Často kladené otázky Půjčkový rádce

Půjčkový rádce

Recenze Půjčkový rádce

 • Webový projekt, který lidem pomáhá najít vhodnou půjčku
 • Stránky zprostředkovávají úvěry od celé řady nebankovních společností
 • Stačí jen pár kliknutí a vyplnění formuláře se žádostí
 • Lze si zažádat o půjčky od 4 000 Kč až do 250 000 Kč

Často kladené otázky Půjčkový rádce

Otázka Odpověď
Na jakém principu vlastně Půjčkový rádce funguje?Nejedná se o samostatný úvěrový produkt, ale jde o agregátor půjček – tedy web, který zprostředkovává úvěry od různých poskytovatelů a uživateli nabídne nejvhodnější půjčku na základě údajů, které vyplní v žádosti.
O jak vysokou půjčku si mohu požádat? Ve formuláři si můžete nastavit výši půjčky od 4 000 Kč až do 250 000 Kč.
Jaká je doba splácení půjčky?Přesná doba splatnosti záleží na tom, od kterého poskytovatele nakonec úvěr dostanete a v jaké bude výši. Např. u malých půjček v řádu několika tisíc korun je splatnost obvykle kolem jednoho měsíce, u vysokých úvěrů už se dá splácení běžně rozložit třeba i na několik let.
Je nutné ručit nemovitostí nebo mít ručitele? Pokud máte ručitele nebo nemovitost, kterou lze úvěr zajistit, máte vyšší šanci na získání půjčky, nicméně podmínkou to není. Půjčku můžete dostat i bez jakéhokoli ručení.
Mohu dostat půjčku, i když mám záznam v registru dlužníků? Určitě ano, bez záznamu by sice byla šance větší a nabídka půjček širší, přesto běžně získávají půjčky i lidé se záznamem v registru SOLUS nebo jiných úvěrových registrech.
Za jak dlouho mě kontaktuje operátor s nabídkou půjčky? Operátor by se vám měl ozvat nejpozději do 24 hodin od okamžiku, kdy jste odeslali vyplněnou žádost na webových stránkách Půjčkového rádce.
Jaké úvěrové společnosti jsou do tohoto projektu zapojeny? Do projektu Půjčkový rádce je zapojena spousta předních nebankovních společností, z těch nejznámějších můžeme jmenovat např. Provident Financial, Home Credit, Ferratum Bank, Zaplo Finance, Kredito24 a mnoho dalších.
Platí se za zprostředkování půjčky nějaký poplatek? Ne, webové stránky Půjčkový rádce jsou zcela bezplatnou službou a za zprostředkování úvěru vám žádný poplatek účtován nebude.
Mám strach, že jde o podvod – jsou tyto stránky skutečně bezpečné? Strach mít vůbec nemusíte, stránky jsou naprosto bezpečné a žádné zneužití vašich osobních údajů zde nehrozí. Stejně tak nemusíte mít žádné obavy z konkrétních úvěrových nabídek, Půjčkový rádce zprostředkovává výhradně prověřené půjčky, kde žádné nebezpečí nehrozí.
Proč bych si měl o úvěr požádat zrovna na webu Půjčkový rádce? Výhodou je především fakt, že se jedná o agregátor půjček, díky čemuž máte daleko vyšší šanci, že vaše žádost bude schválena a najde se alespoň jedna úvěrová společnost, který vám půjčku poskytne. Zároveň takto můžete ušetřit čas – nemusíte si podávat vždy novou žádost a vše je vyřešeno jediným vyplněným formulářem. Navíc máte jistotu, že se jedná pouze o pečlivě vybrané a spolehlivé úvěrové produkty.

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří hledají nebankovní půjčku, ale nemohou si vybrat
 • Pro ty, kteří už neuspěli se žádostí u různých úvěrových poskytovatelů
 • Pro ty, kteří chtějí úvěr, ale mají záznam v registru dlužníků SOLUS
 • Pro všechny osoby starší 18 let, kteří mají zájem o rychlou a dostupnou půjčku

Půjčka není určena:

 • Lidem, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
 • Těm, kteří potřebují úvěr v řádu milionů korun
 • Zájemcům o půjčku, kteří nemají mobilní telefon
 • Lidem, kteří nemají žádný příjem a nebyli by schopní půjčku splatit

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč