Půjčky pro cizince umožňují sjednat banky i nebankovní společnosti. Je však potřeba, aby měl cizinec povolení k trvalému nebo přechodnému pobytu na území České republiky, nějaký doložitelný příjem a kontaktní adresu.

Půjčky pro cizince

U půjčky pro cizince v bance musí občan cizího státu doložit také mezinárodní řidičský průkaz, pas a zmíněné povolení k pobytu. Půjčit si může na cokoliv až do výše 600 000 tisíc korun. Pokud má cizinec v bance i účet, může získat i kontokorent. Je potřeba doložit také potvrzení o příjmu za poslední tři měsíce. Nejčastěji u nás žádají o půjčku občané Slovenské republiky nebo cizinci, kteří se zde oženili či vdali nebo zde jen dlouhé roky pracují a chtějí si pořídit třeba nové bydlení.

Nebankovní půjčky pro cizince

Cizinci si mohou půjčit i v nebankovním sektoru. Vítané jsou půjčky, kde má možnost ručit nemovitostí, která se nachází na území České republiky. Zde nejsou tak přísné podmínky, takže příjem dokládat nemusí, ale doklady totožnosti a řidičský průkaz ano, protože cizinci nemají občanské průkazy jako my, taky nemívají rodné listy, kterými by bylo možno ověřit jejich totožnost. Nebankovní půjčky pro cizince jsou k dispozici ve stejné výši jako pro občany České republiky. Záleží o jakou konkrétní půjčku žádají.

Půjčky pro cizince s online srovnáním

Aby jste nemuseli složitě hledat půjčky pro cizince, online srovnání půjček vám je najde za vás. Stačí zadat jakou výši půjčky chcete, zda výhodnější bankovní či nebankovní a pro cizince. Poté se vám během pár minut ukáží výsledky. Můžete porovnávat jednotlivé podmínky, případně si hned požádáte o půjčku online. Půjčky pro cizince jsou snadno dostupné 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Peníze jim jsou zasílány složenkou nebo na účet. Podmínky pro ověření účtu zůstávají stejné jako pro občany České republiky. Stejně tak i žádosti o prodloužení půjčky nebo pokuty za nesplácení.

Půjčky pro cizince jsou tyto:

  • krátkodobé půjčky
  • půjčky na cokoliv
  • hypotéky
  • americké hypotéky
  • půjčky s ručením nemovitostí
  • půjčky s ručitelem i bez ručitele
  • rychlé půjčky

Z této nabídky produktů si jistě každý cizinec vybere. Půjčky pro cizince mohou využít i čeští občané, kteří žijí a pracují v zahraničí. Platí pro ně pravidla dané země pro poskytované půjčky a tedy i nutnost doložených dokladů i příjmů. Podrobnosti se dozví přímo v bance, do které půjdou požádat o půjčku. Složitější to však je se zakládáním účtů v cizině, především v Polsku. Nejdůležitější je mít platný pas, kterým se Češi prokazují v zahraničí místo občanského průkazu, který nemusí tolerovat všechny země Evropské unie.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčky pro cizince hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 6 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

600000
Výše půjčky 5 000 Kč - 600 000 Kč
Úrok od 6,9 %
Splatnost 6 – 96 měs.
4999
Výše půjčky 1 000 Kč - 4 999 Kč
Úrok od 3,3 %
Splatnost 30 dní
20000
Výše půjčky 1 000 Kč - 20 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze