Často kladené otázky Kamali

Kamali

Recenze Kamali

  • První půjčka do výše 15 000 Kč zdarma
  • Nabídka platí na prvních 14 dní
  • Vyplnění žádosti vám nezabere ani 5 minut

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Kamali

Otázka Odpověď
Jak velkou půjčku si mohu jako nový klient sjednat? Pokud máte zájem o malou půjčku a žádáte si o ni poprvé, maximální limit je 15 000 Kč.
Kolik si mohou půjčit stálí zákazníci? Všichni, kteří už půjčku Kamali měli a řádně ji splatili, mají maximální částku navýšenu na 20 000 Kč.
Jaká je doba splatnosti půjčky Kamali? U malé půjčky je doba splatnosti 30 dní, v případě potřeby lze ale tento termín snadno prodloužit.
Jak rychle trvá vyřízení půjčky a výplata peněz na účet? Nebankovní půjčka Kamali patří k rychlým úvěrům, posouzení žádosti je tak obvykle hotové do 15 minut od jejího odeslání. Hned poté dojde k odeslání peněz na váš bankovní účet a peníze na něm budete mít nejpozději na druhý den. U největších českých bankovních ústavů už dokonce do 60 minut od schválení žádosti.
Co mám dělat, když se mi blíží termín splatnosti a nemám na splacení peníze? V takovém případě si termín splátky můžete odložit, nyní ještě snadněji než předtím. Splatnost lze odložit uhrazením pouhé jedné koruny – termín se vám díky tomu posune o 30 dní. Takto lze splatnost posunout dokonce 2x.
S nebankovními úvěry mám špatnou zkušenost, není součástí smlouvy rozhodčí doložka? Rozhodně ne, stejně jako tomu bylo u Japonské půjčky, tak i v případě půjčky Kamali nejsou součástí smlouvy žádné rozhodčí doložky. Nemusíte se tak bát, že by případný dluh narostl do obřích rozměrů.
Ještě jsem o této půjčce nic neslyšel, je to opravdu seriózní nabídka? Půjčka Kamali je na trhu teprve od 1.2.2017, jedná se ale o přejmenovanou Japonskou půjčku, která byla poskytována v předchozích letech. Většina podmínek zůstala stejná, v některých oblastech je ale půjčka ještě výhodnější a bezpečnější. Není tedy důvod k obavám, půjčku nadále provozuje společnost Home Credit a půjčka je naprosto seriózní a bezpečná.
Jaké jsou hlavní rozdíly oproti původní Japonské půjčce? Kromě změny názvu a úpravy grafiky došlo k navýšení maximální půjčky pro stálé klienty z 15 000 Kč na 20 000 Kč, k dalším novinkám patří služba Bezpečná splátka, jednodušší sjednání úvěru nebo snadnější možnost odložení splatnosti.
Proč bych si měl ze všech nebankovních půjček vybrat zrovna Kamali? Největší předností půjčky Kamali oproti konkurenci jsou především velmi nízké poplatky (nejnižší ze všech nebankovních půjček v ČR), velmi snadné a levné prodloužení splatnosti, přehledné a férové podmínky a jednoduché a pohodlné sjednání. Kamali je nejen nejlevnější, ale zároveň i nejbezpečnější nebankovní půjčkou v Česku.

Časté překlepy

kamaly, kemali

Půjčka je určena:

  • Fyzickým osobám, které už jsou plnoleté (mají minimálně 18 let)
  • Zájemcům o menší nebankovní půjčku s nízkými poplatky
  • Lidem, kteří potřebují půjčit, ale nemohou získat úvěr od žádné banky
  • Všem, kteří nechtějí zbytečně riskovat a chtějí si půjčit bezpečně od prověřené společnosti

Půjčka není určena:

  • Zájemcům o úvěr, kteří ještě nemají 18 let
  • Firmám nebo institucím (půjčka je pouze pro fyzické osoby)
  • Lidem, kteří nemají trvalý pobyt v ČR