Expres půjčka

Expres půjčka

Recenze Expres půjčka

 • expres půjčka až 800 000 Kč
 • peníze do pěti minut na účtu
 • doba splácení až 96 měsíců
 • žádné poplatky za poskytnutí půjčky
 • nízké úroky nebo nízké splátky

Rychlá žádost o půjčku

Expres půjčka recenze

Tabulka splátek Expres půjčka

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
100 000 Kč 84 měsíců 15 % 1 963 Kč
200 000 Kč 84 měsíců 12 % 3 660 Kč
300 000 Kč 84 měsíců 11 % 5 490 Kč
500 000 Kč 84 měsíců 11 % 9 014 Kč
700 000 Kč 84 měsíců 11 % 12 620 Kč
800 000 Kč84 měsíců 11 % 14 423 Kč
Expres půjčka kalkulačka

Reprezentativní příklad

V případě že si zřídíte úvěr ve výši 800 000 Kč se splatností 84 měsíců a úrokem 11% bude vaše měsíční splátka 14 424Kč.

Na co se půjčka hodí?

 • na vybavení nebo rekonstrukci Vaší domácnosti
 • na nákup dárků pro Vaše blízké
 • na zaplacení dovolené nebo jiného zahraničního pobytu
 • na cokoliv, co potřebujete rychle zaplatit

Podrobné informace

Žádost o Expres půjčku

Máte -li o rychlou a výhodnou Expres půjčku od GE Money zájem, můžete si o ni snadno požádat z pohodlí svého domova. První možností je podat žádost online na webových stránkách banky. Na nich si můžete jednoduše nastavit požadované parametry Vaší půjčky (včetně případného pojištění) a rovnou si spočítat výši měsíčních splátek. Pak jen kliknete na tlačítko Zažádat, vyplníte krátký formulář a odešlete jej online do banky. Druhou možností je žádost po telefonu. V tomto případě jen zanecháte na stránkách GE Money kontaktní údaje (jméno, příjmení a telefonní číslo) a pracovník GE Money Vám sám zavolá a Vaši žádost o půjčku s Vámi projedná. Poslední variantou je pak sjednání schůzky na pobočce – na internetových stránkách GE Money si vyberete nejbližší pobočku, zvolíte si termín, který Vám vyhovuje, počkáte na potvrzení a pak se dostavíte na pobočku banky, kde s Vámi Vaši žádost proberou osobně.

Požadované doklady k vyřízení úvěru

Jestliže už jste klientem GE Money banky a máte u nich běžný účet a půjčku nebo Flexikredit déle než čtyři měsíce, budete potřebovat pouze dva platné doklady totožnosti (z toho jeden musí být občanský průkaz) a telefonické kontakty (domů a do práce). Pokud máte u GE Money účet nebo půjčku kratší dobu než 4 měsíce, případně pokud ještě u GE Money žádný produkt nemáte, budete k vyřízení půjčky potřebovat ještě doklad o Vašem trvalém příjmu. V případě, že jste zaměstnanec, musíte doložit potvrzení od Vašeho zaměstnavatele, pokud jste podnikatel, tak daňové přiznání za loňský rok + živnostenský list a pokud jste důchodce, tak doložíte Váš důchodový výměr.

Splácení půjčky

Expres půjčka se splácí v pravidelných měsíčních splátkách a to po dobu minimálně 24 a maximálně 96 měsíců (podle výše půjčky). Úvěr splácíte ze svého běžného účtu u GE Money, který (pokud jej ještě nemáte) Vám bude založen spolu s poskytnutou půjčkou. Při sjednání půjčky si můžete vybrat dobu splatnosti podle Vašich potřeb a finančních možností – při kratší době splatnosti jsou výhodou nižší úroky, pokud si půjčku rozložíte na delší dobu, budete mít naopak nižší jednotlivé splátky.

Výhody a bonusy

Pokud si vezmete Expres půjčku alespoň ve výši 100 000 Kč, čeká Vás jeden velmi zajímavý bonus. Budete -li tuto půjčku řádně a včas splácet, každou dvanáctou splátku za Vás uhradí samotná banka. Další výhodou, kterou GE Money Bank ke svým půjčkám poskytuje, je možnost pojištění schopnosti splácet. To si můžete sjednat spolu s úvěrem a na výběr je ze dvou pojistných krytí – to první zahrnuje pojištění pro případ invalidity třetího stupně, pracovní neschopnosti (zapříčiněné úrazem či dlouhodobou nemocí) nebo úmrtí, druhý soubor pojištění kryje navíc také ztrátu zaměstnání. Pojištění je poskytováno ve spolupráci s pojišťovnou BNP Paribas Cardif.

Půjčka je určena:

 • pro ty, kteří hledají rychlou a výhodnou bankovní půjčku
 • pro ty, kteří potřebují půjčit vyšší sumu peněz
 • pro ty, kteří mají trvalý příjem (minimálně 5 000 Kč za měsíc)
 • pro ty, kterým už bylo 18 let a žijí trvale na území ČR nebo zde mají povolené k pobytu

Půjčka není určena:

 • pro zájemce o úvěr, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc
 • pro ty, kteří chtějí nebankovní půjčku a nechtějí mít účet u banky
 • pro ty, kteří nemají stálý příjem, nebo jej mají nižší než 5 000 Kč měsíčně
 • pro ty, kterým ještě nebylo 18 let