Půjčka na MD je poskytována nejčastěji ve formě krátkodobé půjčky, kterou vám poskytne nebankovní společnost prostřednictvím online či SMS půjčky. V případě, že má žena na MD možnost doložit příjem nebo má k dispozici ručitele, pak může své štěstí zkusit i v bance.

Půjčka na MD

Půjčka na MD bez ručitele

Získat půjčku na mateřské je bez ručitele nebo spolužadatele možné pouze v některých situacích. Nejčastěji ji poskytují nebankovní společnosti, které nabízí menší krátkodobé půjčky nebo spotřebitelský úvěr s nižším limitem. V případě, že si vyberete krátkodobou půjčku, nemusíte dokládat svůj příjem a půjčka na MD je bez ručitele.

Bankovní a nebankovní půjčka na MD

Půjčku na MD má v nabídce hned několik bank. Pokud má žadatelka v bance delší dobu účet na kterém byly obraty, pak není problém pro ni půjčku v bance získat. Často je však vyžadován spolužadatel. Výhodnou alternativou může být povolený kontokorent. O ten je ideální požádat dříve, než na mateřskou nastoupíte, kdy chodí na účet výplata. Nevýhodou je kontrola registru dlužníků, pokud nějaký negativní záznam máte, je zřejmé, že vám banka nepůjčí.

Nebankovní sektor dává žadatelkám o půjčku na MD více možností. Vybrat si můžete krátkodobé půjčky s částkou do 10 000 korun bez ručitele, zástavy i spolužadatele. Rovněž nejsou vyžadovány příjmy, pouze ve výjimečných případech je žadatelka vyzvána k doložení výpisu z účtu. Výhodou je velmi rychlé odbavení žádosti o půjčku. Celý proces nemusí trvat déle než 60 minut. Počítat však musíte s nižšími částkami, kratší dobou splatnosti. Vybrat si vhodnou půjčku můžete také pomoci on-line srovnání. To nabízí přes 40 ověřených poskytovatelů půjček, vybrat si můžete dle výše úrokových sazeb, RPSN, počtu splátek nebo podle toho, zda je půjčka bez úroku. O půjčku je možné si zažádat okamžitě nebo můžete srovnávat další produkty.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka na MD hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 9 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze