Často kladené otázky Zonky refinancování

Zonky refinancování

Recenze konsolidace

 • Půjčka na refinancování vašich stávajících úvěrů
 • Na tento účel si můžete vzít půjčku od 20 000 až do 750 000 Kč
 • Maximální doba splácení nové půjčky je 84 měsíců

Žádost o konsolidaci

Často kladené otázky Zonky refinancování

Otázka Odpověď
Jakým způsobem se u Zonky podává žádost o refinancování půjček? Žádosti se podávají pouze online, přes webové stránky www.zonky.cz. Na nich si nastavíte požadovanou částku a výši splátky a vyplníte krátký formulář s nezávaznou poptávkou a odpovíte na pár dotazů. Pokud se vám následná nabídka bude líbit, vystavíte ji na tzv. Tržišti půjček a jakmile se peníze vyberou, půjčka je vaše.
Jaké úvěrové produkty se zde dají refinancovat? Může se jednat o libovolné finanční produkty, včetně mikropůjček, dohromady ale jejich výše nesmí přesáhnout částku 750 000 Kč. Naopak minimální částka refinancování je 20 000 Kč.
Jak vysoké jsou u tohoto refinancování úrokové sazby? Úrokové sazby začínají už na 2,99 % ročně, nicméně konkrétní výše úroků se u jednotlivých klientů liší, mimo jiné v závislosti na jejich bonitě.
Platí se za poskytnutí refinancování nějaký poplatek? Pokud ano, tak v jaké výši? Ano, pokud získáte půjčku od Zonky, musíte uhradit poplatek, který činí 2 % z půjčené částky. Pokud je tedy refinancování např. na 50 000 Kč, poplatek činí 1 000 Kč.
Na jak dlouho se dá splácení nové půjčky rozložit? Maximální doba splatnosti je 84 měsíců (7 let), minimum je 6 měsíců. Záleží na vás, jestli si splácení nastavíte na delší dobu, nebo dáte přednost kratší době s vyšší měsíční splátkou.
Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení svojí žádosti potřebovat? Určitě se neobejdete bez dvou dokladů totožnosti a k potvrzení příjmů budete potřebovat výpis z bankovního účtu. V některých případech mohou být požadovány i jiné doklady.
Pokud mi bude žádost schválena, zaplatí za mě stávající půjčky přímo Zonky? Ne, půjčku musíte splatit sami a následně pak poslat společnosti Zonky doklad o zaplacení.
Budu k vyřízení žádosti potřebovat souhlas svojí manželky? Ne, nic takového není vyžadováno.
Budu k vyřízení refinancování potřebovat ručitele nebo nějaké jiné zajištění? Ne, žádné ručení není u půjček od Zonky potřeba, nemusíte tak mít ani ručitele, ani zastavovat nemovitost.
Proč bych si měl nechat svoje půjčky refinancovat zrovna u Zonky? Především díky nízkým úrokovým sazbám, které začínají už na 2,99 % ročně, nebo díky možnosti nastavit si splácení podle vlastní potřeby. Díky refinancování u Zonky si můžete ulehčit svoji situaci a ušetřit nemalou částku.

Časté překlepy

Konsolidace je určena:

 • Pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze za splácení nevýhodné půjčky
 • Pro ty, jenž chtějí splatit všechny stávající úvěry a místo nich splácet jen jednu půjčku
 • Pro ty, kteří potřebují snížit částku, kterou každý měsíc vydají za splátky půjček
 • Pro ty, jenž mají pravidelný příjem a vlastní účet, na který jim peníze chodí

Konsolidace není určena:

 • Těm, kteří potřebují refinancovat úvěry ve vyšší částce než je 750 000 Kč
 • Těm, jenž na splacení nového úvěru nestačí 84 měsíců
 • Těm, kteří nemají stálý příjem nebo nemají vlastní bankovní účet
 • Těm, kteří nemají v České republice povolení k trvalému pobytu