Často kladené otázky Creditea

Creditea

Recenze Creditea

 • Půjčku vyřídíte online
 • Získat můžete až 130 000 Kč
 • Úroková sazba již od 9,84 %

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Creditea

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku mohu v případě produktu Creditea dostat? Půjčit si můžete od 3 000 až do 130 000 Kč. Konkrétní výše půjčky, kterou vám společnost poskytne, nicméně závisí na vaší aktuální finanční situaci a schopnostech vypůjčené prostředky splácet.
Jaký je úrok půjčky Creditea? Úrok se vypočítává na základě konkrétního objemu finančních prostředků, které si chcete půjčit a doby splatnosti. Úrok půjčky Creditea nicméně startuje na 9,84 % p.a.
Jaká je doba splácení půjčky Creditea? Doba splatnosti půjčka Creditea činí 6 až 36 měsíců. Pokud navíc splatíte půjčku do 30 dnů, společnost vám nebude účtovat žádné úroky ani poplatky.
Jaké budu k vyřízení půjčky potřebovat doklady? K tomu, abyste mohli půjčku online vyřídit, budete potřebovat jeden doklad totožnosti (např. občanský průkaz vyfocený z obou stran) a potvrzení o příjmech, které můžete doložit výpisem z účtu, nebo daňovým přiznáním.
Jak dlouho bude trvat, než peníze dostanu? Žádosti jsou po odeslání vyřizovány pět dnů v týdnu, vždy mezi 8:00 a 17:00 h. Jakmile bude vaše půjčka schválena, peníze budou na bankovní účet zaslány do 15 minut.
Jsou s půjčkou Creditea spojené nějaké poplatky předem? Ne, u této půjčky neplatíte žádné poplatky předem. Stejně tak je bezplatné i vedení účtu. Absence poplatků je jednou z velkých výhod této půjčky.
Mohu jako nový zákazník, který si ještě půjčku Creditea nesjednával, čerpat nějaké bonusy nebo výhody? Ano, pokud jde o vaši první půjčku, kterou splatíte do 30 dnů od načerpání, nebude vám účtován žádný úrok. Peníze navíc tak získáte zcela zdarma.
Budu k půjčce Creditea potřebovat ručitele? Ručitele potřebovat nebudete, všechny půjčky jsou poskytovány bez ručitele a zástav majetku.
Mohu o půjčku Creditea zažádat i když mám záznam v registrech dlužníků? Společnost prověřuje registry dlužníků, na základě kterých posuzuje schopnost klienta půjčku splácet. Negativní záznam zde nemusí být překážkou. Vždy jde ale o individuální posouzení bonity klienta, který se musí prokázat dostatečným a pravidelným příjmem.
Můžu splatit půjčku předčasně? Budu za předčasné splacení něco platit? Ano, půjčku můžete kdykoliv splatit předčasně. Žádná sankce vám za to nehrozí.

Půjčka je určena:

 • Pro ty, co hledají nebankovní půjčku s férovými a jasnými podmínkami
 • Pro ty, co hledají rychlou online půjčku, kterou si mohou vyřídit z domova
 • Pro ty, kteří chtějí bezúčelovou půjčku, k níž nepotřebují ručitele ani zástavu
 • Pro ty, kterým už bylo 18 let, a mají pravidelný příjem

Půjčka není určena:

 • Pro ty, kteří potřebují půjčit jen drobnou částku do 3 000 Kč nebo naopak více než 130 000 Kč
 • Pro ty, kterým nevyhovuje nutnost pravidelných týdenních nebo měsíčních splátek
 • Pro ty, kterým ještě nebylo 18 let, nebo nemají trvalý pobyt na území ČR
 • Pro ty, kteří nemají stálý a doložitelný příjem