Často kladené otázky CreditLike

CreditLike

Recenze CreditLike

 • Rychlé a bezpečné nebankovní online půjčky
 • Úvěrový rámec od 1 000 Kč až do 150 000 Kč
 • Vhodné i pro rizikové klienty se záznamem v registru dlužníků

Často kladené otázky CreditLike

Otázka Odpověď
Kdo je poskytovatelem této půjčky? Vzhledem k tomu, že webové stránky CreditLike působí jako agregátor půjček (úvěr pouze zprostředkovávají), jedná se o různé nebankovní poskytovatele. Vždy jde ale o prověřené společnosti, takže rozhodně není důvod k žádným obavám. Provozovatelem webu je jinak společnost Volsor, která patří v této oblasti k lídrům na trhu.
Jsou nějaká omezení pro nové klienty – např. co se týká výše půjčky? Ne, zažádat si můžete hned napoprvé i o maximální částku – samozřejmě ale platí, že čím vyšší úvěr, tím vyšší riziko, že vám žádost zamítnou.
Dá se žádost o tento úvěr vyřídit i po telefonu nebo osobně? Ne, jde o čistě internetovou půjčku, která se kompletně vyřizuje online prostřednictvím webu www.creditlike.cz.
Je nutné mít bankovní účet? Preferovala bych výplatu v hotovosti nebo složenkou. Ano, abyste mohli úvěr dostat, musíte mít bankovní účet – jiná možnost výplaty zde není. Pokud jej ale ještě nemáte, nic se neděje – přímo ve formuláři se žádostí je odkaz na založení bezplatného bankovního účtu u Expobank.
Je půjčka účelová, resp. musím nějak dokládat, na co si chci peníze půjčit? Ne, jedná se o neúčelový úvěr, takže peníze můžete využít na cokoliv budete chtít – předem nic dokládat nemusíte.
Mohou tento úvěr získat i důchodci nebo maminky na mateřské? Ano, výhodou této půjčky je její široká dostupnost – získat ji mohou nejen zaměstnanci nebo živnostníci, ale šanci na schválení mají i důchodci nebo matky na mateřské dovolené. Půjčka je tak určená téměř pro každého – dokonce i pro ty, kteří mají záznam v registru dlužníků.
Budu k vyřízení žádosti potřebovat nějakého ručitele nebo zastavovat majetek? Rozhodně ne, k vyřízení půjčky není třeba žádný ručitel, stejně tak se ani nemusí zastavovat nemovitost nebo jiný majetek.
Jak dlouho trvá výplata peněz na účet? Docela na to spěchám. Jakmile dojde ke schválení žádosti, peníze se ihned posílají na váš účet. Pak už jen závisí na tom, u jaké banky máte účet – u většiny už jsou dnes standardem okamžité platby, u některých si ale na peníze budete muset počkat do následujícího dne.
Jedná se o skutečně bezpečnou půjčku? Tato značka mi vůbec nic neříká. Ano, půjčka je 100% bezpečná a prověřená. Jedná se o projekt společnosti Volsor, která se specializuje na affiliate programy a zprostředkování půjček. Vždy spolupracuje pouze s důvěryhodnými a prověřenými partnery, takže není z čeho mít strach.
Proč bych si měla o půjčku zažádat zrovna na stránkách CreditLike? Výhodou je zde relativně vysoká šance na schválení úvěru, dostupnost i pro rizikové klienty (kteří by jinde půjčku nedostali), pohodlné vyřízení přes internet nebo rychlá výplata peněz na účet.

Půjčka je určena:

 • Osobám ve věku od 18 do 65 let
 • Občanům České republiky
 • Lidem s bankovním účtem
 • Zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům i matkám na mateřské dovolené

Půjčka není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 nebo naopak překročili hranici 65 let věku
 • Cizím státním příslušníkům bez českého občanství
 • Těm, kteří nemají ani nemohou či nechtějí mít bankovní účet
 • Lidem, kteří nutně potřebují půjčit více než 150 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč