Často kladené otázky Razdva půjčka

Razdva půjčka

Recenze Razdva půjčka

  • Nebankovní úvěr od 10 000 Kč až do 150 000 Kč
  • Splácení půjčky je možné si rozložit až na 4 roky

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Razdva půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysoký úvěr je možné u Razdva půjčky získat? Minimální částka, o kterou si můžete požádat, je 10 000 Kč, maximální výše úvěru je 150 000 Kč.
Dá se splátka Razdva půjčky po domluvě odložit? Pokud ano, lze to i víckrát? Ano, je zde možné prodloužení půjčky, a to i opakovaně. Stejně jako jinde ale platí, že za každý odklad splatnosti je nutné uhradit příslušný poplatek dle ceníku.
Jaké jsou u této půjčky její úrokové sazby a RPSN? Nejnižší úrok začíná na 30.01 % (stejně tak i roční procentní sazba nákladů) u půjčky 100 000 Kč na 4 roky. Přesnou výši vašeho požadovaného úvěru si můžete snadno zjistit na úvěrové kalkulačce Razdva půjčky.
Je u této půjčky vyžadováno nějaké ručení? Ne, k získání Razdva půjčky nebudete potřebovat ani žádného ručitele, ani zastavovat nemovitost nebo jiný majetek – ručení se zde nevyžaduje.
Jak dlouho se čeká na výplatu peněz? U některých velkých bank jsou peníze převedeny na účet už do 15 minut od schválení úvěrové žádosti, u ostatních může převod trvat trochu déle. Záleží i na tom, zda si žádost podáváte v průběhu pracovní doby nebo např. o víkendu nebo státním svátku.
Pokud si půjčku rozmyslím, dá se od smlouvy odstoupit? Za jakých podmínek? Ano, od smlouvy o půjčce se dá odstoupit, nejpozději ale do 14 dnů od jejího uzavření. Půjčku s úrokem pak musíte vrátit nejpozději do 30 dní od odeslání dopisu s odstoupením od smlouvy.
Mohou tento úvěr získat i důchodci? Ano, podmínkou je stálý zdroj příjmů, může tedy klidně jít i o důchod. Je zde nicméně věkové omezení, půjčku mohou získat lidé maximálně do svých 69 let.
Proč bych si měl ze všech nebankovních úvěrů zvolit zrovna Razdva půjčku? Výhodou tohoto nebankovního úvěru je zejména jeho rychlost, dále pak snadné vyřízení přes internet nebo dostupnost i pro důchodce.

Půjčka je určena:

  • Zájemcům, kterým je minimálně 18 a maximálně 69 let
  • Zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům i rentiérům
  • Občanům ČR se stálým zdrojem příjmů
  • Lidem s bankovním účtem, na nějž jim chodí příjem

Půjčka není určena:

  • Mladším 18 let a lidem ve věku nad 69 let
  • Těm, jenž nemají žádný prokazatelný stálý příjem nebo mají záznam v registru SOLUS
  • Lidem, kteří nemají občanství České republiky
  • Lidem, jenž jsou v platební neschopnosti nebo na ně byla uvalena exekuce