mPůjčka plus

mPůjčka plus

Recenze mPůjčka plus

 • bankovní půjčka do 500 000 Kč
 • splatnost od jednoho roku do sedmi let
 • za vyřízení půjčky neplatíte žádné poplatky
 • půjčka je neúčelová a můžete ji tak použít na cokoliv budete chtít

Rychlá žádost o půjčku

mPůjčka plus recenze

Tabulka splátek mPůjčka plus

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
100 000 Kč 84 měsíců 9.9 % 1 655 Kč
200 000 Kč 84 měsíců 9.9 % 3 310 Kč
300 000 Kč 84 měsíců 9.9 % 4 965 Kč
400 000 Kč 84 měsíců 9.9 % 6 620 Kč
500 000 Kč 84 měsíců 9.9 % 8 275 Kč
mPůjčka plus kalkulačka

Reprezentativní příklad

V případě že si zřídíte úvěr ve výši 500 000 Kč se splatností 84 měsíců a úrokem 9.9% bude vaš měsíční splátka 8275 Kč.

Na co se půjčka hodí?

 • na zaplacení veškerých účtů a složenek
 • na nákup dárků pro vaše blízké
 • na vybavení domácnosti nebo její rekonstrukci
 • na cokoliv potřebujete – půjčka je neúčelová

Podrobné informace

Žádost o půjčku, pokud nejste klientem mBank

I když ještě nejste klienty mBanky, můžete si žádost o její úvěr mPůjčka Plus podat z pohodlí domova přes internetové stránky. Ty najdete pod odkazem www.mbank.cz a mPůjčka je hned na úvodní stránce webu, případně ji můžete najít v sekci úvěrů. Na stránce s mPůjčkou kliknete na červené tlačítko Požádejte online a odkliknete, že nejste klientem mBanky. Otevře se Vám formulář, který musíte vyplnit. V prvním kroku si nastavíte parametry půjčky a doplníte základní kontaktní údaje, jako je Vaše křestní jméno, příjmení, rodné číslo, číslo mobilního telefonu a e-mailová adresa. Následují informace o Vašem zaměstnání, dále pak bližší informace o Vás (např. vzdělání, rodinný status, počet vyživovaných osob atd.) a pak už jsou na řadě parametry půjčky. Zde si může upravit výši úvěru a délku splácení, zároveň si zde nastavíte, ke kterému dni v měsíci budete půjčku splácet. Můžete si zde vybrat i pojištění schopnosti splácet a nastavíte si také parametry Vašeho nového účtu u mBank. V závěru ještě vyplníte další osobní údaje, jako je např. číslo občanského průkazu nebo adresa trvalého bydliště a zvolíte si způsob podpisu smlouvy. Pak už jen odkliknete odsouhlasení všech podmínek smlouvy a můžete žádost o úvěr odeslat.

Žádost o půjčku, pokud jste klientem mBank

Jestliže už jste klientem mBanky, o úvěr si můžete zažádat přímo ze svého internetového bankovnictví. Přihlásíte se na svůj účet a v něm si požádáte o mPůjčku Plus (tu najdete pod odkazem Žádosti v sekci Úvěry, případně mezi speciálními nabídkami banky).

Splácení půjčky

mPůjčka Plus se splácí pravidelně vždy jednou měsíčně a to ke dni, který si při sjednávání smlouvy sami nastavíte. Splácení můžete v případě nutnosti i přerušit – pokud např. z důvodu nemoci nebo ztráty zaměstnání nebudete dočasně moci splácet, můžete si požádat o odklad splátek. Jeho délka může být ale max. 6 měsíců a tuto možnost lze využít pouze jednou v průběhu trvání úvěru.

Úroková sazba a poplatky za úvěr

Během vyplňování žádosti o mPůjčku Plus se Vám při nastavování parametrů Vašeho úvěru automaticky zobrazí i přesné údaje o tom, jakou budete platit měsíční splátku a jaká je výše úroků a RPSN (roční procentní sazby nákladů). Aktuálně nabízí mBank ke své půjčce výhodnou a garantovanou úrokovou sazbu ve výši 9,9 % p.a. Co se týká poplatků, tak mBank Vám nebude účtovat žádné poplatky ani za sjednání půjčky, ani za vedení účtu a dokonce ani za mimořádné splátky nebo za předčasné splacení celého úvěru. Pouze v případě, že byste si požádali o odklad měsíčních splátek, je za tuto službu účtován jednorázový poplatek 300 Kč.

Půjčka je určena:

 • pro klienty mBank, kteří chtějí výhodnou půjčku od své banky
 • pro kohokoliv, kdo chce bankovní půjčku s nízkými úroky a férovými podmínkami
 • pro osoby starší 18 let, které mají trvalý příjem
 • pro ty, kteří hledají půjčku bez zbytečných poplatků

Půjčka není určena:

 • pro žadatele o úvěr, kteří potřebují jen pár tisíc nebo naopak více než 500 000 Kč
 • pro ty, kteří hledají nebankovní půjčku
 • pro ty, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají stabilní příjem
 • pro ty, kteří nechtějí mít účet u mBank