Často kladené otázky ViaSMS půjčka

ViaSMS půjčka

Recenze ViaSMS

 • Rychlé schválení a převod peněz
 • Snadné vyřízení přes webové stránky
 • Maximální výše půjčky až 60 000 Kč
 • Zajímavý bonus za doporučení půjčky

Žádost o půjčku

Často kladené otázky ViaSMS půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si mohu u ViaSMS půjčit? Suma, kterou si u ViaSMS můžete půjčit, závisí na tom o kolikátou vaši půjčku se jedná. Noví klienti, kteří si peníze od Via SMS půjčují poprvé, mohou dostat maximálně 30 000 Kč, v opakujících se půjčkách je to až 60 000 Kč
Do kdy nejpozději se musí půjčka splatit? Půjčku je třeba zaplatit nejpozději do data splatnosti, které si sami zvolíte a to v rozmezí jednoho až třiceti dní. Pokud půjčku splatit v řádném termínu nemůžete, je zde možnost jejího prodloužení.
Jaké jsou nároky na žadatele o půjčku? Podmínkou je mít vlastní mobilní telefon s aktivním číslem a také vlastní bankovní účet. Musíte mít také české občanství a důležitou podmínkou je věk – nesmí vám být méně než 20 let. Pokud tyto podmínky splňujete a zároveň u ViaSMS nemáte žádný nesplacený úvěr, můžete si o půjčku požádat.
Jak dlouho trvá schválení půjčky? Příjem žádostí o půjčku probíhá nonstop a žádost si tak můžete podat kdykoliv. Jejich vyřizování se ale realizuje pouze v pracovní dny mezi osmou až dvacátou hodinou. Pokud si tedy žádost podáte během této pracovní doby, rozhodnutí o schválení či zamítnutí dostanete do deseti minut a to prostřednictvím e-mailu a SMS zprávy.
Kdy dostanu vyplacené peníze na bankovní účet? U výplaty záleží především na tom, u které bankovní instituce máte vedený účet. Rychlejší převod je u České spořitelny, Komerční banky, Fio banky, Raiffeisenbank a GE Money Bank – u těchto pěti bank jsou peníze odeslány už do 15 minut od schválení žádosti. Pokud ale svůj účet máte u jiné banky, může převod trvat až dva pracovní dny.
Mohu dostat půjčku, když je mi 17 let? Bohužel to možné není. Základním podmínkou poskytnutí půjčka je věk mezi 20 až 65 lety, takže žádost si můžete podat teprve tehdy až vám bude 18 let.
Proč je nutné posílat registrační poplatek? Registrační poplatek je zcela běžným úkonem, který vyžaduje většina poskytovatelů nebankovních půjček. Jeho účelem je ověření žadatelova bankovního účtu a proto se jedná pouze o symbolickou jednu korunu.
Je žádost o půjčku formou SMS zprávy zdarma? Pokud ne, kolik se za ni platí? Zcela zdarma sice není, ale ani není příliš drahá. Cena za tuto SMS zprávu záleží na tom, jaký máte u svého operátora tarif, takže maximálně v řádu jednotek korun.
Jaké jsou poplatky za půjčku a jaká je RPSN? U první půjčky do 1 000 Kč není účtován žádný poplatek. U všech ostatních půjček už jsou účtovány poplatky v závislosti na výši půjčky a době splatnosti. Při žádosti o půjčku online si sami nastavíte požadovanou částku i splatnost, takže hned vidíte, jaký budete platit poplatek a jaká je přesná výše roční procentní sazby nákladů.
Pokud nestihnu půjčku včas splatit, mohu si její splatnost prodloužit? Ano, možné to je, ale musíte počítat s tím, že za každé prodloužení vám bude naúčtován další poplatek. Půjčku je možné prodloužit o 7 dní, 14 dní nebo o 30 dní, s tím, že poplatek ze prodloužení závisí na výši půjčky a na době, o kterou si ji prodlužujete.
V čem je půjčka ViaSMS lepší než ostatní nebankovní půjčky? Důvodů, proč dát přednost právě Via SMS je mnoho – patří mezi ně např. první půjčka do výše 1 000 Kč zcela bez poplatků, rychlé schválení i převod peněz, možnost podat si žádost nejen online, ale i esemeskou nebo bonusové peníze za přivedení nových klientů.

Časté překlepy

viasms půjčka,viasms

Půjčka je určena:

 • Zájemce s českým občanstvím, kterým je minimálně 20 let
 • Zájemce o rychlou a jednoduchou půjčku s jasnými pravidly
 • Zájemce, kteří chtějí mít možnost podat si žádost o půjčku esemeskou
 • Zájemce, kteří potřebují jen menší částku s krátkou dobou splatnosti

Půjčka není určena:

 • Osoby, kterým ještě nebylo 20 let
 • Ti, kteří potřebují půjčit velkou sumu peněz
 • Ti, kteří vyžadují půjčku s delší splatností než je jeden měsíc
 • Ti, kteří nemají vlastní bankovní účet