Často kladené otázky Creditstar

Creditstar

Recenze Creditstar

  • Nebankovní půjčka do 12 000 Kč pro nové a do 25 000 Kč pro stálé klienty
  • Doba splatnosti půjček od 5 dní až do 6 měsíců

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Creditstar

Otázka Odpověď
Jak velký úvěr si mohou vzít jako nový zákazník společnosti Creditstar? Pokud si půjčujete poprvé, maximální výše úvěru je 12 000 Kč. Při dalších žádostech už ale můžete získat až 25 000 Kč.
Jaké jsou možnosti pro stálé klienty – kolik si mohou půjčit? Pro pravidelné zákazníky jsou k dispozici půjčky až do výše 25 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu se dá rozložit splácení této půjčky? U půjček Creditstar si můžete sami vybrat, zda dáte přednost rychlejšímu splacení a nižšímu poplatku, nebo naopak delší době splatnosti s vyšším poplatkem. Doba splatnosti může být od 5 dní až 6 měsíců. Půjčky na více jak dva měsíce se nehradí naráz, ale dělí se na počet splátek dle výše zvolené splatnosti (př.: 3 měsíce = 3 splátky).
Jaké doklady, případně dokumenty budu k vyřízení mé žádosti potřebovat? K registraci si připravte váš občanský průkaz. V některých případech se může stát, že bude třeba poslat i jeho kopii, případně potvrzení o adrese, o výši příjmu nebo výpis z účtu.
Jak dlouho trvá vyřízení této půjčky? Podání žádosti o první půjčku by nemělo trvat déle než 10 minut, v případě schválení se pak peníze odesílají na účet během dalších 15 minut.
Dá se půjčka vyřídit i osobně, nebo pouze přes internet? Bohužel, osobní sjednání není možné, půjčka se vyřizuje pouze přes webové stránky. Není to ale nic složitého, vyplnění žádosti je otázkou několika minut.
Jaké jsou u půjčky Creditstar úrokové sazby a poplatky? Úroková sazba začíná již od 0,00 %, RPSN pak závisí na době splatnosti.
Nemám vlastní účet u banky, mohu si nechat peníze poslat na účet kamaráda? Bohužel ne – půjčka je určená pouze těm, kteří mají vlastní bankovní účet. Pokud jej nemáte, nebude vám žádost schválena.
Co když nestihnu úvěr splatit včas? Co mám v takovém případě dělat? V takovém případě se nic neděje, stačí si jen splatnost prodloužit. Aby ale mohl být úvěr prodloužen, musíte nejdříve uhradit příslušný poplatek.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna u společnosti Creditstar? Nebankovní půjčka od společnosti Creditstar má celou řadu výhod oproti konkurenci. Za zmínku stojí především možnost rozložení i velmi malých částek (už od 1 000 Kč) až na celých šest měsíců. Plusem jsou i přehledné a jasné podmínky, absence zbytečných poplatků, možnost prodloužení úvěru nebo pěkné a přehledné webové stránky.

Půjčka je určena:

  • Plnoletým osobám s trvalým pobytem na území ČR
  • Lidem, kteří mají vlastní bankovní účet
  • Zájemcům o úvěr, kteří mají trvalý příjem
  • Těm, kteří chtějí pouze menší půjčku s krátkodobou splatností

Půjčka není určena:

  • Lidem, kterým ještě nebylo ani 18 let
  • Žadatelům, kteří nemají trvalé bydliště v ČR
  • Lidem, kteří nemají vlastní bankovní účet nebo nemají žádné příjmy
  • Těm, kteří potřebují půjčit více než 25 000 Kč nebo chtějí půjčku na delší dobu než 6 měsíců