Často kladené otázky EveryDayPlus

EveryDayPlus

Recenze EveryDayPlus

 • Unikátní, flexibilní a rychlá půjčka
 • Úvěrový limit od 100 Kč do 50 000 Kč
 • Peníze si můžete vybrat najednou nebo v několika menších částkách

Často kladené otázky EveryDayPlus

Otázka Odpověď
Jak vysoký úvěrový limit mohu u EveryDayPlus čerpat? Výše úvěru může být od 100 Kč až do 50 000 Kč. Přesnou částku si můžete vybrat s přesností na 50 Kč.
Jakým způsobem si o tuto půjčku mohu podat žádost? Zažádat o půjčku EveryDayPlus si můžete jednoduše online prostřednictvím webových stránek www.everydayplus.cz. Na nich také najdete veškeré podrobné informace k těmto půjčkám.
Jaké jsou s úvěrem EveryDayPlus spojené poplatky? Za každý výběr je poplatek vždy 20 procent z částky, kterou si vybíráte. Na konci dalšího měsíce pak uhradíte buď celkový dluh nebo alespoň minimální splátku úvěru. V případě postupného splácení půjčky se měsíční úrok (který činí 20 procent) započítává do zůstatku po uhrazení minimální splátky.
Mohu si v průběhu smlouvy nechat úvěrový limit navýšit? Ano, je to možné. Pokud budete mít zájem o navýšení vašeho úvěrového rámce, můžete si jen nastavit přímo ve vašem uživatelském účtu. V případě, že chcete mít limit vyšší než 2 000 Kč, je ale třeba předtím odeslat podepsanou úvěrovou smlouvu. Zároveň je také vždy nutné, abyste včas hradili splátky vaší půjčky – čím více jich uhradíte, tím vyšší úvěrový limit si budete moci nastavit.
Je účtován nějaký poplatek za uzavření smlouvy? Za zřízen uživatelského účtu je třeba uhradit poplatek ve výši 1 Kč – musíte jej poslat z vašeho vlastního bankovního účtu.
Jaká je u této půjčky roční procentní sazba nákladů? RPSN u úvěrů EveryDayPlus závisí na tom, jak vysoký úvěr máte a také na způsobu jeho čerpání. Obecně se zde RPSN pohybuje kolem 450 až 550 % ročně.
Když budu úvěr splácet postupně, jaká je minimální částka? Minimální částka, kterou je třeba uhradit, je vždy alespoň jedna třetina z celkové dlužné částky, minimálně ale 300 Kč.
Kolik nejméně si mohu ze svého účtu u EveryDayPlus vybrat? Minimální částka, kterou si ze svého úvěrového účtu můžete vybrat, je stanovena na 100 Kč.
Budu muset podepsat nějakou smlouvu? Smlouvu budete mít připravenou ve vašem uživatelském online účtu a podepsat a odeslat poštou ji musíte tehdy, když celková částka čerpání úvěrového rámce dosáhne 4 999 Kč. Pokud byste v takovém případě podepsanou smlouvu neodeslali, nemohli byste už další úvěr čerpat.
Proč bych si měl vzít úvěr zrovna od EveryDayPlus? Výhodou půjček EverydayPlus je unikátní úvěrový rámec, který vám umožňuje čerpat peníze postupně podle vaší potřeby. Úvěr je plně flexibilní a můžete si tak sami nastavit jeho parametry tak, jak vám to bude nejlépe vyhovovat.

Časté překlepy

EveryDay Plus,everyday plus půjčka,EveryDay+

Půjčka je určena:

 • Osobám starším 18 let, které jsou občany ČR
 • Lidem se stálým měsíčním příjmem
 • Žadatelům, kteří mají vlastní bankovní účet
 • Lidem, kterým stačí jen menší úvěr do 50 000 Kč

Půjčka není určena:

 • Žadatelům o půjčku, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem, kteří nemají žádné trvalé příjmy
 • Zájemcům o úvěr, kteří nemají svůj bankovní účet
 • Lidem, kteří potřebují půjčit více než 50 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 1 200 000 Kč