Půjčka České spořitelny

Česká spořitelna půjčka

Recenze Česká spořitelna

 • bankovní půjčka do 700 000 Kč
 • nepotřebujete ručitele ani zástavu, nemusíte prokazovat účel půjčky
 • úvěr je možné splácet až po dobu 7 let
 • výši měsíční splátky si můžete sami nastavit a podle potřeby i změnit

Rychlá žádost o půjčku

Česká spořitelna recenze

Tabulka splátek Česká spořitelna půjčka

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka Odměna
20 000 Kč24 měsíců 14.3 % 1 016 Kč1 270 Kč
50 000 Kč 60 měsíců 15.7 % 1 279 Kč4 265 Kč
100 000 Kč 84 měsíců 12.9 % 1925 Kč9 392 Kč
200 000 Kč 84 měsíců 11.5 % 3 688 Kč17 994 Kč
500 000 Kč 84 měsíců 8.7 % 8 469 Kč41 321 Kč
700 000 Kč 84 měsíců 5.1 % 10 549 Kč51 468 Kč
Česká spořitelna půjčka kalkulačka

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 200 000 Kč se splatností 84 měsíců a úrokovou sazbou 11,5 % ročně má měsíční splátku 3488 Kč. Jednorázový poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr činí 1 100 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru činí 0 Kč. Tato nabídka není návrhem na uzavření smlouvy. Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na schválení v rámci banky, na podepsání příslušné smluvní dokumentace a splnění všech podmínek pro získání ODMĚN

Na co se půjčka hodí?

 • na nákup nového nábytku nebo elektroniky pro Váš domov
 • na zaplacení zahraniční dovolené nebo jiné zahraniční cesty
 • na uhrazení různých neodkladných účtů a složenek
 • na nákup vánočních dárků pro Vaše nejbližší

Podrobné informace

Žádost o půjčku pro nové klienty banky

Pokud máte o úvěr České spořitelny zájem, můžete si o něj požádat po telefonu na bezplatné lince 800 207 207, nebo rovnou zajít na některou z poboček této banky. Jejich seznam najdete na webu www.csas.cz a na pobočku si s sebou nezapomeňte vzít doklad totožnosti a potvrzení o Vašich příjmech. Přímo na pobočce pak s Vámi Vaši žádost probere poradce České spořitelny a probere s Vámi parametry případné půjčky (její výši, dobu splácení, případně i pojištění). Vyplníte spolu žádost o úvěr a hned poté se dozvíte, jestli Vám byla schválena. Pokud to to dopadne dobře a žádost schválena bude, můžete hned přistoupit k podpisu úvěrové smlouvy.

Žádost o půjčku pro stávající klienty České spořitelny

Stávající klienti České spořitelny, kteří už u ní účet mají, jsou ve výhodně a sjednání půjčky je pro ně snazší. Požádat o úvěr si mohou přímo ve svém internetovém bankovnictví a dokonce i v bankomatech České spořitelny. Pokud je někdo klientem této banky a chodí mu na jeho účet výplata, nemusí ani dokládat potvrzení o svých příjmech.

Úvěrová kalkulačka České spořitelny

Abyste si udělali lepší představu o tom, jaké splátky Vás v případě, že si půjčku vezmete čekají, můžete využít jednoduché úvěrové kalkulačky České spořitelny. Tu najdete pod odkazem www.petpluspet.cz, případně se k ní dostanete z webu České spořitelny. Kalkulačka je velmi jednoduchá a stačí na ní nastavit pouze dva údaje – výši půjčky (od 20 000 Kč do 700 000 Kč) a dobu splácení (od 2 do 7 let). Jakmile si tyto parametry nastavíte, ukáže se Vám výše měsíční splátky a hned vedle ní také odměna, která Vás čeká, když budete úvěr řádně splácet. Hned pod těmito údaji také uvidíte úrokové sazby, roční procentní sazby nákladů a kolik zaplatíte celkem.

Pojištění schopnosti splácet

Ani u půjčky České spořitelny nechybí možnost pojištění schopnosti splácet. Tentokrát mají klienti na výběr ze dvou souborů pojištení – první z nich zahrnuje pojistné krytí pro případy úmrtí, invalidity a dlouhodobé pracovní neschopnosti, druhý soubor obsahuje navíc i krytí pro případ ztráty zaměstnání. V případě, že by došlo k pojistné události, klient pak peníze dostane vyplaceny na svůj osobní účet.

Odměny při řádném splácení úvěru

Jednou z největších výhod, které Česká spořitelna u své půjčky nabízí, jsou odměny za řádné splácení. Za každou řádně a včas zaplacenou splátku dostanete celých 5 procent z této splátky a to na speciální účet, který ještě navíc bude úročen pěti procenty ročně.

Možnost změny splátek

Dalším plusem je také možnost změny splátek – splátky si můžete snížit i navýšit a to až o 50 procent. Navíc až dvakrát do roka máte možnost odkladu řádné měsíční splátky.

Půjčka je určena:

 • osobám starším 18 let s platným dokladem totožnosti
 • osobám, které mají stálý příjem
 • lidem, kteří chtějí bankovní půjčku, u které si mohou měnit výši splátek
 • lidem, kteří hledají výhodnou bezúčelovou půjčku, kterou mohou splácet delší dobu

Půjčka není určena:

 • těm, kterým ještě nebylo 18 let
 • těm, kteří nemají žádné trvalé příjmy
 • těm, kteří mají záznam v registru dlužníků
 • těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc na krátkou dobu