Často kladené otázky VistaCredit

VistaCredit

Recenze VistaCredit

 • Krátkodobé podnikatelské úvěry od 3 000 Kč do 25 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky je od 14 do 70 dnů
 • První půjčka zdarma 3 000 Kč (nutno splatit do 35 dnů)

Žádost o půjčku

Často kladené otázky VistaCredit

Otázka Odpověď
Mohu tuto půjčku získat i když nejsem podnikatel? Bohužel ne, půjčky od VistaCredit jsou určeny výhradně osobám samostatně výdělečně činným.
Jak vysoké úvěry společnost VistaCredit nabízí? V současné době jsou v nabídce půjčky od 3 000 Kč do 25 000 Kč s tím, že napoprvé lze získat maximálně 3 000 Kč. Stálí klienti pak mají možnost získat vyšší částku.
Na jak dlouho si mohu půjčku sjednat? Bezplatně můžete poprvé získat peníze až na 35 dní, teprve půjčka s delší splatností je placená (půjčky nad 3 000 Kč jsou s poplatkem vždy). Při sjednávání úvěru si můžete nastavit jeho splatnost až na 70 dní, za splatnost nad 35 dní je ale nutní uhradit poplatek.
Vyplácí se půjčka i v hotovosti, nebo pouze převodem na účet? Pouze převodem na účet – v žádosti musíte vyplnit i číslo vašeho bankovního účtu.
Jsou nějaká omezení pro nové klienty? Ano, napoprvé mohou získat maximálně 3 000 Kč.
Kolik u této půjčky činí RPSN? Roční procentní sazba nákladů se u první půjčky do 3 000 Kč pohybuje od 0% (u půjček do 35 dní) až po 297 %. U vyšších půjček pak přesné informace najdete v sazebníku poplatků na webových stránkách VistaCredit.
Co musím splňovat, abych získat tuto půjčku bez poplatků a úroků? Stačí si vzít první úvěr do 3 000 Kč se splatností do 35 dní – tyto půjčky jsou bezúročné a nebudou vás tak stát nic navíc. Za půjčky od 3 000 Kč už musíte vždy uhradit příslušný poplatek.
Co když nebudu mít dost peněz na splacení? Jak mám postupovat? V takovém případě je důležité, abyste společnost VistaCredit co nejdříve kontaktovali a domluvili se s nimi na dalším postupu. V opačném případě by vám hrozily sankce a pokuty.
Je půjčka od VistaCredit bezpečná? Nemůže se jednat o podvod? Půjčka je naprosto bezpečná, prověřená a spolehlivá. Žádné poplatky předem, ani skryté poplatky zde nehrozí, úvěrové podmínky jsou přehledné a naprosto transparentní. Nemusíte se ničeho obávat, jedná se o seriózní úvěrovou společnost.
Proč bych se měl s žádostí o půjčku obrátit zrovna na společnost VistaCredit? Pokud patříte mezi OSVČ, je pro vás půjčka od VistaCredit skvělou příležitostí jak získat menší úvěr zcela zdarma, bez jakýchkoli poplatků a úroků.

Časté překlepy

VistaKredit

Půjčka je určena:

 • Pro osoby samostatně výdělečně činné
 • Pro ty, kteří potřebují jen drobnou finanční výpomoc
 • Pro zájemce o menší půjčku na krátké období (maximálně 70 dnů)
 • Pro ty, jenž hledají dostupný a bezpečný podnikatelský úvěr

Půjčka není určena:

 • Pro nikoho, kdo nepatří mezi OSVČ
 • Pro ty, kteří potřebují půjčit vyšší částku (nad 25 000 Kč)
 • Pro ty, jenž mají zájem pouze o půjčku vyplacenou v hotovosti
 • Pro ty, kteří jsou aktuálně v platební neschopnosti