Často kladené otázky PRESTO Půjčka sloučení úvěrů UniCredit Bank

PRESTO Půjčka sloučení úvěrů UniCredit Bank

Recenze konsolidace

 • Akce: Půjčka s odměnou až 12 000 Kč
 • Výhodný úrok od 5,49 % p.a.
 • Atraktivní měsíční splátka
 • Možnost až 5x odložit splátku (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku)

Žádost o konsolidaci

Často kladené otázky PRESTO Půjčka sloučení úvěrů UniCredit Bank

Otázka Odpověď
Jaké typy půjček lze do konsolidace zahrnout? V rámci konsolidace od UniCredit Bank si můžete sloučit vaše spotřebitelské půjčky, kontokorenty a kreditní karty do jednoho velkého úvěru.
Co budu potřebovat k vyřízení konsolidace? Aby vám mohla být vaše žádost schválena, budete k tomu potřebovat dva platné doklady totožnosti (z toho jeden musí být váš občanský průkaz) a dokumentaci k úvěrům, které chcete sloučit.
Jakým způsobem si mohu o tento produkt zažádat? O konsolidaci UniCredit Bank si můžete zažádat třemi způsoby – online na webových stránkách této banky, telefonicky na bezplatné lince a nebo přímo na některé z poboček UniCredit Bank.
Jsou s vyřízením úvěru spojené nějaké poplatky? Ano, za poskytnutí konsolidačního úvěru je účtován jednorázový poplatek ve výši 1 500 Kč.
U mých stávajících půjček jsou poplatky za předčasné splacení. Budu je muset uhradit? Pokud si spolu s konsolidací sjednáte i pojištění schopnosti splácet a založíte si u UniCredit Bank běžný účet, žádné poplatky za předčasné splacení platit nemusíte – uhradí je za vás banka.
Jakým způsobem probíhá splácení konsolidace? Konsolidační úvěr se splácí formou pravidelných měsíčních splátek, vždy ke dvacátému dni v měsíci. Maximální doba splatnosti je u UniCredit Bank 120 měsíců.
Mohu se nechat pojistit pro případ, že bych nemohl úvěr splácet? Ano, spolu s žádostí o konsolidaci si zároveň můžete sjednat i výhodné pojištění schopnosti splácet.
Je možné nechat si v průběhu trvání smlouvy odložit splátku? Ano, je to možné a to dokonce hned pětkrát během celého splácení. První odklad je povolen u desáté měsíční splátky, později lze splátky odložit ještě čtyřikrát.
Mohu zaplatit zbylou částku i předčasně, případně zaplatit mimořádnou splátku? Ano, předčasné splacení celého úvěru, stejně tak i mimořádné splátky jsou možné a za jejich provedení není účtován žádný poplatek.

Časté překlepy

unicreditbank konsolidace,uni credit bank konsolidace půjček,UniCredit Bank konsolidace půjček

Konsolidace je určena:

 • Žadatelům starším 18 let, kteří jsou českými občany nebo zde mají trvalý pobyt
 • Lidem, kteří mají stálý příjem, ze kterého budou schopni úvěr splácet
 • Lidem, kteří chtějí výhodně sloučit více svých půjček do jedné
 • Lidem, kteří si chtějí zjednodušit splácení svých finančních závazků

Konsolidace není určena:

 • Osobám mladším 18 let, nebo lidem, kteří nemají trvalý pobyt na území ČR
 • Lidem, kteří nemají trvalý příjem a neměli by tak z čeho konsolidaci splácet
 • Zaměstnancům, kteří jsou ve zkušební nebo naopak ve výpovědní lhůtě
 • Lidem, kteří potřebují sloučit půjčky v celkové výši přesahující 1 250 000 Kč