Často kladené otázky Konsolidace půjček Raiffeisenbank

Konsolidace půjček Raiffeisenbank

Recenze konsolidace

 • Konsolidace i refinancování jedné nebo více půjček
 • Sloučit lze úvěrové produkty do 1 200 000 Kč
 • Splácení nového úvěru lze rozložit až na 10 let
 • Vyřízení online

Žádost o konsolidaci

Často kladené otázky Konsolidace půjček Raiffeisenbank

Otázka Odpověď
Jaké druhy půjček si mohu nechat sloučit? Do konsolidace lze zahrnout nejen klasické půjčky, ale také kreditní karty, kontokorenty, úvěry ze stavebního spoření nebo leasingové půjčky.
Mohu si k Raiffeisenbank nechat převést i samotnou půjčku? Ano, tento produkt se dá využít i jako refinancování, můžete se tedy převést i samostatnou půjčku a získat tak výhodnější podmínky.
Jsou nějaké limity, jak vysoké úvěry se dají konsolidovat? Ano, do konsolidace u Raiffeisenbank se dají zahrnout pouze úvěrové produkty, jež jsou ve výši od 20 000 Kč do 1 200 000 Kč.
Na jak dlouho se dá splácení konsolidace rozložit? Dobu splácení si můžete nastavit sami podle vašich potřeb, minimum je 3 měsíců, naopak maximální doba splatnosti je 120 měsíců (10 let).
Dá se konsolidace sjednat i online, nebo pouze v bance? Ano, žádost si můžete podat přes internet. Smlouvu pak podepíšete online, přes kurýra nebo zajdete na některou z poboček banky.
Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení potřebovat? Vždy budete potřebovat občanský průkaz. Kromě toho mohou být vyžadovány i jiné dokumenty – podrobnější informace vám sdělí bankéř po telefonu, poté, co si vyplníte předběžnou žádost.
Je možné si k této konsolidaci sjednat i nějaké pojištění? Ano, můžete si rovnou s konsolidací sjednat také připojištění, které vás bude krýt pro případy pracovní neschopnosti nebo riziku ztráty zaměstnání.
Jak je to s poplatky a úrokovými sazbami? Za sjednání konsolidace ani za vedení úvěrového účtu neplatíte nic, mírný poplatek je pouze za předčasné splacení nebo mimořádnou splátku. Úroková sazba se stanovuje individuálně, nejnižší úrok začíná ale už od 4,8 %.
Mohu provést i mimořádnou splátku nebo splatit konsolidaci předčasně? Je za to nějaký poplatek? Ano, svůj úvěr předčasně splatit můžete, nicméně budete muset uhradit poplatek ve výši 1 %, případně 0,5 % z výše této splátky (podle toho, jak dlouhá doba zbývá do konce smlouvy).
Proč bych si měl nechat svoje půjčky sjednotit zrovna u Raiffeisenbank? Výhod této konsolidace je spousta – můžete díky ní spoustu peněz ušetřit, zjednodušíte si splácení, můžete si sami vybrat den, ke kterému budete splácet, nemusíte platit nic za sjednání ani za vedení úvěrového účtu atd. Sjednotit nebo refinancovat půjčky u Raiffeisenbank se prostě vyplatí.

Časté překlepy

Reiffeisenbank

Konsolidace je určena:

 • Lidem, kteří chtějí ušetřit na svých měsíčních splátkách
 • Těm, kteří si chtějí zjednodušit splácení svých úvěrů
 • Zájemcům o výhodné refinancování svojí současné půjčky
 • Žadatelům, kteří mají zájem o sjednocení půjček, kreditních karet, leasingu nebo kontokorentu do jediného velkého úvěru

Konsolidace není určena:

 • Těm, kteří nemají stálý a doložitelný příjem
 • Lidem, jenž potřebují refinancovat úvěr menší než 20 000 Kč nebo naopak větší než 1 200 000 Kč
 • Zájemcům, kteří by nebyli schopni konsolidaci řádně splácet
 • Těm, jenž mají zájem o konsolidaci, která by měla delší splatnost, než je 120 měsíců