Často kladené otázky Credit Limit

Credit Limit

Recenze Credit Limit

 • Finanční rezerva, kterou můžete opakovaně čerpat
 • Produkt je možný využívat po neomezenou dobu
 • Poplatek za každý výběr je 12,5% z vybrané částky

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Credit Limit

Otázka Odpověď
Jakou formou si mohu o Credit Limit požádat? Je to velmi snadné – stačí jen navštívit webové stránky www.creditlimit.cz a na nich si o úvěr požádat. Není to nic zdlouhavého, stačí si jen nastavit výši úvěru a vyplnit jméno, příjmení a telefon.
Jak vysokou částku mohu v rámci produktu Credit Limit čerpat? Maximální výše finanční rezervy, kterou si můžete sjednat, je v současné době 80 000 Kč.
Do kdy budu muset peníze splatit? Velkou výhodou tohoto úvěrového produktu je to, že je časově neomezený – záleží tedy čistě na vás, jak dlouho jej budete využívat. Pouze je potřeba, abyste každý měsíc uhradili splátku, jinak můžete službu využívat i nadále, jak budete potřebovat.
Jaké jsou zde poplatky a úrokové sazby? Základní jednorázový poplatek za každý výběr z Credit Limit je vždy 12,5% z čerpané částky. Co se týká úroků, tak u tohoto produktu je denní úroková sazba 0,2833/%.
Minulý měsíc mi bylo 19 let. Mohu si o Credit Limit požádat? Bohužel, u finanční rezervy Credit Limit je věková hranice trochu vyšší – minimální věk je nastaven na 21 let.
Je Credit Limit vhodný i pro důchodce? Ano, žádost bývá běžně schvalována i zájemcům v důchodovém věku.
Je podmínkou schválení žádosti dokládání příjmů? Není, žádné doklady o příjmech po vás požadovány nebudou.
Co mám dělat, když zrovna nemám peníze na uhrazení splátky? V takovém případě určitě co nejdříve kontaktujte klientský servis společnosti Ferratum (telefonicky, případně mailem) a domluvte se s nimi na řešení situace. V každém případě ale takovou situaci řešte co nejdříve, pokud byste s firmou vůbec nekomunikovali, mohly by vás čekat nepříjemné sankce.
Jak poznám, jakou částku si ještě mohu vybrat? Zjistíte to velmi snadno ve svém zákaznickém online účtu. Do něj se můžete kdykoliv přihlásit a zkontrolovat si aktuální stav a jakou částku si ještě můžete vybrat.
Jedná se o skutečně seriózní nabídku? Kdo za tímto produktem stojí? Ano, za produktem Credit Limit stojí známá finanční společnost Ferratum Bank, která je součástí silné mezinárodní skupiny Ferratum Group. Díky tomu se tak můžete 100% spolehnout na seriózní jednání a kvalitní zákaznický servis.

Časté překlepy

creditlimit, kredit limit

Půjčka je určena:

 • Občanům ČR, kteří zde mají trvalý pobyt
 • Lidem starším 21 let, kteří mají zájem o finanční rezervu
 • Těm, kteří nemohou nechtějí mít běžný kontokorentní úvěr nebo kreditní kartu
 • Lidem, kteří chtějí mít jistotu, že v případě nečekané nepříjemnosti nezůstanou bez peněz

Půjčka není určena:

 • Cizím státním příslušníkům nebo lidem, co mají trvalý pobyt v zahraničí
 • Zájemcům, kteří ještě nedosáhli věku 21 let
 • Lidem, kteří chtějí pouze klasickou půjčku, nikoli finanční rezervu
 • Těm, co potřebují vyšší částku, než je 80 000 Kč