Domácí rychlé půjčky do výplaty jsou stále oblíbenější. Jejich princip spočívá v tom, že vám peníze donese domů obchodní zástupce, kterého vám společnost přidělila.

Domácí rychlé půjčky do výplaty

Splátky následně budete hradit do jeho rukou v dohodnutém termínu. Tento obchodní zástupce se vám věnuje po celou dobu trvání půjčky. S ním řešíte i předčasné či mimořádné splacení půjčky, prodloužení splatnosti či možnost snížení splátek na přechodnou dobu.

Získání domácí rychlé půjčky do výplaty je snadné. Stačí si na zákaznické lince nebo pomocí formuláře na webových stránkách požádat o půjčku a počkat, až vás zkontaktuje obchodní zástupce. Ten si od vás vyzvedne veškeré potřebné dokumenty a po schválení půjčky vám ji rovnou vyplatí. Celý proces může trvat od 24 do 48 hodin.

Tato půjčka je úročena vyššími úroky, splátky jsou týdenní či měsíční. Výše splátky a úrok se odvíjí od půjčené částky. Pokud využijete online srovnání k porovnání jednotlivých půjček, počítejte s tím, že předložené úrokové sazby jsou pouze orientační. Výsledná částka vám bude spočítána na míru. Záleží nejen na částce, ale zda můžete či nemůžete doložit příjmy, máte záznam v registru a další okolnostech.

Ani domácí rychlé půjčky do výplaty se neobejdou bez jistých podmínek – smlouva je transparentní a zpravidla velmi jednoduchá, neplatíte poplatky předem, předčasně lze půjčku splatit bez sankcí. Půjčit si může každý, kdo má jakýkoliv doložitelný příjem, trvalé bydliště v ČR. Není potřeba dokládat číslo účtu.

Pro vyřízení půjčky musíte doložit:

  • příjmy
  • doklad o bydlišti – nájemní smlouva
  • výpis z účtu nebo sipo pro ověření adresy
  • platnou OP, PAS či řidičák ev.zbrojní průkaz pro ověření totožnosti

Financovat tímto způsobem můžete cokoliv si vzpomenete – dovolenou, Vánoce, rodinné oslavy, nečekané opravy spotřebičů, nákup vybavení do školy či úhradu školného. Výdaje se nijak nedokládají.

Hodnocení kategorie 4.5
Domácí rychlé půjčky do výplaty hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 8 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze