Často kladené otázky Cetelem půjčka

Cetelem půjčka

Recenze Cetelem

 • Půjčka od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč
 • Dlouhá doba splácení až 72 měsíců
 • Pravidelné odměny za řádné splácení vašeho úvěru
 • Nulové poplatky za sjednání půjčky

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Cetelem půjčka

Otázka Odpověď
Kolik peněz si mohu od společnosti Cetelem půjčit? Výše půjčky závisí na tom, zde si požádáte o bezúčelový úvěr nebo o půjčku na konkrétní účel (např. na nákup nového vozu, na rekonstrukci bytu nebo koupi domu). Pokud se jedná o neúčelovou půjčku, minimum je 20 000 Kč a maximum 200 000 Kč. V případě účelového úvěru poskytuje Cetelem půjčky od 50 000 Kč až do výše 1 000 000 Kč.
Jak dlouho budu úvěr splácet? Doba splácení půjčky závisí na tom, jak si ji nastavíte. V případě půjčky na cokoli se může pohybovat od 6 do max. 96 měsíců, u účelového úvěru může být splácení rozloženo až na dobu deseti let.
Jak vysoké jsou u této půjčky úroky? Konkrétní výše úroků u vaší půjčky závisí jednak na tom, kolik si půjčujete a dále pak na době splácení. Nejnižší úroková sazba každopádně začíná už na 6,9 % ročně.
Jaké jsou poplatky za sjednání půjčky a za vedení účtu? Žádné. Za vyřízení půjčky nezaplatíte ani korunu a stejně tak i vedení úvěrového účtu je poskytováno zcela zdarma. U Cetelem půjčky se nemusíte bát ani žádných skrytých poplatků – vše je naprosto přehledné a transparentní.
Jaké dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat? Záleží to vždy na konkrétním případě, vždy ale budete potřebovat občanský průkaz a údaje o vašem zaměstnavateli, příjmech a výdajích. Požadovány mohou být např. i výpisy z bankovního účtu, potvrzení o výši příjmu nebo kopie druhého dokladu totožnosti.
Jak dlouho bude trvat, než dostanu peníze na účet? Jakmile dojde k vyřízení vaší žádosti a půjčka vám bude schválena, peníze budete mít na svém bankovním účtu nejpozději do pěti pracovních dnů.
Jakým způsobem budu půjčku splácet? Cetelem půjčka se splácí pravidelně vždy jednou měsíčně a pokud není dohodnuto jinak, tak vždy nejpozději do 17.dne v měsíci. Způsob splácení si můžete sami vybrat ze tří možností – inkasem, bankovním převodem nebo složenkou.
Mohu si k půjčce sjednat i nějaké pojištění? Ano a dokonce si můžete vybrat hned z několika druhů pojištění. V nabídce jsou jak pojištění schopnosti splácet tak pojištění výdajů.
Nabízí Cetelem i možnost sloučení více půjček do jedné? Ano, Cetelem nabízí také výhodnou konsolidaci půjček. Jejich celková výše může dosahovat až jednoho milionu Kč a dobu splácení si lze nastavit až na 120 měsíců.
Co mám dělat, když nemám dostatek peněz k uhrazení splátky? V takovém případě určitě co nejdříve kontaktujte zákaznickou linku Cetelemu. Její pracovníci s vámi proberou vaši situaci a domluví se s vámi na vhodném řešení.

Časté překlepy

cetelen,celetem

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří požadují výhodnou půjčku s nízkými úroky
 • Pro ty, kteří mají zájem o půjčku s dlouhou dobou splácení
 • Pro ty, co potřebují půjčit vyšší částku na nákup auta nebo rekonstrukci bydlení
 • Pro ty, kteří mají stálý příjem a budou tak schopni půjčku řádně splácet

Půjčka není určena:

 • Lidem, kteří potřebují jen malou půjčku v řádu několika tisíc
 • Lidem, kteří nemají vlastní bankovní účet
 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem, kteří jsou v zaměstnání ve zkušební době nebo naopak ve výpovědní lhůtě