Často kladené otázky Movinero (Viva Credit)

Movinero (Viva Credit)

Recenze Movinero (Viva Credit)

  • Rychlá nebankovní krátkodobá půjčka
  • Půjčit si můžete od 500 až do 40 000 Kč
  • První půjčka do 30 dní ZDARMA

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Movinero (Viva Credit)

Otázka Odpověď
Kde si mohu o půjčku požádat? Veškeré žádosti o půjčku Viva Credit se podávají výhradně online, prostřednictvím internetových stránek této společnosti. Nemusíte tak nikam jezdit a nečeká vás žádné zdlouhavé papírování – vše si vyřídíte během několika minut z vašeho počítače.
Jak velké půjčky Viva Credit poskytuje? Jedná se o malé krátkodobé půjčky od 500 Kč do 40 000 Kč.
Jak je to u této půjčky s dobou splatnosti? Dobu splatnosti si nastavuje každý klient sám, podle své potřeby – rozmezí je od 1 do 30 dní, prodloužit lze ale až na 2 roky.
Budu ke schválení půjčky potřebovat ručitele? Rozhodně ne, k získání půjčky Viva Credit není potřeba ani ručitel, ani zástava majetku.
Co když nezvládnu úvěr splatit včas? Mohu si ho případně nechat prodloužit? Ano, v takovém případě si můžete požádat o prodloužení termínu splatnosti. Musíte to ale udělat nejpozději den před původním termínem a uhradit poplatek za původní úvěr.
Je možné půjčku splatit předčasně? Pokud ano, za jakých podmínek? Ano, půjčku můžete splatit kdykoliv předčasně a úroky se vám budou počítat pouze do dne, kdy jste půjčku splatili. Předčasné splacení úvěru se tedy v tomto případě vyplatí.
Mohu úvěr od Viva Credit získat, když mám účet, ale nemám k němu platební kartu? Bohužel, tato možnost zde není. Platební karta s povolenými internetovými transakcemi je základní podmínkou k získání půjčky, bez ní vám nemůže schválena.
Můžu si hned napoprvé půjčit celých 40 000 Kč? Ano, už od první půjčky si můžete půjčit 40 000 Kč a to zcela zdarma.
Je možné půjčit si peníze na delší dobu, než je 30 dní? Ano, lze. Za poplatek lze doba splatnosti prodloužit až na 2 roky.
Proč bych si měl o půjčku požádat zrovna u společnosti Viva Credit? Hlavními důvody, proč si vybrat právě Viva Credit, jsou rychlost (jak vyřízení žádosti, tak i výplaty peněz), jednoduché a pohodlné sjednání přes internet, možnost prodloužení půjčky nebo předčasné splacení bez dalších sankcí. Navíc se jedná o ověřenou a solidní společnost, u níž máte jistotu, že nejde o podvod.

Časté překlepy

VivaCredit, viva kredit

Půjčka je určena:

  • Osobám starším 18 let s pravidelným příjmem
  • Osobám s vlastním bankovním účtem a platnou platební kartou
  • Zájemcům o rychlou a snadno dostupnou online půjčku do 40 000 Kč

Půjčka není určena:

  • Mladistvým do věku 18 let
  • Osobám bez vlastního bankovního účtu v ČR a platební karty
  • Zájemcům, kteří potřebují půjčku vyšší než 40 000 Kč nebo mají zájem o standardní dlouhodobý úvěr