Často kladené otázky CreditKasa

CreditKasa

Recenze CreditKasa

  • Rychlý nebankovní úvěr od 5 000 Kč do 50 000 Kč Půjčka je krátkodobá – od jednoho dne do 70 dnů
  • Sjednání probíhá pouze přes internetové stránky

Často kladené otázky CreditKasa

Otázka Odpověď
Kolik si u společnosti CreditKasa mohu půjčit? Minimální výše půjčky je 5 000 Kč, naopak maximální výše úvěru je stanovena na 50 000 Kč. V tomto rozmezí si můžete požádat o jakoukoliv částku zaokrouhlenou na stovky.
Jaká je maximální doba splatnosti? Jedná se čistě o krátkodobý úvěr, doba splatnosti je tak podobná jako u většiny ostatních půjček tohoto typu – tedy od jednoho dne do třiceti dní.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby a RPSN? Aktuální roční úroková sazba je 730 %, roční procentní sazba nákladů pak závisí na tom, jak dlouhá je splatnost úvěru. Přesné číslo si snadno zjistíte v úvěrové kalkulačce na webových stránkách půjčky CreditKasa.
Mohu si úvěr sjednat i po telefonu nebo osobně na pobočce? Ne, půjčka CreditKasa se dá sjednat pouze prostřednictvím internetu, telefonické ani osobní vyřízení úvěru možné není.
Dá se půjčka získat i v hotovostní formě? Bohužel ne, jedinou možností je bezhotovostní bankovní převod na účet žadatele. S tím souvisí i to, že klient musí mít vlastní bankovní účet.
Jak dlouho bude trvat, než bude moje žádost posouzena? Nejdříve musíte uhradit korunový verifikační poplatek, po jeho připsání na účet bude žádost posouzena.
Jak dlouho budu čekat na proplacení peněz na účet? Záleží na tom, u které banky máte vedený váš běžný účet. U některých bank je převod otázkou několika minut, u jiných to trvá trochu déle – vždy ale budete mít peníze na účtě nejpozději do druhého pracovního dne.
Mohou půjčku získat i lidé s cizím státním občanstvím? Ne, půjčka CreditKasa je určena pouze pro osoby s českým občanstvím.
Proč bych si měl ze všech nebankovních půjček vybrat zrovna tuto? Nebankovní úvěry CreditKasa mají spoustu výhod – především rychlé posouzení žádosti, rychlá výplata peněz na účet, možnost prodloužení půjčky (i opakovaně) atd. Důležitý je také fakt, že se jedná o stabilní a prověřenou úvěrovou společnost, kde vám nehrozí žádné riziko.

Časté překlepy

creditcasa, kreditcasa, kreditkasa, credit kasa, kredit kasa

Půjčka je určena:

  • Fyzickým osobám, kterým je alespoň 18 let
  • Lidem s vlastním bankovním účtem
  • Těm, kteří mají zájem o menší úvěr na krátkou dobu
  • Zájemcům o seriózní a spolehlivý nebankovní úvěr

Půjčka není určena:

  • Těm, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají české občanství
  • Lidem, kteří nemají vlastní účet u banky
  • Těm, jenž mají zájem pouze o úvěr vyplacený v hotovosti na ruku
  • Zájemcům o úvěr s dlouhodobou splatností

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč