Často kladené otázky Ovečka

Ovečka

Recenze Ovečka

 • Rychlá a bezpečná nebankovní půjčka
 • Pro nové klienty max. 4 999 Kč, pro stálé zákazníky až 8 000 Kč
 • Doba splatnosti úvěru je vždy maximálně 30 dní, termín si ale můžete prodloužit
 • Potřebujete jen kopii vašeho OP

Často kladené otázky Ovečka

Otázka Odpověď
Jakou formou si o úvěr od Ovečky mohu požádat? O půjčku si můžete požádat přes internet a sice na adrese www.ovecka.cz. Vyplnění žádosti o úvěr je otázkou několika minut, stačí jen vyplnit základní informace o Vaší osobě.
Jaké dokumenty nebo doklady budu k vyřízení půjčky potřebovat? Potřebovat budete pouze jediný doklad a tím je občanský průkaz. Tentokrát ale nebude stačit pouze jeho číslo, do formuláře se žádostí musíte nahrát jeho kopii a to jak z přední, tak i ze zadní části.
Na jaké účely mohu peníze od Ovečky použít? Půjčka od Ovečky je neúčelová, peníze tak můžete použít na cokoli budete chtít – jestli je využijete např. na nákupy, splacení starších dluhů nebo uhrazení složenek, je čistě na Vás.
Je mi teprve 18 let. Mám šanci, že mi bude žádost o úvěr schválena? Samozřejmě, že ano – půjčka je určená lidem, který bylo minimálně 18 let, takže si žádost určitě podejte.
Mohu dostat úvěr od Ovečky, když jsem aktuálně v insolvenci? Bohužel, v tomto případě Vám půjčka nemůže být schválena. V základních požadavcích je uvedeno, že úvěr nemohou získat lidí, kteří procházejí exekučním nebo insolvenčním řízením.
Co když nebudu mít peníze na splacení? Dá se splatnost v případě nutnosti posunout? Určitě ano, pokud nedokážete půjčku splatit v řádném termínu, můžete si požádat o prodloužení její splatnosti. Budete za něj ale muset uhradit příslušný poplatek.
Poskytuje Ovečka novým klientům první půjčku zdarma? Bohužel ne, i noví klienti mají úvěr s poplatkem, půjčky zdarma Ovečka nenabízí.
Jak je na tom tato půjčka s RPSN? Kde najdu konkrétní sazby? Roční procentní sazba nákladů (RPSN) se ze zákona musí uvádět u půjček nad 4 999 Kč – u těch si její aktuální výši můžete snadno zjistit prostřednictvím úvěrové kalkulačky, kterou najdete na webových stránkách Ovečky.
Mají na získání půjčky šanci i nezaměstnaní, nebo je úvěr pouze pro pracující žadatele? Ano, v podmínkách se nic o tom, že by musel mít klient zaměstnání, nepíše. Neznamená to automaticky, že půjčku dostanete, žádosti se vždy vyhodnocují individuálně. Teoreticky ale může půjčku získat i člověk, který je aktuálně bez stálého zaměstnání.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna od Ovečky? Půjčky na portálu Ovečka.cz mají spoustu výhod – patří k nim mimo jiné vysoká rychlost výplaty, snadné vyřízení online, možnost prodloužení splatnosti nebo moderní a uživatelsky přívětivé internetové stránky. Ke schválení půjčky navíc nepotřebujete žádného ručitele ani zástavu a peníze můžete použít na jakýkoliv účel.

Půjčka je určena:

 • Nebankovní půjčka od Ovečky je určená:
 • Lidem starším 18 let, kteří mají zájem o rychlý nebankovní úvěr
 • Českým občanům, kteří mají na našem území trvalý pobyt
 • Těm, kteří potřebují malou půjčku, maximálně do 8 000 Kč
 • Zájemcům o krátkodobý úvěr se splatností do jednoho měsíce

Půjčka není určena:

 • Nebankovní půjčka od Ovečka není určená:
 • Nikomu, komu ještě nebylo 18 let
 • Cizincům nebo lidem, kteří v ČR nemají trvalý pobyt
 • Zájemcům, kteří procházejí exekučním nebo insolvenčním řízením
 • Těm, co potřebují půjčit vysokou částku nebo chtějí půjčku s dlouhodobou splatností

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč