Často kladené otázky Zaplo na splátky

Zaplo na splátky

Recenze Zaplo na splátky

 • Nová nebankovní půjčka od společnosti Zaplo Finance
 • Splácení lze rozložit od 3 do 12 měsíců
 • Úvěrový rámec půjčky je od 10 000 Kč do 60 000 Kč

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Zaplo na splátky

Otázka Odpověď
Jaká je maximální částka, kterou si můžu vypůjčit? Maximum je stanoveno na 60 000 Kč, naopak nejmenší výše úvěru Zaplo na splátky je 10 000 Kč.
Jak dlouho se dá tento úvěr splácet? Délku splácení si můžete sami zvolit, nicméně závisí i na výši půjčky – nejkratší doba splatnosti je 6 měsíců (u nejnižších úvěrů), naopak nejdelší splatnost je 36 měsíců.
Kolik činí u půjčky Zaplo na splátky úroky a poplatky? Zápůjční úroková míra se pohybuje již od 112 %. Přesnou výši úroků, roční procentní sazby nákladů i poplatků si můžete snadno spočítat na úvěrové kalkulačce, jež je vám k dispozici na webových stránkách půjček Zaplo na splátky.
Co budu k vyřízení půjčky potřebovat za doklady nebo potvrzení? Vždy je třeba mít alespoň občanský průkaz a k němu ještě druhý osobní doklad – např. řidičák, pas nebo zbrojní průkaz.
Jaký je rozdíl mezi touto půjčkou a klasickou půjčkou Zaplo? Klasické Zaplo je pouze krátkodobé a musí se splatit jednorázově do měsíce, zatímco Zaplo na splátky má splatnost delší a dá se rozložit na dobu od 3 až na 12 měsíců. Ruku v ruce s tím je logicky i vyšší úvěrový rámec.
Mám šanci úvěr získat, když nemám účet u banky? Nešlo by poslat peníze mému manželovi? Je nám líto, ale bohužel to nejde. Tuto půjčku mohou získat pouze lidé, jenž disponují vlastním účtem u banky.
Mohou tuto půjčku získat i cizinci? Ne, půjčka je určená výhradně osobám, jenž mají občanství České republiky.
Jak dlouho bude trvat, než budu mít peníze na svém účtu? Podle toho, u jaké banky máte vedený svůj účet – u některých můžete mít peníze převedeny už do několika minut, u ostatních by to mělo být nejpozději do druhého pracovního dne.
Dá se tato půjčka prodloužit, kdybych třeba zrovna neměla dost peněz na splátku? Určitě, pokud budete potřebovat, můžete si přímo ve svém klientském profilu požádat o odložení splatnosti úvěru.
Proč bych si měl půjčku sjednat zrovna přes Zaplo na splátky? Zaplo přes splátky má celou řadu předností – patří k nim např. rychlé vyřízení žádostí, snadné sjednání půjčky přes internet, přehledný klientský profil na internetu, možnost odkladu splátky a celá řada dalších výhod. Poskytovatelem půjčky je navíc společnost Zaplo Finance, která je u nás známá už díky své oblíbené SMS půjčce Zaplo.

Půjčka je určena:

 • Plnoletým lidem, jenž mají občanství ČR
 • Zájemcům, kteří mají vlastní bankovní účet a pravidelný příjem
 • Těm, kteří si nemohou půjčit od banky a tak hledají dostupnou nebankovní alternativu
 • Lidem, jenž potřebují půjčit v rozmezí od 10 000 Kč do 60 000 Kč

Půjčka není určena:

 • Mladým lidem, jimž zatím ještě nebylo 18 nebo těm, kteří nemají české občanství
 • Lidem, kteří nemají žádný pravidelný a doložitelný příjem
 • Zájemcům o úvěr, jenž nemají svůj vlastní účet u banky
 • Těm, kteří chtějí půjčit více než 60 000 Kč nebo naopak potřebují jen pár tisíc do výplaty