Často kladené otázky Malý Kredit

Malý Kredit

Recenze Malý Kredit

 • Malá a rychlá nebankovní půjčka
 • První půjčka až do 4 500 Kč je zdarma
 • Při opakovaných půjčkách můžete postupně získat až 12 500 Kč
 • Doba splatnosti je max. 30 dní, ale můžete si ji za poplatek prodloužit

Často kladené otázky Malý Kredit

Otázka Odpověď
Jak si mohu o tuto půjčku zažádat? O úvěr se žádá výhradně přes internet, konkrétně na webových stránkách www.malykredit.cz. Na nich si vyplníte registrační formulář, následně ještě musíte poslat symbolický ověřovací poplatek a pak si podáte žádost o vybranou částku.
Proč musím posílat ověřovací poplatek? Poplatek činí pouze jednu korunu a jediným jeho účelem je ověření, že máte vlastní bankovní účet. V podmínkách půjčky je totiž stanoveno, že získat ji mohou pouze lidé, kteří mají bankovní účet psaný na své jméno a tento poplatek tak slouží ke kontrole, že je účet opravdu váš.
Je mi 65 let, mám naději, že mi bude půjčka schválena? Bohužel ne, půjčka malykredit.cz je určena pouze lidem do 62 let. Ve vašem případě tak žádost být schválena nemůže.
Je první půjčka skutečně zdarma, nebo je v tom nějaký háček? Žádný háček v tom není, první půjčka pro nové klienty je opravdu zdarma. Musíte ji ale samozřejmě splatit včas, jinak by vám byla účtována sankce za prodlení. Jinak ale opravdu nezaplatíte žádné úrok ani poplatek za vyřízení.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby a poplatky? U první půjčky žádné, od druhé půjčky už musíte zaplatit poplatek, jehož výše závisí jednak na půjčené částce a také na době splatnosti úvěru. Přesnou výši poplatků a RPSN (roční procentní sazby nákladů) naleznete přímo na webových stránkách malykredit.cz v rámci úvěrové kalkulačky.
Jak dlouho bude trvat vyřízení mojí žádosti a převod peněz na účet? Žádosti o úvěr se vyřizují v pracovní době, která je ve všední dny od 9 do 18 hodin. Rozhodnutí dostanete do 15 minut od okamžiku, kdy bude připsán registrační poplatek, co se týká samotné výplaty, tak její rychlost závisí na bance. U vybraných bank proběhne výplata do 30 minut, u ostatních nejpozději do 24 hodin.
Je možné si v případě potřeby půjčku prodloužit? Pokud ano, kolik mě to bude stát? Ano, půjčku si vždy můžete nechat i prodloužit a to buď o 7,14 nebo 30 dní. Za každé prodloužení je ale účtován poplatek, jeho přesnou výši naleznete v úvěrové kalkulačce na webu malykredit.cz. Poplatek ale musíte zaplatit předem, teprve pak se vám splatnost půjčky prodlouží.
Mohu si peníze nechat poslat poukázkou, případně vyplatit v hotovosti? Bohužel, tyto formy výplaty zde nejsou možné. Jedinou možností, jak si nechat peníze vyplatit, je bezhotovostní bankovní převod na váš účet.
Jakým způsobem se půjčka splácí? Půjčka se splácí jednorázovou platbou, která zahrnuje půjčenou částku + poplatek (vyjma první půjčky zdarma). Zaplatit můžete buď klasicky bankovním převodem přes internetové bankovnictví a nebo vložením peněz na účet na pobočce banky.
Proč bych si měl o půjčku požádat zrovna u této společnosti? Např. díky jednoduchému sjednání online, rychlé výplatě peněz na účet nebo možnosti kdykoliv si splatnost úvěru prodloužit. Asi nejzásadnějším argumentem je ale první půjčka zdarma – jako nový klient si můžete půjčit až 4 500 Kč zcela bez úroků a bez poplatků.

Časté překlepy

Malý credit, Malý credyt, Malý kredyt

Půjčka je určena:

 • Malá a rychlá nebankovní půjčka malykredit.cz je určená:
 • Občanům České republiky, kteří jsou plnoletí
 • Lidem, kterým ještě nebylo 63 let
 • Zájemcům, jenž mají vlastní bankovní účet
 • Těm, kteří potřebují pouze malý úvěr s krátkou dobou splatnosti

Půjčka není určena:

 • Malá a rychlá nebankovní půjčka malykredit.cz není určená:
 • Těm, kteří ještě nedosáhli 18 let věku, nebo jim je naopak více než 62 let
 • Lidem, jenž nemají vlastní bankovní účet nebo si na něj nemohou nechat poslat peníze
 • Zájemcům o dlouhodobou půjčku (resp. půjčku se splatnosti delší než měsíc)
 • Lidem, kteří potřebují půjčit vyšší částku v řádech desítek až stovek tisíc

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč