Často kladené otázky Zonky refinancování

Zonky refinancování

Recenze konsolidace

 • Půjčka na refinancování vašich stávajících úvěrů
 • Na tento účel si můžete vzít půjčku od 5 000 až do 1 200 000 Kč
 • Maximální doba splácení nové půjčky je 120 měsíců

Žádost o konsolidaci

Často kladené otázky Zonky refinancování

Otázka Odpověď
Jakým způsobem se u Zonky podává žádost o refinancování půjček? Žádosti se podávají online, přes webové stránky www.zonky.cz. Na nich si nastavíte požadovanou částku a výši splátky a vyplníte krátký formulář s nezávaznou poptávkou a odpovíte na pár dotazů. Pokud se vám následná nabídka bude líbit, společnost odešle peníze na váš účet.
Jaké úvěrové produkty se zde dají refinancovat? Může se jednat o libovolné finanční produkty, včetně mikropůjček, dohromady ale jejich výše nesmí přesáhnout částku 1 200 000 Kč. Naopak minimální částka refinancování je 5 000 Kč.
Jak vysoké jsou u tohoto refinancování úrokové sazby? Úrokové sazby začínají už na 4,49 % ročně, nicméně konkrétní výše úroků se u jednotlivých klientů liší, mimo jiné v závislosti na jejich bonitě.
Platí se za poskytnutí refinancování nějaký poplatek? Pokud ano, tak v jaké výši? Ano, pokud získáte půjčku od Zonky, musíte uhradit poplatek, který činí 2 % z půjčené částky. Pokud je tedy refinancování např. na 50 000 Kč, poplatek činí 1 000 Kč.
Na jak dlouho se dá splácení nové půjčky rozložit? Maximální doba splatnosti je 120 měsíců (10 let), minimum je 12 měsíců. Záleží na vás, jestli si splácení nastavíte na delší dobu, nebo dáte přednost kratší době s vyšší měsíční splátkou.
Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení svojí žádosti potřebovat? Určitě se neobejdete bez dvou dokladů totožnosti a k potvrzení příjmů budete potřebovat výpis z bankovního účtu. V některých případech mohou být požadovány i jiné doklady.
Pokud mi bude žádost schválena, zaplatí za mě stávající půjčky přímo Zonky? Ne, půjčku musíte splatit sami a následně pak poslat společnosti Zonky doklad o zaplacení.
Budu k vyřízení žádosti potřebovat souhlas svojí manželky? Ne, nic takového není vyžadováno.
Budu k vyřízení refinancování potřebovat ručitele nebo nějaké jiné zajištění? Ne, žádné ručení není u půjček od Zonky potřeba, nemusíte tak mít ani ručitele, ani zastavovat nemovitost.
Proč bych si měl nechat svoje půjčky refinancovat zrovna u Zonky? Především díky nízkým úrokovým sazbám, které začínají už na 4,49 % ročně, nebo díky možnosti nastavit si splácení podle vlastní potřeby. Díky refinancování u Zonky si můžete ulehčit svoji situaci a ušetřit nemalou částku.

Časté překlepy

Konsolidace je určena:

 • Pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze za splácení nevýhodné půjčky
 • Pro ty, jenž chtějí splatit všechny stávající úvěry a místo nich splácet jen jednu půjčku
 • Pro ty, kteří potřebují snížit částku, kterou každý měsíc vydají za splátky půjček
 • Pro ty, jenž mají pravidelný příjem a vlastní účet, na který jim chodí peníze

Konsolidace není určena:

 • Těm, kteří potřebují refinancovat úvěry ve vyšší částce než je 1 200 000 Kč
 • Těm, jenž na splacení nového úvěru nestačí 120 měsíců
 • Těm, kteří nemají stálý příjem nebo nemají vlastní bankovní účet
 • Těm, kteří nemají v České republice povolení k trvalému pobytu