Často kladené otázky Cofidis půjčky

Cofidis půjčky

Recenze Cofidis půjčky

 • Účelové půjčky až do výše 1 000 000 Kč
 • Úvěr naprosto bez poplatku
 • Bleskové posouzení žádosti a rychlá výplata peněz

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Cofidis půjčky

Otázka Odpověď
Kolik peněz mohu u hotovostní neúčelové půjčky dostat? U hotovostní půjčky Cofidis je výše úvěru v rozmezí od 100 000 až do 1 000 000 Kč. Při žádosti o půjčku si sami nastavíte jak požadovanou sumu, tak výši měsíční splátky.
Jaké doklady musím předložit, aby mohla být moje žádost vyřízena? Aby mohla být vaše žádost vyřízena, budete potřebovat kopie několika dokladů. Prvním z nich je kopie vašeho občanského průkazu (z obou dvou stran), dále pak kopie druhého dokladu totožnosti (např. cestovní pas, rodný list nebo řidičský průkaz), kopie výpisu z vašeho bankovního účtu, na který vám chodí výplata a v případě úvěru, který je vyšší než 100 000 Kč je vyžadováno i potvrzení zaměstnavatele o výši vašeho příjmu.
Jak dlouho bude trvat vyřízení mojí žádosti o úvěr? Poté, co společnosti Cofidis zašlete požadované doklady, bude vaše žádost posouzena a po schválení budou peníze odeslány na váš účet do 24 hodin.
Jaké jsou poplatky spojené s půjčkou Cofidis? Cofidis půjčka je zcela bez poplatků. Poplatky nejsou účtovány ani za vyřízení úvěru, ani za jeho vedení, ani za případné mimořádné splátky.
Mohu svoji půjčku splatit i předčasně, případně zaplatit mimořádnou splátku? Můžete a to úplně zdarma. Pokud pošlete mimořádnou splátku nebo pokud se rozhodnete splatit půjčku celou předčasně, můžete tak učinit kdykoliv a nehrozí vám za to žádné pokuty.
Jak dlouho se půjčka Cofidis splácí? Doba splácení půjčky závisí na tom, jak vysoký úvěr si berete a jak máte nastavenou výši pravidelných měsíčních splátek. Díky flexibilnímu nastavení splácení si tak můžete splátky upravit podle vašich potřeba podle vašeho současné finanční situace.
Mohu si půjčit i před splacením současného úvěru? Ano, velkou výhodou půjčky hotovostní půjčky Cofidis je to, že se jedná o tzv. revolvingový úvěr. Díky tomu se vám tak s každou zaplacenou splátkou zvyšuje obnovitelná finanční rezerva a můžete si později znovu půjčit peníze. Taková půjčka už je pak mnohem rychlejší a nemusíte při ní posílat doklady a potvrzení jako při první žádosti.
Jak vysoká je úroková sazba a RPSN? U hotovostní bezúčelové půjčky úroková sazba i roční procentní sazba nákladů nepřesáhne výši 20,9 procent. U účelových úvěrů jsou sazby nižší a jejich přesná výše závisí na částce, kterou si půjčujete a době splatnosti.
Na co je možné použít účelovou půjčku Cofidis? Účelová půjčka Cofidis je poskytována na čtyři různé účely – na nákup automobilu, na rekonstrukci bydlení, na vybavení domácnosti nebo na financování vašeho hobby.
Jaké výhody jsou spojeny s účelovou půjčkou? Mezi největší výhody účelové půjčky patří (kromě možnosti půjčit si až 1 000 000 nebo nižších úroků) pravidelný každoroční bonus, který dostanete při řádném splácení vašeho úvěru. Výše bonusu se pohybuje od 1 800 Kč až po 3 600 Kč.

Časté překlepy

kofidis,cofidys

Půjčka je určena:

 • Těm, kteří chtějí rychlou a výhodnou půjčku od stabilní a prověřené společnosti
 • Těm, kteří chtějí půjčit do 1 000 000 Kč
 • Těm, kteří si chtějí sami nastavit výši svých splátek
 • Těm, kteří mají trvalý příjem a nejsou v registru dlužníků

Půjčka není určena:

 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem se záznamem v registru dlužníků
 • Lidem, kteří potřebují jen malou půjčku v řádu několika tisíc
 • Cizincům, kteří nemají trvalý pobyt na našem území