Často kladené otázky Zaplo půjčka

Zaplo půjčka

Recenze Zaplo

  • Zaplo nyní nabízí až 16 000 Kč pro první klienty zcela ZDARMA do odvolání!
  • Schválení půjčky do několika minut
  • Velmi rychlé vyplacení na účet

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Zaplo půjčka

Otázka Odpověď
Kolik peněz si mohu u Zaplo půjčit? Výše půjčky, kterou je možné si vzít závisí na více faktorech. V případě první půjčky je její minimální výše 1 000 Kč a maximum je stanoveno na částku 16 000 Kč. U dalších půjček už se limit zvyšuje – v případě druhé žádosti o Zaplo půjčku a po řádném splacení té první je možné si půjčit až 12 000 Kč, u třetí půjčky až 16 000 Kč a konečně u čtvrté a každé další už je limit zvýšen až na 30 000 Kč.
Do kdy se půjčka Zaplo musí splatit? Doba splatnosti půjčky závisí na tom, jak si ji nastavíte. Ve všech případech však platí, že dobu splatnosti si můžete nastavit v rozmezí sedmi až 30 dnů. V případě, že nebudete schopní půjčku v termínu splatit, je třeba kontaktovat Zaplo zákaznický servis a dohodnout se na dalším postupu.
Jaké jsou úroky a poplatky u Zaplo půjčky? U první půjčky od Zaplo se neplatí úrok žádný a půjčka je tak zcela zdarma. U každé další už poplatky jsou. Jejich přesná výše závisí jednak na výši úvěru, dále pak na tom, jakou si zvolíte dobu splatnosti. Přesná čísla pak snadno zjistíte na webových stránkách půjčky Zaplo, kde se vám ihned po nastavení výše půjčky a doby splatnosti zobrazí přesná výše poplatku, roční úroková sazba a roční procentní sazba nákladů.
Opravdu je první půjčka u Zaplo zcela zdarma? Není v tom nějaký háček? Opravdu je zdarma a nemá to žádné ale. První půjčku poskytuje všem zájemcům, kteří splňují podmínky, zcela zdarma a neúčtujeme si žádné další poplatky. Je ale nutné splatit ji včas, jinak je účtován poplatek za prodlení. Teprve u dalších žádostí u Zaplo půjčky jsou účtovány poplatky standardně podle sazebníku.
Proč bych měl využít právě půjčku Zaplo? V čem je lepší než konkurenční nabídky? Půjčka Zaplo má spoustu výhod, díky kterým je lepší než konkurenční nabídky úvěrů. Mezi ty největší patří bezesporu první půjčka, která je zcela zdarma. Dalším velkým plusem je rychlost vyřízení – žádosti se schvalují během několika a i převody na účet jsou velmi rychlé. Za zmínku stojí i přehledné internetové stránky, které poskytují veškeré potřebné informace. V neposlední řadě má půjčka Zaplo také špičkový zákaznický servis, který na rozdíl od konkurence funguje i o víkendech a svátcích.
Je možné vzít si více půjček od Zaplo najednou? Ne, bohužel to možné není. V jednom okamžiku můžete mít sjednanou pouze jednu půjčku, ale samozřejmě ihned po jejím řádném splacení si můžete požádat o další. Po každém včasném splacení si můžete vzít půjčku znovu, toto nijak omezeno není.
Jak dlouho bude trvat, než se dozvím, jestli mi byla Zaplo půjčka schválena? Obvykle jen několik minut. Veškeré žádosti o půjčku jsou schvalovány velmi rychle a nemusíte tak zbytečně dlouho čekat. Rozhodnutí a schválení půjčky vám bude odesláno e-mailem nebo SMS zprávou.
Za jak dlouho po schválení žádosti budu mít peníze na účtu? Rychlost převodu závisí do značné míry na tom, u jaké banky máte vedený svůj účet. Peníze jsou ale převáděny velmi rychle po schválení a mnoho klientů je má na účtu i během několika minut. V některých případech ale může převod trvat trochu déle, peníze by však neměly přijít později než na druhý den.
Mohu si půjčitu Zaplo, když mi bude 18 let až příští rok? Bohužel to není možné. V tomto směru není půjčka Zaplo výjimkou a nelze ji poskytnout nezletilým osobám. Jakmile vám ale bude 18, o půjčku si požádat můžete – oproti některým konkurenčním poskytovatelům, kteří mají minimální věkovou hranici 20 let.
Je možné půjčku u Zaplo prodloužit, když zrovna nemám na její splacení? Ano, určitě to možné je. Pokud se dostanete do situace, kdy nejste schopni dostát svému závazku, je důležité kontaktovat co nejdříve zákaznický servis Zaplo a domluvit si prodloužení půjčky. Za to je sice účtován menší poplatek, ale vyhnete se tak zbytečným nepříjemnostem, spojeným s vymáháním půjčky atd.

Časté překlepy

zaplocz, zalpo, zalpocz

Půjčka je určena:

  • Pro ty, kteří potřebují půjčit malou částku
  • Pro ty, kteří potřebují peníze rychle a nemohou dlouho čekat
  • Pro ty, kteří chtějí půjčku zcela bez úroků
  • Pro ty, kteří si chtějí půjčku sjednat online z domova

Půjčka není určena:

  • Pro ty, kterým ještě nebylo 18 let
  • Pro ty, kteří nemají bankovní účet (poukázkou Zaplo peníze neposílá)
  • Pro ty, kteří nemají české občanství