Často kladené otázky Zaimo půjčka

Zaimo půjčka

Recenze Zaimo

 • Rozhodnutí dostanete do minuty
 • Peníze jsou vypláceny obratem
 • Férové a jasné podmínky
 • Půjčka je téměř pro každého
 • Kvalitní zákaznická podpora

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Zaimo půjčka

Otázka Odpověď
Jakou částku si mohu půjčit? Minimální výše půjčky Zaimo je 1 000 Kč, maximální částka, kterou je možné získat je 25 000 Kč. Konkrétní výše se však u různých klientů může lišit – záleží vždy na konkrétní situaci a na posouzení dané žádosti. Každý klient dostane individuálně sestavený finanční plán, podle jeho požadavků a schopnosti splácet.
Jak je to u půjčky Zaimo s dobou splatnosti? Co se týká doby splácení, tak tu je možné si rozložit od jednoho měsíce až na dobu jednoho roku. Výhodou je, že si sami můžete nastavit dobu splatnosti podle Vašich finančních možností. Naprostou samozřejmostí je pak možnost splatit půjčku předčasně bez dalších sankcí.
Jaké podmínky musím splňovat, abych mohl půjčku dostat? Žadatel, který má zájem o půjčku Zaimo musí splňovat dvě základní podmínky. Tou první je věk, který musí být alespoň osmnáct let a druhou podmínkou je české státní občanství. O půjčku tak mohou požádat i studenti nebo lidé pobírající důchod. Samozřejmě je třeba mít bankovní účet, na který budou odeslány peníze a mobilní telefon a e-mail za účelem komunikace s poskytovatelem půjčky.
Jaké jsou u této půjčky úroky, RPSN a další poplatky? Výše úroků a roční procentní sazby nákladů je různá, podle toho, jak vysokou půjčku si berete a také v závislosti na době splatnosti. Přesnou výši úroků a všech poplatků spojených s Vaším úvěrem se samozřejmě vždy dozvíte předem, takže nemusíte mít strach ze žádných skrytých poplatků nebo jiných nepříjemných překvapení. Vše je naprosto transparentní a probíhá podle platných právních předpisů.
Mohu si požádat o půjčku, i když mám záznam v registru dlužníků? Ano,je to možné. O půjčku si může požádat každý, kdo je starší 18 let a má české občanství. Na druhou stranu to automaticky neznamená, že půjčku dostane – při posuzování žádosti je zohledňována celá řada faktorů, tak aby půjčku dostali jen ti, kteří jsou schopni ji řádně splácet.
Za jak dlouho dostanu informaci o případném schválení půjčky? Toto je asi největší předností půjčky Zaimo – informaci o posouzení Vaší žádosti o úvěr dostanete prakticky obratem, už do dvou minut od odeslání žádosti. Vše je opravdu velmi rychlé a schvalování probíhá přes automatický systém, který žádosti vyhodnocuje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Žádost si můžete klidně podat i večer nebo o víkendech, schvalování probíhá nepřetržitě.
Jak dlouho trvá převod peněz v případě schválení úvěru? Pokud Vám bude Vaše žádost o půjčku schválena, peníze jsou posílány ihned poté a můžete je mít na účtě do 15 minut. V některých případech může převod trvat trochu déle, vždy záleží na tom, jakou máte banku. Většinou je ale převod otázkou několika minut.
Mohu si nechat peníze poslat složenkou, když nemám bankovní účet? Bohužel, to možné není. Peníze jsou posílány výhradně na bankovní účet, takže pokud žádný nemáte, nemůžete půjčku Zaimo dostat.
Je možné splatit půjčku Zaimo i předčasně? Nebudou mi pak účtovány další poplatky? Určitě, pokud se rozhodnete svoji půjčku splatit kdykoliv před termínem splatnosti, můžete to udělat bez dalších poplatků a sankcí. Předčasné splacení úvěru není nijak penalizováno, takže to není žádný problém.
Mohu si požádat o další půjčku, když jednu ještě nemám splacenou? O novou půjčku si lze zažádat až po splacení té předchozí. Není možné mít v jednom momentě více půjček Zaimo naráz – nejdříve musíte splatit svoji aktuální půjčku a teprve poté můžete požádat o novou.
Pokud mi bude žádost o půjčku zamítnuta, mohu o ni požádat znovu? Ano, i v případě, že Vaše žádost nebude schválena, můžete si podat novou, ale v takovém případě doporučujeme vyčkat alespoň jeden měsíc. Poté můžete zkusit podat novou žádost o půjčku, která bude znovu posouzena.

Časté překlepy

Zajmo, Zajmo půjčka

Půjčka je určena:

 • Těm, kteří hledají skutečně rychlou a jednoduchou půjčku
 • Těm, kterým stačí jen menší půjčka
 • Těm, kteří si chtějí půjčit online bez vyřizování v bance
 • Těm, kteří chtějí půjčku od stabilní a důvěryhodné společnosti

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří potřebují půjčit více než 25 000 Kč
 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let
 • Těm, kteří nemají české státní občanství
 • Těm, kteří nemají vlastní bankovní účet