Půjčka Cetelem až 200 000Kč

Cetelem půjčka

Recenze Cetelem

 • půjčka od 20 000 Kč až do 200 000 Kč
 • dlouhá doba splácení až 72 měsíců
 • pravidelné odměny za řádné splácení Vašeho úvěru
 • nulové poplatky za sjednání půjčky
 • nízké splátky nebo nízký úrok

Rychlá žádost o půjčku

Cetelem recenze

Tabulka splátek Cetelem půjčka

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
50 000 Kč 60 měsíců 10.87 % 1 084 Kč
100 000 Kč 72 měsíců 9.95 % 1 850 Kč
200 000 Kč 72 měsíců 11.89 % 3 899Kč
Cetelem půjčka kalkulačka

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 100 000 Kč, 72 splátek, měsíční splátka 1 850 Kč, roční úroková sazba 9.95 %. Poplatky související s úvěrem: zřízení úvěru 0 Kč, vedení úvěrového účtu 0 Kč. RPSN 10.42 %; celková částka splatná spotřebitelem 133 200 Kč.

Na co se půjčka hodí?

 • na nákup nového nebo ojetého automobilu
 • na rekonstrukci Vašeho bydlení nebo na nákup nábytku
 • na nákup nemovitosti
 • na jakýkoliv účel (půjčka na cokoli)

Podrobné informace

Žádost o osobní půjčku Cetelem

Žádost o půjčku si můžete vyřídit na některé z poboček Cetelemu (Praha, Brno, Ostrava), po telefonu nebo jednoduše online. Online podání žádosti se skládá ze tří kroků – v tom prvním si nastavíte požadované parametry půjčky. Nastavit si je můžete hned na titulní stránce, kde si nejdříve vyberete účel půjčky, dále její výši a počet splátek (resp. výši jednotlivé splátky). Pak kliknete na Chci půjčit a zobrazí se Vám přehledná tabulka, ve které uvidíte podrobně rozepsané všechny parametry úvěru včetně úrokových sazeb, roční procentní sazby nákladů a celkové splatné částky. V tomto kroku si případně ještě můžete parametry upravit podle Vašich potřeb. Pak kliknete na Pokračovat a následuje vyplnění formuláře s Vašimi osobními údaji. Nejdříve je třeba do něj vypsat základní údaje, jako je jméno, příjmení,rodné číslo, telefonní číslo a e-mail, dále pak adresu Vašeho bydliště a rodinné údaje a na závěr ještě informace o Vašem zaměstnání a rodinné situaci. Pak už jen žádost odešlete a počkáte na předběžné rozhodnutí o jejím schválení. Následně je třeba podepsat smlouvu a spolu s požadovanými dokumenty ji zaslat na adresu Cetelemu (pokud si smlouvu nemůžete sami vytisknout, nic se neděje, ale celý proces se tak o pár dní prodlouží). Jakmile bude Vaše smlouva a dokumenty doručena do Cetelemu, dojde k finálnímu rozhodnutí o Vaší žádosti a v případě schválení Vám budou peníze převedeny nejpozději do pěti dnů na Váš bankovní účet.

Splácení půjčky

Cetelem půjčka se splácí vždy jednou měsíčně a vždy nejpozději k 17. dni v měsíci. Způsob, jakým ji budete splácet, si můžete sami zvolit – buď bankovním převodem, inkasem nebo složenkou. Dejte si pozor na to, abyste měli správně vyplněné platební údaje – jako specifický symbol vždy uvedete Vaše rodné číslo, variabilní symbol najdete na výpisu z Vašeho úvěrového účtu.

Pojištění k půjčce

Stejně jako řada jiných finančních společností, tak i Cetelem svým klientům umožňuje si k půjčkám sjednat pojištění. Vybrat si můžete z několika typů pojištění schopnosti splácet nebo pojištění výdajů. V případě pojištění schopnosti splácet je na výběr hned ze čtyř variant, které se liší rozsahem pojistného krytí. Cena za tato pojištění se pak pohybuje od 3,99 do 6,99 % z měsíční splátky. U pojištění výdajů jsou pak k dispozici dva pojistné soubory – základní, který kryje před invaliditou 3.stupně, úmrtím nebo pracovní neschopností a rozšířený, jenž přináší navíc krytí pro případ ztráty zaměstnání. Cena za pojištění výdajů je 139 Kč měsíčně u základního balíčku, u rozšířeného 239 Kč měsíčně.

Konsolidace půjček

Kromě osobní půjčky nabízí společnost Cetelem také výhodnou konsolidaci, neboli sloučení více úvěrů do jednoho. Půjčky lze sloučit až do celkové výše 1 000 000 Kč a zároveň si v rámci konsolidace můžete vzít i nový úvěr (s tím, že celkový součet konsolidace a nové půjčky nesmí přesáhnout jeden milion Kč). Stejně jako u osobní půjčky, tak i u konsolidace platí, že Cetelem vrací každý rok až jednu splátku a celková doba splácení může být až 120 měsíců (podle celkové výše úvěru). Konsolidace je vhodná nejen pro klasické půjčky, ale třeba i pro kontokorenty nebo kreditní karty.

Půjčka je určena:

 • pro ty, kteří požadují výhodnou půjčku s nízkými úroky
 • pro ty, kteří mají zájem o půjčku s dlouhou dobou splácení
 • pro ty, co potřebují půjčit vyšší částku na nákup auta nebo rekonstrukci bydlení
 • pro ty, kteří mají stálý příjem a budou tak schopni půjčku řádně splácet

Půjčka není určena:

 • lidem, kteří potřebují jen malou půjčku v řádu několika tisíc
 • lidem, kteří nemají vlastní bankovní účet
 • lidem, kterým ještě nebylo 18 let
 • lidem, kteří jsou v zaměstnání ve zkušební době nebo naopak ve výpovědní lhůtě