Často kladené otázky Sumo půjčka

Sumo půjčka

Recenze Sumo půjčka

 • Bankovní i nebankovní úvěry od 5 000 až do 1 000 000 Kč
 • Vysoká šance na schválení půjčky i pro „rizikové“ klienty
 • Snadné a rychlé vyřízení půjčky přes internet

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Sumo půjčka

Otázka Odpověď
Jaká je minimální a maximální výše této půjčky? Minimum, které si můžete vypůjčit, je zde 5 000 Kč, naopak maximální výše Sumo půjčky je 1 000 000 Kč.
Na jak dlouho se dá nastavit splácení úvěru? Záleží na výši úvěru, každopádně maximální doba splatnosti je 84 měsíců (7 let).
Co budu potřebovat k vyplnění žádosti o Sumo půjčku? K vyplnění úvodní nezávazné žádosti nepotřebujete žádné doklady ani dokumenty, vyplňují se v ní pouze základní údaje. Další informace pak s vámi projedná zástupce úvěrové společnosti, který vás bude kontaktovat po telefonu.
Lze půjčku vyplatit i v hotovosti nebo pouze bankovním převodem? Sumo půjčka umožňuje i výběr hotovostní varianty úvěru. Pokud máte zájem o hotovostní výplatu, je možné nechat si peníze proplatit na ruku od obchodního zástupce – ten vám pak peníze přiveze až do domu.
Je tato půjčka vhodná i pro důchodce? Určitě ano, ale pouze pro ty, kterým je maximálně 65 let. Půjčku mohou získat lidé od 18 do 70 let, bez ohledu na to, jaký druh příjmu pobírají.
Jsem v tuto chvíli bohužel nezaměstnaný – mám šanci na schválení půjčky? Ano, máte – i nezaměstnaní mohou Sumo půjčku získat.
Jak dlouho trvá, než se dozvím rozhodnutí o schválení či zamítnutí úvěru? Operátor vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin od podání žádosti.
Jak dlouhou dobu bude trvat, než dostanu peníze? Záleží na tom, zda jste si vybrali bezhotovostní nebo hotovostní variantu půjčky. Rychlejší je bezhotovostní úvěr, v takovém případě budete mít peníze převedeny na účet nejpozději do 48 hodin od okamžiku schválení žádosti. V případě, že si vyberete hotovostní půjčku, bude vám vyplacena nejpozději do 7 dnů od schválení žádosti.
Proč bych si měl ze všech nebankovních úvěrů vzít zrovna Sumo půjčku? Sumo půjčka má spoustu výhod, díky nimž stojí za to jí dát přednost před ostatními úvěry. Velkým plusem je zejména vysoká šance na schválení, dále pak nízké úrokové sazby, jednoduché sjednání přes internet nebo možnost výběru mezi bezhotovostní a hotovostní variantou. Sumo půjčka se rozhodně vyplatí a to zejména těm, kteří nemají šanci získat úvěr od banky.

Časté překlepy

smo, suumo

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o výhodný bankovní či nebankovní úvěr ve věku od 18 do 70 let
 • Žadatelům, kteří mají české státní občanství
 • Lidem, kteří mají platný bankovní účet
 • Těm, co si chtějí půjčit, ale v bance jejich žádost o úvěr zamítli

Půjčka není určena:

 • Mladým lidem, který ještě nebylo 18 let
 • Seniorům starším 70 let
 • Lidem, kteří nejsou českými občany
 • Těm, kteří potřebují půjčit více než 1 000 000 Kč