Často kladené otázky Creditea

Creditea

Recenze Creditea

 • Nová nebankovní půjčka od společnosti Provident Financial
 • Úvěr funguje jako finanční rezerva, délka jeho čerpání i splácení závisí jen na vás
 • Celková maximální výše půjčky je 130 000 Kč, splatnost si lze rozložit nejdéle na 3 roky
 • Rychlá výplata – do 15 minut od schválení máte peníze na svém bankovním účtu

Často kladené otázky Creditea

Otázka Odpověď
Můžu si o půjčku zažádat i na pobočce nebo to jde pouze přes internet? Creditea žádné svoje kamenné pobočky nemá, o úvěr si tak lze požádat výhradně prostřednictvím jejích webových stránek. Není to ale vůbec nic těžkého a obvykle zabere podání žádosti zhruba 10 minut.
Jakým způsobem se dokládají příjmy? Většinou stačí, když příjem doložíte výpisem z bankovního účtu za poslední tři měsíce. Pokud na peníze hodně spěcháte, je ještě možnost nechat si příjmy ověřit online v závěru žádosti.
Mohou na tento úvěr dosáhnout i starobní nebo invalidní důchodci? Ano, půjčka je vhodná jak pro starobní, tak i pro invalidní důchodce, musejí ale dostávat důchod vyplacený na bankovní účet. Kromě toho se i u nich samozřejmě posuzuje úvěruschopnost, takže závisí mimo jiné i na výši důchodu.
Je Creditea určená i pro maminky na mateřské dovolené? Určitě ano, pokud mají dostatečnou úvěruschopnost, mohou půjčku bez problémů získat.
Jaká je minimální a maximální výše úvěru? Minimum je u finanční rezervy Creditea nastaveno na 3 000 Kč, naopak maximální částka, o kterou si můžete požádat, je 130 000 Kč.
Na jak dlouho se dá rozložit splácení? Lze úvěr splatit předčasně? Splatnost se dá na začátku nastavit na dobu od 6 do 36 měsíců (s přesností na jeden měsíc).
Jaké jsou s touto půjčkou spojeny poplatky a úrokové sazby? Výhodou je zde absence řady poplatků. Zdarma je nejen samotné posouzení žádosti a vyřízení půjčky + založení konta, ale žádné poplatky se neplatí ani za případnou změnu data splátky nebo za předčasné splacení celého úvěru. Roční úroková sazba začíná na 36 %.
Hrozí mi v případě zpoždění se splátkou nějaká pokuta? Ano, pokud se dostanete do delšího prodlení se splátkou a nebudete reagovat na SMS ani maily, bude vám účtována sankce – úrok z prodlení. V případě ještě delšího prodlení vám pak mohou být účtovány i další poplatky za upomínky.
Vůbec tuhle společnost neznám, nemůže jít o nějakou podvodnou firmu? Rozhodně ne, značka je sice úplně nová, ale jedná se o produkt jednoho z největších a nejznámějších poskytovatelů půjček u nás – společnosti Provident Financial. Nemusíte tak mít žádný strach, půjčka je zcela bezpečná.
Proč bych si měl ze všech úvěrových produktů sjednat zrovna ten od značky Creditea? Výhodou je zde zejména flexibilita – nejde o klasickou půjčku, ale o finanční rezervu (něco na způsob bankovního kontokorentu). Výhodou je i jednoduché sjednání, rychlá výplata na účet, absence zbytečných poplatků a přijatelné úrokové sazby.

Půjčka je určena:

 • Plnoletým osobám s pravidelným příjmem, které mají zájem o finanční rezervu
 • Těm, co nechtějí klasickou půjčku, ale spíše něco jako je kontokorent
 • Lidem, kteří jsou zaměstnanci, podnikatelé, matky na mateřské nebo důchodci
 • Všem, kteří chtějí flexibilní úvěrový produkt s maximální svobodou při splácení

Půjčka není určena:

 • Plnoletým osobám s pravidelným příjmem, které mají zájem o finanční rezervu
 • Těm, co nechtějí klasickou půjčku, ale spíše něco jako je kontokorent
 • Lidem, kteří jsou zaměstnanci, podnikatelé, matky na mateřské nebo důchodci
 • Všem, kteří chtějí flexibilní úvěrový produkt s maximální svobodou při splácení

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč