Československá obchodní banka, a.s. - ČSOB konsolidace

ČSOB konsolidace

Recenze konsolidace

 • Výhodné sloučení půjček, kontokorentů nebo kreditních karet
 • Celková výše nové půjčky až do 1 200 000 Kč
 • Splácení konsolidace si můžete rozložit na dobu až 10 let
 • Úvěr můžete kdykoliv splatit celý předčasně

Žádost o konsolidaci

Společnost Československá obchodní banka, a.s. - ČSOB konsolidace

Základní informace

Poskytovatelem Půjčky na cokoliv je Československá obchodní banka (ČSOB). Jedná se o jednu z největších českých bankovních institucí, která má širokou síť poboček a bankomatů po celém území ČR a patří mezi nejznámější a nejdůvěryhodnější finanční ústavy u nás. ČSOB kromě půjček nabízí i celou řadu dalších finančních produktů, jako jsou bankovní účty, platební karty, investiční a spořicí produkty nebo hypotéky. Samostatnou nabídku má tato banka i pro podnikatele, firmy, instituce atd.

Kontaktní údaje

Centrální sídlo ČSOB se nachází v hlavním městě na adrese Radlická 333/150, 150 57, Praha. Pro jakékoliv dotazy či připomínky k půjčce nebo jiným produktům ČSOB můžete využít bezplatné telefonické linky na čísle 800 300 300 – kromě toho, že hovory na ní jsou zcela zdarma, je její výhodou i nepřetržitý provoz. Další možností, jak banku oslovit, je kontaktní online formulář, jenž je součástí stránek www.csob.cz.

ČSOB na internetu a sociálních sítích

Internetové stránky ČSOB mají adresu www.csob.cz a jedná se o velmi rozsáhlý web, který je plný informací o všech produktech této banky. Přímo z těchto stránek si můžete i zažádat o půjčku nebo na sebe nechat kontakt s tím, že pracovníci banky vám sami zavolají. Ze sociálních sítích má ČSOB svůj profil např. na Facebooku, kde je stránka jejich studentského konta nebo na Twitteru, kde je stránka zaměřená na pojištění ČSOB. Ostatní úvěrové produkty od ČSOB Vedle Půjčky na cokoliv nabízí ČSOB také několik dalších úvěrových produktů. Jedná se o flexibilní půjčky, půjčku na lepší bydlení, konsolidační úvěry, kreditní karty, kontokorent (k běžnému i ke studentskému bankovnímu účtu) nebo americkou hypotéku. Jejich kompletní přehled včetně podrobných informací najdete na webu ČSOB.

Sídlo společnosti

Adresa: Radlická 333, Praha 15057

Konsolidace je určena:

 • Pro ty, co chtějí každý měsíc ušetřit na svých splátkách
 • Pro ty, co chtějí splácet jednu velkou půjčku místo několika malých
 • Pro ty, co nechtějí platit spoustu poplatků a vysoké úroky
 • Pro ty, co chtějí výhodné sloučení úvěrů s možností předčasného splacení

Konsolidace není určena:

 • Lidem mladším 18 let, nebo těm, co byli zbaveni svéprávnosti
 • Těm, co nemají žádné příjmy, z nichž by nový úvěr mohli splácet
 • Těm, co potřebují konsolidaci na více než 1 200 000 Kč nebo na delší dobu než 10 let