Půjčky bez doložení příjmů zpravidla vyhledávají lidé, kteří nemohou nebo nechtějí dokládat své příjmy protože jej momentálně nemají nebo je nepravidelný.

Tesco půjčka bez doložení příjmu

Pokud ví, že jde pouze o dočasnou situaci, často využívají půjčku pro překlenutí tohoto období. Při výběru půjčky bez dokládání příjmu lze vybrat ze široké škály nebankovních produktů. Tesco půjčka bez doložení příjmu může být jednou z těchto variant. Mezi největší výhody této půjčky bez doložení příjmů patří to, že si mohou požádat takřka všechny příjmové skupiny od osmnácti let – studenti, ženy na mateřské, zaměstnaní, důchodci i osvč. Také je velkou výhodou minimum dokladů potřebných k vyřízení půjčky. Půjčit si můžete od 20 000 korun do 500 000 korun s dobou splácení 12 až 84 měsíců.

Tesco půjčka bez doložení příjmu má pouze samé výhody, kdy převládá především snadnost vyřízení. O půjčku lze požádat pomocí online formuláře, ale také telefonicky nebo osobně na prodejnách Tesco. Půjčku tak vyřídíte snadno při nákupu. Peníze získáte bez dokládání příjmů, bez ručitele nebo zástavy nemovitosti. Stačí mít u sebe platný doklad totožnosti, dále řidičský průkaz nebo pas, rodný list nebo zbrojní průkaz a také číslo účtu, který je vedený na vaše jméno a údaje o vašem zaměstnavateli, pokud jste zaměstnanec. Peníze vám budou převedeny na váš účet bezprostředně po schválení půjčky.

Stejně jako jiné společnosti i Tesco nabízí svým zákazníkům řadu výhod ke sjednané půjčce – vrácení poloviny úroků zpět při řádném splácení, předčasné splacení zdarma, vyřízení a vedení půjčky je také zdarma. Při uzavření smlouvy si můžete sjednat také odklad splátky, kdy v případě nemoci či dočasné ztráty zaměstnání lze odložit až 4x pravidelnou splátku v průběhu splácení. Další variantou je také zvýšení či snížení splátky podle vaší aktuální finanční situace.

Hodnocení kategorie 4.5
Tesco půjčka bez doložení příjmu hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 7 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Doporučujeme

Diskuze