už jsem si u nich půjčoval třikrát a nikdy mě nezklamali. Je sice fakt, že u banky dostane člověk daleko nižší úrok, ale ne každému banka půjčí. Zaplo sice taky nepůjčí úplně všem, ale šance, že vás zde neodmítnou je opravdu vysoká. Já mohu tuto nebankovní půjčku určitě doporučit, a to hlavně těm, kteří ji ještě neměli – napoprvé je totiž zdarma. (Štěpán, 41 let, Pardubice)

Hodnocení kategorie 4.5
Jaká je vlastně půjčka od Zaplo? hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 26 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 13. 3. 2018. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze