Často kladené otázky SOS Credit půjčka od Orange finance

SOS Credit půjčka od Orange finance

Recenze SOS Credit půjčka od Orange finance

 • První půjčka maximálně 10 000 Kč
 • Pro stálé klienty úvěr až 30 000 Kč
 • Doba splatnosti je 7 až 28 dní, půjčku lze v případě potřeby prodloužit
 • Půjčka se kompletně vyřizuje přes internet

Žádost o půjčku

Často kladené otázky SOS Credit půjčka od Orange finance

Otázka Odpověď
Jak si mohu podat žádost o půjčku SOS Credit? Stejně jako u mnoha jiných nebankovních úvěrů, i v tomto případě se žádost podává pouze přes internet. Vyplnit si ji můžete na adrese www.soscredit.cz a budete k tomu potřebovat i váš mobilní telefon, na který vám přijde SMS zpráva s kódem.
Jak dlouho trvá vyřízení žádosti a výplata peněz na účet? Rozhodnutí o tom, zda vám bude úvěr schválen či zamítnut, je obvykle otázka 15 minut. Samotný převod pak závisí i na tom, u jaké banky máte svůj běžný účet – pokud se jedná o stejnou banku, jakou využívá SOS Credit, měli byste peníze dostat ještě ten samý den, u ostatních bank pak nejpozději do druhého pracovního dne.
Je mi 20 let – mám šanci tento úvěr získat? Bohužel, ale není to možné. Půjčky je poskytována pouze osobám, které už dosáhli věku 21 let.
Jaké jsou u půjčky SOS Credit poplatky? Žádný poplatek předem ani skryté poplatky vás zde nečekají. Uhradit musíte pouze půjčenou částku + poplatek, který si snadno zjistíte pomocí úvěrové kalkulačky na internetových stránkách půjčky.
Nevím, jestli zvládnu půjčku splatit včas. Dá se případně prodloužit? Ano, pokud zjistíte, že nemáte dost peněz na uhrazení půjčky, můžete si ji velmi snadno prodloužit – za posunutí data splatnosti je ale nutné nejdříve uhradit příslušný poplatek. Prodloužit půjčku si takto můžete i opakovaně.
Je možné půjčit si 20 000 Kč, když se jedná o mou první žádost? Bohužel ne, napoprvé je maximum 10 000 Kč, jako stálý klient už ale budete mít nárok na vyšší částky, postupně až do 30 000 Kč.
Kde mohu najít sazby RPSN? V úvěrové kalkulačce, která je hned na úvodní stránce webu SOS Credit. V jejím rámci máte vždy uveden poplatek za půjčku, datum splatnosti, k němuž je nutné úvěr zaplatit a také přesnou výši roční procentní sazby nákladů.
Jak se přihlašuje do klientského účtu? Jednoduše – kliknete na odkaz Přihlásit se v pravém horním rohu webové stránky SOS Credit a zadáte vaši mailovou adresu + přihlašovací heslo.
Je možné peníze vyplatit i v hotovosti nebo složenkou? Ne, půjčku se vyplácí výhradně bezhotovostním bankovním převodem na účet klienta. Žádné jiné formy výplaty nejsou u této půjčky možné.
Proč bych si měl o úvěr požádat zrovna u SOS Credit? Úvěr SOS Credit má celou řadu výhod – je velmi rychlý, jeho vyřízení je snadné a pohodlné, splatnost si můžete bez problémů prodloužit a stav vaší půjčky si můžete kdykoliv zkontrolovat přes online klientský účet. Navíc jako stálí klienti získáte možnost vyšších půjček a věrnostní slevy.

Časté překlepy

SOS kredit, SOS credyt, sos kredyt

Půjčka je určena:

 • Rychlé nebankovní úvěry SOS Credit jsou určené:
 • Občanům ČR nebo lidem s trvalým pobytem v ČR, kteří hledají nebankovní úvěr
 • Osobám starším 21 let, kterým je zároveň maximálně 65 let
 • Lidem, kteří mají stálý příjem a vlastní bankovní účet
 • Těm, kteří mají zájem pouze o malou a krátkodobou půjčku maximálně na 28 dní

Půjčka není určena:

 • Rychlé nebankovní úvěry SOS Credit nejsou určené:
 • Cizincům, kteří nemají v České republice povolení k trvalému pobytu
 • Zájemcům, kterým ještě nebylo 21 let nebo osobám, kterým je už více než 65 let
 • Těm, jenž nemají žádné příjmy a neměli by tak půjčku z čeho zaplatit
 • Lidem, kteří potřebují vyšší úvěr, jenž by spláceli postupně delší dobu