Nezaměstnaní lidé, kteří jsou v evidenci na Úřadu práce to mají při hledání půjčky hodně těžké. Banky jim žádný úvěr nedají a i u nebankovních poskytovatelů je celá řada takových, jenž vyžadují potvrzení o příjmech. Pokud člověku, jenž je nezaměstnaný, stačí jen malá půjčka v řádu max. několika tisícovek, tak se vhodný úvěr najít dá, mnohdy i bez poplatků. V případě, že osoba vedená na Úřadu práce potřebuje půjčit mnohem více (např. desítky až stovky tisíc), jedinou šancí je vzít si půjčku na základě ručení nemovitostí, kde potvrzení o příjmu obvykle nebývá vyžadováno.

Půjčka pro lidi na Úřadu práce

Půjčky se zajištěním nemovitostí

Půjčky, za které klient ručí vlastní nemovitostí, mají tu výhodu v tom, že u nich obvykle není třeba dokládat příjmy. Většinou jejich poskytovatelé ani nenahlížejí do registru dlužníků a tento typ úvěrů je tak vhodným řešením pro ty, co potřebují vysokou půjčku a u banky ji získat nemohou. Co se týká vhodné nemovitosti, tak může se jednat nejen o byt nebo rodinný domek, ale jako zástava může sloužit např. rekreační objekt (chata či chalupa), případně pozemek. K největším nebankovním společnostem, které u nás nabízejí půjčky pro lidi na Úřadu práce s ručením nemovitostí patří např. Acema Credit, HK Investment nebo Vitacredit.

Půjčky bez zajištění nemovitostí a bez ručitele

Pokud jste v evidenci Úřadu práce a nemáte žádnou nemovitost, kterou byste mohl ručit, můžete sice půjčku získat, ale jedná se pouze o malé a krátkodobé úvěry. Nejčastěji jde o tzv. rychlé sms půjčky, které se dají snadno sjednat online a není třeba nikam jezdit a sepisovat smlouvy. Takové půjčky jsou rychlé, peníze můžete mít na účtu ještě ten samý den a v některých případech lze získat i první půjčku zdarma bez poplatků. Jedná se výhradně o nebankovní půjčky a drtivé většině žadatelů bývá jejich žádost schválena.

Rychlá půjčka Kredito24

Jednou z půjček, které jsou určené i pro lidi na Úřadu práce, je rychlá nebankovní půjčka od společnosti Kreditech. Ta patří k předním světovým poskytovatelům nebankovních úvěrů a kromě ČR má svoje pobočky např. ve Španělsku (Kredito24.es), Polsku, Rusku nebo Mexiku (Kredito24.mx). Kredito24 nabízí rychlé půjčky až do 15 000 Kč, noví klienti si mohou napoprvé půjčit max. 5 000 Kč. Vyřízení půjčky je velmi snadné díky přehledným webovým stránkám a půjčka je vhodná i pro studenty či důchodce. Podmínkou je mít vlastní bankovní účet, věk alespoň 18 let a české občanství.

Půjčka do výplaty Perfect Money

Další alternativou pro osoby v evidenci Úřadu práce je půjčka Perfect Money. Ta je opravdu krátkodobá – maximální doba splatnosti je pouhých 21 dnů. Jinak má ale tato nabídka samé výhody – nejen, že nepotřebujete potvrzení o příjmu, ale nevadí ani záznam v registru dlužníků a nemusíte mít ani vlastní bankovní účet. Půjčit si můžete od 1000 do 5000 Kč a napoprvé máte úvěr zcela bez poplatků. V případě potřeby je možné si termín splatnosti za poplatek prodloužit.

Krátkodobá půjčka Via SMS

Nejen pro nezaměstnané, ale pro všechny, kdo chtějí malý a rychlý úvěr, je skvělou volbou půjčka od společnosti Via SMS. Ta kromě ČR působí i v pěti dalších zemích EU, kde nabízí svoje rychlé krátkodobé půjčky. U Via SMS si napoprvé můžete půjčit zdarma s nulovým úrokem a to až 4 500 Kč. U dalších žádostí se pak úvěrový limit postupně zvyšuje až na 12 000 Kč. Podmínkou ke schválení žádosti je pouze věk od 20 do 68 let a vlastnictví bankovního účtu. Stálí klienti si navíc o další půjčky mohou žádat i prostřednictvím SMS zprávy.

Kromě výše zmíněných společností ale půjčky lidem na Úřadu práce poskytuje i několik dalších – z těch největších se jedná např. o Zaplo.cz, Japonskou půjčku nebo Ferratum. Přehled všech prověřených nebankovních společností, které půjčují lidem v evidenci Úřadu práce najdete na našem webu v kategorii Srovnání půjček.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka pro lidi na Úřadu práce hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 5 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

60000
Výše půjčky 1 000 Kč - 60 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost flexibilní

Doporučujeme

Diskuze