Často kladené otázky Zaručeně půjčíme

Zaručeně půjčíme

Recenze Zaručeně půjčíme

 • Rchlá půjčka až do 700 000 Kč
 • Sjednání přes internet a telefon bez nutnosti návštěvy banky
 • Možnost nastavit si splácení úvěru až na 7 let

Často kladené otázky Zaručeně půjčíme

Otázka Odpověď
O jak vysokou částku si mohou zažádat? U tohoto úvěru je jeho rámec v rozmezí od 20 000 Kč až do 700 000 Kč. Přesná výše půjčky, kterou můžete získat, ale závisí i na vašich platebních možnostech, takže se může stát, že vám operátor nabídne nižší částku.
Na jak dlouhé období se dá splácení půjčky rozložit? Maximální doba splatnosti úvěru je sedm let, opět ale záleží na konkrétním případě, resp. na výši úvěru. U vyšších částek je maximální doba splatnosti vyšší než u malých půjček.
Kdo je poskytovatelem tohoto úvěru? Poskytovatelem půjčky je Česká spořitelna, se kterou provozovatel webu, společnost REALSTAV INVEST s.r.o. spolupracuje. Kromě spořitelny ale firma spolupracuje i s jinými poskytovateli úvěrů, takže v průběhu žádosti si případně můžete vyplnit i jiné nabízené úvěrové produkty – např. pokud máte zájem o menší částku na kratší dobu.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby? Úroky jsou velmi nízké, vzhledem k tomu, že půjčka je od banky, tak jde o velmi výhodnou nabídku. Orientačně si je můžete spočítat na úvěrové kalkulačce na webu půjčky, kde jsou ale uvedeny i s bonusem za řádné splácení – sazby se pohybují přibližně kolem 5 až 7 %.
Kde si mohu zjistit, v jakém stavu se nachází moje žádost o úvěr? Na webové stránce www.mojezadost.cz – na ní si jednoduše vyplníte vaše rodné číslo, telefonní číslo a mailovou adresu (stejně jako jste je uvedli při vyplňování žádosti o půjčku) a po kliknutí na tlačítko Ověřit se vám zobrazí informace o tom, v jakém stavu aktuálně vaše žádost je.
Jak dlouho trvá vyřízení žádosti o úvěr a následně jeho výplata? Záleží to vždy na konkrétním případě, nicméně běžně se stává, že klienti dostanou peníze vyplaceny na účet ještě v ten stejný den, kdy si podali žádost. Půjčka je tedy velmi rychlá a je vhodná i pro ty, jenž potřebují mít peníze hned.
Mám šanci na úvěr, i když už pobírám důchod? Ano, půjčka je pro osoby s pravidelným příjmem, takže pokud máte dostatečně vysoký důchod, může vám být žádost schválena. Určitě si formulář vyplňte, šanci na získání půjčky rozhodně máte i v důchodu.
Mohu získat úvěr, i když jsem aktuálně v insolvenčním řízení? Bohužel, ale lidem v insolvenci neboli platební neschopnosti, nemůže být tato půjčka poskytnuta. Stejně tak není úvěr vhodný ani pro občany s exekucí nebo záznamem v registru SOLUS či jiných registrech dlužníků.
Je půjčka opravdu bezpečná? Nemůže jít o nějaký podvod? Ano, půjčka je 100% bezpečná a důvěryhodná, poskytovatelem je přímo Česká spořitelna, případně další spolehlivé úvěrové společnosti. Firma REALSTAV INVEST pouze provozuje webové stránky, které zájemcům zprostředkovávají vhodný úvěr.
Proč bych si měl podat žádost o úvěr zrovna přes web Zaručeně půjčíme? Výhodou je např. rychlé zpracování žádostí, možnost získat i jiný typ úvěru (např. menší půjčku na kratší dobu, půjčku s ručením apod.), odměna pro ty, co řádně splácejí a v neposlední řadě také šance na zajímavou výhru – každá 33. žádost o půjčku vyhraje mobilní telefon.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o půjčku, kterým bylo 18 let a mají stálý příjem
 • Lidem, jenž mají trvalý pobyt na území ČR
 • Těm, kteří potřebují půjčit vyšší částku nebo si rozložit splácení na delší dobu
 • Zájemcům o rychlý, spolehlivý a bezpečný úvěr s výhodnými podmínkami

Půjčka není určena:

 • Těm, jenž doposud nedosáhli plnoletosti nebo nejsou způsobilí k právním úkonům
 • Cizincům, kteří zde nemají povolení k trvalému pobytu
 • Lidem bez stálého příjmu, u nichž je tak riziko, že by úvěr řádně nespláceli
 • Žadatelům v exekuci, platební neschopnosti nebo se záznamy v registrech dlužníků

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč