Často kladené otázky eCredit půjčka

eCredit půjčka

Recenze eCredit

 • Několik druhů nebankovních úvěrů, o které si můžete požádat přes internet
 • Krátkodobé SMS půjčky do 5 000 Kč na dobu max. 28 dní
 • Rychlé půjčky od 1 000 do 70 000 Kč až na 60 měsíců
 • Půjčky zajištěné nemovitostí až do 1 milionu na dobu max. 96 měsíců

Často kladené otázky eCredit půjčka

Otázka Odpověď
Kolik peněz si mohu půjčit v rámci SMS půjčky? Napoprvé můžete dostat maximálně 2 000 Kč, u dalších půjček se pak limit postupně navyšuje, vždy o 1 000 Kč. Maximální možná výše SMS půjčky je stanovena na 5 000 Kč.
Lze SMS půjčku v případě potřeby prodloužit? Ano, SMS půjčku si můžete prodloužit o jeden až čtyři týdny. Přehlednou tabulku poplatků za prodloužení najdete na webových stránkách společnosti eCredit.
Jakým způsobem si mohu o SMS půjčku zažádat? Žádost o půjčku se podává přes stránky www.ecredit.cz, kde si nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti a vyplníte několik základních údajů o vaší osobě.
Na jak dlouhou si mohu rozložit splácení rychlé půjčky? U rychlé půjčky je doba splácení od tří měsíců až po 60 měsíců – v tomto rozmezí si můžete sami vybrat dobu splatnosti. Čím ale bude delší, tím více peněz celkově zaplatíte.
Mohu si u rychlé půjčky sám nastavit výši splátek? Přímo výši splátky ne, ale sami si nastavíte výši půjčky a dobu splácení – podle toho hned uvidíte vaši případnou měsíční splátku a můžete si tak dobu splácení upravit podle vašich potřeb a aktuálních finančních možností.
Jaké jsou u rychlé půjčky úroky a poplatky? Úrokové sazby a roční procentní sazba nákladů se u každé půjčky liší podle toho, jak je velká a na jak dlouhou dobu si ji berete. Přesnou výši úroků a RPSN zjistíte na stránkách společnosti eCredit, kde se vám zobrazí ihned po výběru částky a doby splácení.
Musím u půjčky zajištěné nemovitostí dokládat svoje příjmy? Ne, u této půjčky se příjmy neprokazují, rozhodující je vaše nemovitost, kterou budete ručit.
Jak dlouho mohu půjčku zajištěnou nemovitostí splácet? Maximální doba splácení této půjčky je 96 měsíců.
Jaké dokumenty budu k půjčce zajištěné nemovitostí potřebovat? Konkrétní požadavky na dokumenty a doklady se určují vždy individuálně. Poté, co si podáte žádost, vás bude kontaktovat pracovník společnosti eCredit a domluví se s vámi na dalším postupu.
Jaké jsou u půjček eCredit jejich hlavní výhody a nevýhody? Největší výhodou těchto půjček je především rychlost a také dostupnost i pro ty, kteří nemohou získat klasický bankovní úvěr. Naopak nevýhodou jsou poměrně vysoké poplatky a úrokové sazby, zejména tehdy, když si splácení rozložíte na delší dobu.

Časté překlepy

ekredit,e credit

Půjčka je určena:

 • Lidem, kterým bylo 18 let a mají českou státní příslušnost
 • Těm, kteří nemohou dostat půjčku od žádné banky
 • Zájemcům o půjčku, kterou si lze snadno a pohodlně sjednat online
 • Těm, kdo chtějí úvěr od stabilní a prověřené české společnosti

Půjčka není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají občanství ČR
 • SMS půjčka není pro ty, kteří napoprvé potřebují více než 2 000 Kč
 • Rychlá půjčka do 70 000 Kč není pro ty, co berou měsíčně méně než 9 000 Kč
 • Půjčka zajištěná nemovitostí není pro ty, co nemají vlastní vhodnou nemovitost k ručení

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč