Často kladené otázky Creditstar

Creditstar

Recenze Creditstar

  • Nebankovní půjčka do 5 000 Kč pro nové a do 19 000 Kč pro stálé klienty
  • Doba splatnosti půjček od 5 dní až do 3 měsíců

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Creditstar

Otázka Odpověď
Jak velký úvěr si mohou vzít jako nový zákazník společnosti Creditstar? Pokud si půjčujete poprvé, maximální výše úvěru je 5 000 Kč. Při dalších žádostech už ale můžete získat i vyšší částky.
Jaké jsou možnosti pro stálé klienty – kolik si mohou půjčit? Pro pravidelné zákazníky jsou k dispozici půjčky až do výše 19 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu se dá rozložit splácení této půjčky? U půjček Creditstar si můžete sami vybrat, zda dáte přednost rychlejšímu splacení a nižšímu poplatku, nebo naopak delší době splatnosti s vyšším poplatkem. Doba splatnosti může být od 5 do 30 dní, další možností jsou dva nebo tří měsíce. Půjčky na dva, resp. na tři měsíce se nehradí naráz, ale na dvě nebo tři splátky.
Jaké doklady, případně dokumenty budu k vyřízení mé žádosti potřebovat? K registraci si připravte váš občanský průkaz (případně povolení k pobytu). V některých případech se může stát, že bude třeba poslat i jeho kopii, případně potvrzení o adrese, o výši příjmu nebo výpis z účtu.
Jak dlouho trvá vyřízení této půjčky? Podání žádosti o první půjčku by nemělo trvat déle než 10 minut, v případě schválení se pak peníze odesílají na účet během dalších 15 minut. Žádosti se ale zpracovávají pouze v pracovní době, která je denně (včetně víkendů) od 9 do 20 hodin.
Dá se půjčka vyřídit i osobně, nebo pouze přes internet? Bohužel, osobní sjednání není možné, půjčka se vyřizuje pouze přes webové stránky. Není to ale nic složitého, vyplnění žádosti je otázkou několika minut.
Jaké jsou u půjčky Creditstar úrokové sazby a poplatky? Úroková sazba činí vždy 0,90 % z vypůjčené částky denně, RPSN pak závisí na době splatnosti.
Nemám vlastní účet u banky, mohu si nechat peníze poslat na účet kamaráda? Bohužel ne – půjčka je určená pouze těm, kteří mají vlastní bankovní účet. Pokud jej nemáte, nebude vám žádost schválena.
Co když nestihnu úvěr splatit včas? Co mám v takovém případě dělat? V takovém případě se nic neděje, stačí si jen splatnost prodloužit. Aby ale mohl být úvěr prodloužen, musíte nejdříve uhradit příslušný poplatek.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna u společnosti Creditstar? Nebankovní půjčka od společnosti Creditstar má celou řadu výhod oproti konkurenci. Za zmínku stojí především možnost rozložení i velmi malých částek (už od 1 000 Kč) až na celé tři měsíce. Plusem jsou i přehledné a jasné podmínky, absence zbytečných poplatků, možnost prodloužení úvěru nebo pěkné a přehledné webové stránky.

Půjčka je určena:

  • Plnoletým osobám s trvalým pobytem na území ČR
  • Lidem, kteří mají vlastní bankovní účet
  • Zájemcům o úvěr, kteří mají trvalý příjem
  • Těm, kteří chtějí pouze menší půjčku s krátkodobou splatností

Půjčka není určena:

  • Lidem, kterým ještě nebylo ani 18 let
  • Žadatelům, kteří nemají trvalé bydliště v České republice
  • Lidem, kteří nemají vlastní bankovní účet nebo nemají žádné příjmy
  • Těm, kteří potřebují půjčit více než 19 000 Kč nebo chtějí půjčku delší dobu než 3 měsíce