Často kladené otázky Cool Credit půjčka

Cool Credit půjčka

Recenze Cool Credit

 • Rychlé nebankovní půjčky do 25 000 Kč
 • Bez ručitele a zástavy
 • Peníze na účtu do 10 minut
 • Snadné vyřízení půjčky online

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Cool Credit půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry společnost Cool Credit poskytuje? Půjčit si můžete až 25 000 Kč, ale ne hned napoprvé. U první půjčky je maximum stanoveno na 15 000 Kč, následně je horní limit ve výši 25 000 Kč.
Jak je to u půjček Cool Credit s dobou jejich splatnosti? Dobu splatnosti si mohou klienti zvolit sami a to maximálně na 30 dnů. Na delší dobu si půjčku vzít nelze, je zde ale možnost jejího prodloužení.
Jaké jsou u této půjčky poplatky a jak vysoká je RPSN? Výše poplatků a s tím spojená roční procentní sazba nákladů je u každé půjčky jiná a závisí jednak na přesné výši úvěru a také na době splatnosti. Čím je doba splatnosti kratší, tím méně vás půjčka bude stát.
Mohu si o půjčku požádat i jinak než přes internet? Ne, o půjčku je možné si požádat pouze přes internetové stránky společnosti Cool Credit. Osobní žádosti ani SMS žádosti nejsou u této půjčky možné.
Jak dlouho budu čekat, než mi přijdou peníze na účet? Pokud si žádost o půjčku podáte v pracovní den mezi osmou a devatenáctou hodinou, schválení by mělo být otázkou několika desítek minut. Pokud vám úvěr bude schválen, peníze pak budou obratem převedeny na váš účet a doba převodu závisí na tom, u jaké banky máte svůj účet. Pokud máte účet u Fio banky, Komerční banky, ČSOB, Moneta Money Bank, Raiffeisen bank, Poštovní spořitelny, Ery nebo České spořitelny, proběhne převod během několika minut. Jestliže ale máte účet u jiné bankovní společnosti, je doba převodu delší a může trvat až jeden den.
Jakým způsobem se půjčka Cool Credit splácí? Půjčka se splácí standardním způsobem, podobně jako ostatní podobné typy úvěrů – jednorázovou splátkou, kterou je třeba uhradit nejpozději v den splatnosti. Splátka se hradí bankovním převodem na některý z účtů Cool Credit.
Je možné požádat o prodloužení splatnosti půjčky? Ano, pokud nebudete moci zaplatit půjčku včas, máte možnost si její splatnost prodloužit a to buď o sedm, čtrnáct nebo třicet dnů. Za prodloužení ale musíte zaplatit příslušný poplatek.
Když budu chtít splatit úvěr předčasně, nehrozí mi za to další poplatky navíc? Rozhodně ne, půjčku můžete splatit kdykoliv předem a žádné sankce nebo pokuty vám za předčasné splacení nehrozí.
Budu potřebovat ke schválení půjčky ručitele? Nebudete, půjčky Cool Credit jsou poskytovány výhradně bez ručení a bez zástavy majetku.
Mohu dostat půjčku od Cool Credit, když je mi 70 let? Bohužel to nejde. Jednou z hlavních podmínek je věk žadatele mezi 18 až 65 lety. Pokud je vám 70 let, nemůže vám být půjčka Cool Credit poskytnuta.

Časté překlepy

coolcredit,cool kredit,coolkredit

Půjčka je určena:

 • Osobám, které potřebují půjčit jen malou částku
 • Osobám, které hledají rychlou a snadno dostupnou půjčku
 • Osobám, které potřebují půjčit jen na krátkou dobu
 • Osobám ve věku od 18 do 65 let, které jsou občany České republiky

Půjčka není určena:

 • Lidem, kteří si půjčují poprvé a potřebují více než 25 000 Kč
 • Lidem, kteří potřebují vysokou půjčku s delší dobou splácení
 • Lidem, kteří mají dluhy u jiných finančních společností nebo jsou v insolvenci
 • Lidem, kterým je více než 65 let nebo jim ještě nebylo 18 let