Často kladené otázky Smart půjčka

Smart půjčka

Recenze Smart půjčka

 • Nebankovní bezhotovostní úvěry od 50 000 Kč až do 300 000 Kč
 • Splácení si lze rozložit na dobu jednoho roku až čtyř let
 • Oproti většině nebankovních úvěrů je zde velmi nízká RPSN

Často kladené otázky Smart půjčka

Otázka Odpověď
Už dříve jsem Smart půjčku měl – jedná se o tu samou nebo jde o něco jiného? Jde o zcela nový produkt od jiné společnosti – půjčka je nově bezhotovostní a výrazně výhodnější. S původní Smart půjčkou má v podstatě společný jen název.
Je pro nové klienty nějaké omezení, pokud jde o maximální výši půjčky? Ne, i jako nový klient si můžete rovnou zažádat až o 300 000 Kč.
Nabízí Smart půjčka první půjčku zdarma pro nové klienty? Ne, nejde o SMS půjčku do výplaty, ale o dlouhodobý úvěr – u nich se první půjčky zdarma nenabízejí ani u jiných společností.
Mohu si půjčku sjednat i tehdy, když nemám svůj vlastní bankovní účet? Bohužel ne – účet se ověřuje v průběhu žádosti a žadatel musí mít svůj vlastní. Smart půjčku nelze vyplatit na bankovní účet jiné osoby.
Mám nějakou šanci, že dostanu půjčku, když jsem zrovna nezaměstnaný? Ne, půjčka je pouze pro osoby s pravidelným a doložitelným příjmem – to je ostatně jeden ze základních požadavků, které je nutné splňovat.
Dá se Smart půjčka vyřídit i osobně, nebo pouze prostřednictvím internetu? Půjčka se sjednává výhradně online, přes webové stránky. Není to ale nic těžkého a v případě potřeby vám rádi po telefonu pomohou pracovníci firmy.
Jaké dokumenty, potvrzení nebo doklady budu k vyřízení půjčky potřebovat? Platný občanský průkaz, dále pak druhý doklad totožnosti (třeba řidičák, pas, zbrojní průkaz apod.), je také potřeba nahrát výpis z vašeho bankovního účtu za poslední tři měsíce.
Jak dlouho trvá vyřízení žádosti? Kdy nejpozději dostanu peníze na svůj účet? Záleží na okamžiku, kdy si žádost podáte – posuzování probíhá obvykle obratem, nicméně pouze v pracovní dny. Výplata je pak blesková, peníze se odesílají ihned po elektronickém podpisu smlouvy a na účtě je můžete mít už do 15 minut.
Kolik u tohoto úvěru dělají úroky a jak je zde vysoká RPSN? Přesná čísla si můžete snadno spočítat na úvěrové kalkulačce na úvodní stránce webu Smart půjčky. Je ale třeba zdůraznit jednu věc – Smart půjčka má oproti konkurenci velmi nízké úroky i RPSN a v nebankovním sektoru patří jednoznačně k těm nejlevnějším.
Proč bych se měl ze všech nebankovních úvěrů rozhodnout zrovna pro Smart půjčku? Hlavním důvod byl zmíněn hned v předchozí odpovědi – asi největším plusem jsou právě nízké úroky a RPSN. Pozitivní je i snadné vyřízení půjčky, rychlá výplata a vstřícný přístup společnosti k těm, jenž se opozdí se splátkou. Pokud půjde pouze o drobné prodlení, tak zde se určitě nemusíte bát žádných drastických pokut.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o úvěr, kteří mají vlastní bankovní účet a bylo jim 25 let
 • Lidem, jenž mají stálý a doložitelný příjem
 • Těm, kteří potřebují půjčit částku v rozmezí od 50 000 do 300 000 Kč
 • Zájemcům o dlouhodobý nebankovní úvěr, který nebude mít přehnané úroky

Půjčka není určena:

 • Zájemcům, kterým doposud nebylo ani 25 let
 • Těm, kteří nemají žádný stálý příjem, případně ho nemohou nijak doložit
 • Lidem bez vlastního bankovního účtu (jeho ověření je součástí žádosti)
 • Těm, co potřebují jen pár tisíc do výplaty nebo naopak těm, jež potřebují víc než 300 000

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč