Často kladené otázky CreditPortal

CreditPortal

Recenze CreditPortal

 • Půjčka do výše až 30 000 Kč
 • Jednoduché vyřízení půjčky
 • Žádné skryté poplatky
 • Nebankovní půjčka pro každého
 • Rychlé schválení a rychlý převod peněz na váš účet

Žádost o půjčku

Často kladené otázky CreditPortal

Otázka Odpověď
Jak vysoký úvěr mohu dostat, když žádám o svoji první půjčku? U první, stejně jako u opakované půjčky můžete dostat úvěr od 500 Kč do maximálně 30 000 Kč.
Mohu si vzít další půjčku ještě před splacením té současné? To bohužel nejde – nejdříve musíte splatit svoji stávající půjčku a teprve pak si můžete podat žádost o nový úvěr. Pokud půjčku splatíte včas, úvěrový limit se vám zvýší a budete si tak moci půjčit více než předtím.
Jaká je doba splatnosti úvěrů CreditPortal? Dobu splatnosti si určují zákazníci sami, podle jejich potřeb a možností. Vždy je však doba splatnosti min. 5 a max. 30 dnů. Na delší dobu si úvěr vzít nelze, ale pokud nestihnete půjčku splatit včas, je třeba kontaktovat klientský servis a dohodnout se na dalším postupu.
Pokud nestihnu půjčku včas splatit, mohu si ji nechat prodloužit? Ano, prodloužení půjčky CreditPortal umožňuje, takže pokud se dostanete do situace, kdy nebudete schopní zaplatit svůj úvěr v řádném termínu, můžete požádat o jeho prodloužení. Za každé prodloužení splatnosti je ale třeba uhradit příslušný poplatek podle aktuálního sazebníku.
Umožňuje CreditPortal i sestavení splátkového kalendáře? I tuto alternativu společnost CreditPortal ve výjimečných případech umožňuje. Využití speciálního splátkového kalendáře je umožněno např. lidem, kteří využívají služeb různých poraden pro osoby ve finanční tísni, nebo lidem, kteří se dostali do osobního bankrotu.
Jak je to u CreditPortal s úroky a poplatky za půjčky? Výše poplatků a úroků u každé půjčky závisí vždy na konkrétní částce, kterou si půjčujete a na době její splatnosti. V každém případě, při nastavování parametrů půjčky na webových stránkách CreditPortal vždy hned uvidíte přesnou výši poplatků i roční procentní sazbu nákladů. Nemusíte tak mít obavy z toho, že by vám byly účtovány poplatky navíc, nebo že byste neměli přehled o tom, kolik celkově zaplatíte. Vše je naprosto přehledné a transparentní.
Jak dlouho budu čekat, než dostanu rozhodnutí, zda mi byl úvěr schválen? Schvalování žádostí o půjčku je velmi rychlé a po úspěšné registraci a podání žádosti se rozhodnutí dozvíte už během několika minut. Právě rychlost vyřízení je jednou z hlavních předností půjčky CreditPortal.
Za jak dlouho se peníze objeví na mém bankovním účtu? Díky tomu, že společnost CreditPortal spolupracuje skoro se všemi bankovními institucemi, je převod peněz velmi rychlý a ve většině případů vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet již během několika minut. Peníze se posílají obratem po schválení žádosti a půjčka CreditPortal je tak ideální volbou pro ty, kteří potřebují dostat svoje peníze co nejrychleji.
Mohu se zaregistrovat i z mobilu nebo pouze z počítače? Internetové stránky CreditPortal jsou responzivní a navrženy tak, aby se daly bez problému používat nejen ze stolních počítačů a notebooku, ale i z dalších zařízení, jako jsou např. tablety nebo mobilní telefony. Žádost o půjčku tak můžete klidně odeslat i ze svého mobilu, z jakéhokoliv místa, kde je připojení na internet.

Časté překlepy

kredit portal, kreditportal

Půjčka je určena:

 • Osoby starší 18 let, které jsou schopny úvěr řádně splatit
 • Žadatele, kteří nemají u CreditPortal nesplacený dluh
 • Ty, kteří potřebují dostat peníze co nejrychleji bez dlouhého papírování
 • Ty, kterým stačí půjčit jen menší sumu peněz

Půjčka není určena:

 • Osoby, kterým ještě nebylo 18 let
 • Žadatele, kteří jsou zcela bez příjmů a nebudou mít jak půjčku splatit
 • Ty, kteří nemají mobilní telefon (nemohli by tak dokončit registraci)
 • Ty, kteří potřebují vysokou částku nebo půjčku s delší dobou splatnosti