Často kladené otázky Osobní půjčka od KB

Osobní půjčka od KB

Recenze Osobní od KB

 • Rychlé vyřízení půjčky
 • Bez dokládání účelu
 • Půjčku mohou dostat i cizinci s trvalým pobytem nebo povolením k pobytu v ČR
 • Online sjednání půjčky zdarma

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Osobní půjčka od KB

Otázka Odpověď
Jak velkou půjčku mohu v rámci osobního úvěru dostat? Výše půjčky se může pohybovat v rozmezí od 10 000 Kč až do 2 500 000 Kč.
Na jaký účel mohu peníze z půjčky použít? Osobní úvěr Komerční banky lze použít na jakýkoliv osobní účel, nikoliv ale na podnikatelské potřeby.
Jaká je doba splatnosti úvěru? Půjčku můžete splácet po dobu 12 až 96 měsíců – přesnou dobu splácení si můžete sami nastavit podle vašich potřeb.
Jakým způsobem budu svoji půjčku splácet? Půjčka od Komerční banky se splácí formou pravidelných měsíčních splátek s tím, že tyto splátky je nutné převádět výhradně z vašeho účtu u Komerční banky. Co se týká dne, ke kterému bude splácení probíhat, můžete si jej sami vybrat dle vašich potřeb.
Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat? K vyřízení půjčky musíte mít dva doklady totožnosti (občanský průkaz + ještě jeden doklad, např. řidičský průkaz nebo cestovní pas) a také doklady o vašich příjmech (u zaměstnanců potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele, u živnostníků daňové přiznání).
Mohu si k půjčce sjednat také pojištění pro případ, že bych ji nemohl splácet? Ano, volitelně máte možnost sjednat si i pojištění schopnosti splácet – to je ale určeno pouze osobám ve věku od 18 do 60 let.
Jaké jsou u půjčky Komerční banky úroky a RPSN? Výše úrokové sazby a roční procentní sazby nákladů závisí na konkrétní smlouvě, obecně RPSN začíná od 4,8 %.
Je možné úvěr splatit i předčasně bez dalších poplatků? Ano, půjčku můžete splatit celou předčasně a nehrozí vám za to žádné sankce. Stejně tak je povolené i částečné předčasné splacení.
Mám šanci dostat půjčku, i když mám záznam v registru dlužníků? Pokud se jedná o negativní záznam v registru dlužníků, bohužel to možné není. Jedná se o bankovní půjčku a tyto typy úvěrů nejsou poskytovány lidem s negativním záznamem v registru.
Mohou úvěr dostat i cizinci, nebo je určený pouze pro české občany? Ano, osobní úvěr Komerční banky je určený i pro cizince, kteří mají povolení k přechodnému či trvalému pobytu v ČR.
Jaké jsou s osobním úvěrem spojené poplatky? Za spravování úvěru se poplatek neúčtuje, nicméně musíte počítat s poplatkem za zpracování a vyhodnocení žádosti o půjčku.

Časté překlepy

kb půjčka,půjčka od kb,komerční banka optimální půjčka kalkulačka,PREMIUM PŮJČKA

Půjčka je určena:

 • Lidem, kterým už bylo 18 let a mají stálý příjem
 • Lidem, kteří potřebují vysokou půjčku
 • Lidem, kteří si chtějí půjčit od banky s nízkými úroky
 • Lidem, kteří mají účet u Komerční banky, nebo jim nevadí si ho nechat založit

Půjčka není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 nebo nemají stálé doložitelné příjmy
 • Těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc do výplaty
 • Těm, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků
 • Těm, kteří potřebují půjčku na delší dobu než je osm let